آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

جزیره فی فی پوکت

جزیره فی فی پوکت

جزیره فی فی پوکت

در جزیره فی فی پوکت بستری برای اهالی و دوستداران طبیعت و دریا و ساحل فرآهم شده است. با آسمان پرستاره پرشیا همراه باشید تا به بررسی این جزیره زیبا بپردازیم.

گردشگرانی که به پوکت رفته اند می توانند با طی مسافت چهل و هشت کیلومتری از این منطقه به شش جزیره با نام جزیره فی فی پوکت دسترسی داشته باشند. برای آمد و شد به این جزایر با طبیعت روح نواز می توان از قایق های تندرو استفاده کرد و در کمتر از یک ساعت به مقصد رسید.

در میان جزایری که این منطقه خوش آب و هوا و خوش منظره را تشکیل می دهند دو جزیره اصلی وجود دارد  که یکی از آنها خالی از سکنه است و دیگری محل زندگی مردمان محلی تایلند است.

گردشگران در جزیره فی فی تایلند با یک نکته جالب روبرو خواهند شد. در این محیط جزیره ای زیبا از وسایل نقلیه موتوری استفاده نمی گردد. این مکان پر است از صخره ها و سنگهای آهکی، غارهای متعدد و سواحل شنی که این نقطه را به مقصدی برای دوستداران زمین شناسی و طبیعت گردها تبدیل نموده است.

تفریحات بسیاری برای مسافارنی که این مقصد زیبا را دردل آبهای نیلگون انتخاب کرده اند یافت می شود. سر خوردن روی طناب در یک ارتفاع بسیار بالا، قایق سواری در آبهای شفاف و آبی، زدن به دل جنگل ها با موتورهای چهار چرخ، صخره نوردی، طبیعت گردی، رفتن به غارهای وسیع و جالب، همه و همه در این جزایر زیبا در دسترس علاقه مندان هستند.

بهترین زمان برای سفر به این بهشت استوایی را اوایل زمستان تا اواسط بهار دانسته اند. ماهیگیری، شنا، موج سواری و ورزش ها و بازی های آبی نیز در این منطقه رایج است.

با آسمان پرستاره پرشیا سفری خاطره انگیز ورویایی را در پوکت پشت سر بگذارید.

رزرواسیون بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته