آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

مرکز خرید ساحلی سنترال فستیوال پاتایا

مرکز خرید ساحلی سنترال فستیوال پاتایا

مرکز خرید ساحلی سنترال فستیوال پاتایا

ساخت و بهره برداری از مرکز خرید ساحلی سنترال فستیوال پاتایا به عنوان اولین نمونه کاری در زمینه مراکز خرید توسط یکی از بزرگترین شرکت های توسعه و فروش املاک در تایلند به نام شرکت سنترال پاتایا در حدود سال 2009 میلادی شاخته می شود که از اقبال عمومی خوبی نیز بهره مند است. این بازار مدرن را می توان یکی از شلوغ ترین و مورد توجه ترین مراکز خرید در شهر پاتایا در نگاه  گردشگران خارجی مد نظر داشت. در این مجموعه بسیار وسیع علاوه بر امکان خرید و تجارت، بازدیدکنندگان و خریدارن می توانند از امکانات تفریحی و خوراکی های لذیذ نیز لذت ببرند. در کنار آسمان پرستاره پرشیا به بررسی این مرکز مجلل تجاری بنشینید.

جالب است بدانید که این مرکز خرید را می توان بزرگترین مرکز خرید و تجاری در شهر پاتایا دانست. سبکی که در ساخت این بنا مورد توجه سازندگان بوده است و به آن جامه عمل پوشانده شده، سبکی می باشد در ساخت مراکز مجلل و مدرن غربی استفاده می شده است. این گل سر سبد در میان بازارهای خرید شهر پاتایا با انبوهی از فروشگاه ها، به گردششگران و مردم تایلند خدمت رسانی می کند.

نکته حیرت آور در خصوص مرکز خرید ساحلی سنترال فسستیوال پاتایا را می توان در وسعت کم نظیری که برای ساخت آن و زیر ساخت های مربوطه به این بنا اختصاص داده است، جستجو نمود. این مجموعه در فضایی به وسعت دویست هزار متر مربع و در قامت ساختمانی هفت طبفه طراحی و ساخته شده است. در این وسعت بی نظیر تعداد سیصد و هفتاد باب فروشگاه بسیار مجلل مستقر هستند. تصور بازدید از کل واحدهای فعال در این مرکز تجاری در ذهن افرادی که قصد دارند به این ساختمان مراجعه کنند پیشاپیش صرف مدت زمانی طولانی را نوید می دهد.

افرادی که برای خرید یا وقت گذرانی به این بازار مدرن می روند، می توانند از یک چشم انداز فوق العاده بهره ببرند. فراموش نکنید که موقعیت ساحلی این ساختمان بزرگ در 7 طبقه، نمایی چشم نواز از دریا و ساحل را به بینندگان ارزانی می دارد. واقعا تماشای صحنه غروب آفتاب از این نما، زیبایی خاصی خواهد داشت. اگر به این مکان رفتید، قطعا گردشگران زیادی را از کشورهای مختلف در کنار مردم تایلند خواهید یافت، چرا که این مرکز تجاری ایده آل برای مسافران است. مراکز اقامتی بسیار با کیفیتی نظیر هتل هیلتون پاتایا با 5 ستاره در نزدیکی این بازار قرار دارد.

رزرواسیون بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته