آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

بازار شناور پاتایا

بازار شناور پاتایا

بازار شناور پاتایا

بازارهای شناور در کشور تایلند محلی برای داد و ستد کالا و محصولات متنوع هستند. افراد محلی در این اماکن به گذران معیشت مشغول هستند. البته این پدیده که ریشه در شرایط جغرافیایی و تاریخی مردم تایلند دارد، در بسیاری از نقاط جهان وجود ندارد. همین موضوع سبب جلب توجه گردشگرانی است که به این بهشت استوایی مسارفت می نمایند. شهر پاتایا نیز به عنوان یکی از مراکز اصلی پذیرش گردشگران خارجی در کشور تایلند، از این وجود بازارهای شناور بی بهره نیست. بازار شناور پاتایا از آن دسته مراکز دیدنی است که علاوه بر خرید کالا و سوغاتی، سرگرمیها و دیدنیهای زیادی را برای مرجعه کنندگان در نظر گرفته است.

ما و همکارانمان در مجموعه آسمان پرستاره پرشیا، بازار شناور پاتایا را به عنوان یکی از برنامه های جانبی گردشگری در این شهر به افراد علاقه مند به سفر معرفی خواهیم نمود. تاریخچه این بازار، سرگرمیها و دیدنیها و هر آنچه می تواند یک روز مفرح را برای اهل سفر بسازد، توضیح داده خواهد شد.

داستان بازار شناور پاتایا کمی متفاوت تر از سایر بازارچه های مشابه در تایلند است. این مکان در حقیقت فاقد یک دریاچه طبیعی بوده وقدمت تاریخی ندارد. در این مکان رستورانی به نام راچا پودانگ وجود داشته که مورد استقابال مردمان محلی بوده است. این رستوران در یک مکان پست و کم ارتفاع واقع شده بوده است. در فصول بارشهای شدید و سیل آسا در کنار آن دریاچه ای موسمی تشکیل می شده است. در سال 2005 میلادی شخصی به نام خون مانات (KhunManat) این رستوران خریده و نام آن را به رستوران لیک ویو تغییر می دهد. بعد از رونق کسب و کار این رستوران توجه این فرد به دریاچه اطراف آن جلب شده و با استخدام نیروی متخصص دریاچه را گسترش داده و بازار شناور را برای پاتایا به ارمغان می آورد. این دریاچه طی هشت ماه فعالیت در سال 2008 ساخته شده است. برآورد می شود روزانه ده هزار نفر از این مکان دیدن می کنند.

رزرواسیون بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته