آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

باغ استوايي نانگ نوچ

باغ استوايي نانگ نوچ

باغ استوايي نانگ نوچ

شهر پاتایا را اگر به سمت جنوب آن ادامه دهیم و در حدود هجده کیلومتر را طی نماییم، می توانیم به این باغ زیبا برسیم. مسافتی که باید از شهر دور شد، زیاد هم دور نیست و زمان رفت و برگشت مسافران به این باغ زیاد نخواهد بود. البته بازدید از تمامی بخشهای مختلف باغ استوایی نانگ نوچ پاتایا نیازمند یک برنامه زمان بندی شده است. پس حتما زمان را در محاسبات خود لحاظ کنید.

این باغ در اصل مزرعه ای بوده است که از آن برای تولید میوه های گرمسیری استفاده می شده است. فضایی این باغ زیبا با طراحی شگفت انگیز که یکی از بزرگ ترین باغ ای گیاه شناسی در منطقه جنوب شرق آسیا است، حدود 240 هکتار می باشد. در این مکان علاوه بر بازدید از گیاهانی که با باغبانی و طراحی حیرت آور، پرورش داده شده اند، تفریحات دیگری هم وجود دارد. بازدید کنندگان می توانند از فیل سواری و قایق رانی در دریاچه این باغ لذت ببرند. همین طور نمایشهای زیبایی ارائه می شود که دیدنشان خالی از لطف نیست.

با تلاش هایی که صورت گرفت در 1980 باغ استوایی نانگ نوچ پاتایا برای بازدید عموم مردم بازگشایی شد.با فعالیت هایی که در این باغ صورت گرفت، بعد ها زیر ساخت های دیگری نیز به آن افزوده شد و این مکان زیبا را در میان 10 باغ زیبای جهان جای داد. رستوران، اقامتگاه، اسختر شنا و سالن کنفرانس و مهمانی از آن دسته زیر ساخت های بودند که بعد ها به این باغ افزوده شدند. این باغ امروزه در حدود پنج هزار نفر بازدید کننده مشتاق دارد.

هر بخش از باغ زیبای گرمسیری پاتایا، یک پس زمینه جذاب دارد. یکی از نخستین باغ هایی که توسط خانم نانگ نوچ ایجاد شد که از سفرش به اروپا طرح آن را برداشته بود. این باغ یک باغ ایتالیایی بود که یک مجسمه مرمری ساخت همان کشور نیز در آنجای داده شد.

آسمان پرستاره پرشیا به عنوان مجری تور پاتایا، تماشای این باغ استوای و گرمسیری زیبا را به مسافران پاتایا پیشنهاد می کند. تلفیق زیبای معماری و گیاه شناسی می تواند خاطراتی به یاد ماندنی را در تور پاتایا به همراه داشته باشد. عکس های زیبایی که گردشگران در این باغ گرمسیری می اندازند و مناظر و لحظاتی که ثبت خواهند کرد، تداعی گر لحظاتی شیرین خواهد بود.

رزرواسیون بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته