آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

پارک مینی سیام

پارک مینی سیام

پارک مینی سیام

این پارک با ماکت های دیدنی اش دقیقا در پشت استادیوم بکس در شهر پاتایا قرار دارد. با این اوصاف دسترسی و آمد شد به محل این پارک کار دشواری نخواهد بود و تنها نیاز است بیست دقیقه از زمان خود را صرف کرده و با تاکسی یا توک توک به این پارک زیبا بروید. در زمان سیاحت در داخل این پارک مینیاتوری نزدیک به یکصد اثر شبیه سازی شده در مقیاس 1:25 خواهید یافت. پس با رفتن به این پارک دنیا و دیدنی هایش را در مینیاتورهای ظریف در کمترین زمان خواهید دید.

ساخت و ساز و تاسیس این پارک مینیاتوری در شهر پاتایا به اواخر قرن گذشته باز می گردد. افتتاح این مرکز در سال 1985 میلادی اتفاق افتاد.در نگاهی کلی برای افرادی که برای اولین بار وارد پارک مینی سیام پاتایا می شوند، باید گفت که این پارک به دو بخش اصلی تقسیم بندی شده است. بر اساس همین تقسیم بندی هم ساخت سازه های مینیاتوری و ماکتی مختلف محقق شده است.

این دو بخش اصلی با نام های مینی سیام و مینی یوروپ شناخته می شوند. در بخش مینی یوروپ سازه های شبیه سازی شده دیگر مناطق جهان به غیر از تایلند به چشم می خورد. این دو بخش توسط آب راهی از یک دیگر مجزا شده اند. البته برای دیدن هر دوب بخش باید از این آب راه و رودخانه پیچ در پیچ عبور کرد. البته به غیر از اینمانع آبی، در این پارک حوضچه های آبی دست سازی  نیز ساخته شده است که برخی ماکت ها در آنها تعبیه شده است تا زیبایی واقعی این سازه ها را بیشتر نمایان شود.

آن چه در پارک مینی سیام پاتایا در انتظار بازدید کنندگان است

طراحی این پارک به گونه ای است که در زمان ورود به آن، جاذبه ها در دو نیم کره غربی و شرقی جای گرفته اند و حتی تلاش شده تا اقیانوس ها نیز به صورت حوضچه هایی به نمایش در بیایند. در بخش مینی سیام و مینی یوروپ این پارک شگفت انگیز، چه ماکت ها و سازه های مینیاتوری را می توان یافت؟ با آسمان پرستاره پرشیا همراه باشید تا خودتان جواب این سوال مهم را بیابید.

رزرو بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته