آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

موزه ریپلی

موزه ریپلی

موزه ریپلی

موزه ریپلی پاتایا و آثار عجیب آن

اگر در شهر پاتایا، آدرس این موزه ریپلی را سوال کنید و از طریق وسایل حمل و نقل، خود را به موقعیت این مکان عجیب برسانید، از همان ابتدای امر متوجه خواهید شد که این موزه چگونه جایی خواهد بود.  این موزه در طبقه سوم مرکز خرید رویال گاردن واقع شده است که خود این مرکز خرید نیز در مرکز شهر پاتایا قرار دارد.

ورودی عجیب این موزه که در ابتدای امر نظر مراجعان را به خود جلب می کند، در حقیقت یک تابلو سه بعدی است که از برخورد یک هواپیما با صخره تشکیل شده است. نام  موزه ریپلی که به صورت کامل “باور بکنی با نه، رپلی” است در حقیقت برگرفته از کتابی به همین نام است که توسط رابرت لروی ریپلی نگاشته شده است.

اما رابرت لروی ریپلی کیست؟ این شخص یک آمریکایی اهل سفر و یک هنرمند خود آموخته بود که در نقاط مختلف دنیا در قاره های مختلف به گشت و گذار پرداخته و عجاب و شگفتی های فراوانی را دیده و مستند کرده است. اینسفرهای جالب و جستجو گرانه وی حتی به عنوان مجموعه کارتونی “باور کنی یا نه!” از شبکه های خارجی پخش شده است که از بینندگان میلیونی بهره میبرده است.

موزه ریپلی پاتایا متشکل از آثاری شگفت انگیز است که بازدید از آن ها می تواند تا ساعت ها مراجعان را به خود مشغول کند. در حدود سیصد اثر در این مکان در قالب ده گالری گرد آوری شده است. آثاری عجیب و شگفت انگیز و گاهی اوقات ترسناک، که حتی از تخیل بییندگان آن ها نیز خارج است. در تور پاتایا می توانید به این موزه رفته واز این اشیا دیدن کنید.

یک ماکت بهت آور از کشتی غرق شده تایتانیک در این موزه نگهداری می شود که تمامی آن با استفاده از چوب کبریت، با ظراف بی نظیری ساخته شده است.  یک سینمای چهار بعدی برای علاقه مندان در این مجموعه مستقر شده است که می تواند تجربه جالبی را به بازدید کنندگان منتقل کن. البته چیز های عجیب نیز در این موزه کم نیست مانند ماکت اسبی با سه پا یا ماکت انسانی با چهار چشم و حتی ابزارهای شکنجه.

رزرواسیون بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته