آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

محراب حقیقت

محراب حقیقت

محراب حقیقت

این مبعد با تصاویر و ساخت شگفت انگیز یک ساختمان چوبی است که مجسمه های و سازه هایی از جنس چوب هم با تراشی زیبا در داخل آن قرار داده شده است. این معبد با ارتفاعی در حدود یکصد و پنج متر، جلوه ای خاص را در چشم تماشاگرانش تداعی می نماید. این مکان در سال 1981 میلادی ساخته شده است و هنوز هم فرآیند های ساخت و ساز و تکمیل آن ادامه دارد.

در ساخت مجسمه های و سازه های چوبی تلاش شده ازنمادها و اسطوره های مذهب بودایی و هندو استفاده شود. این مکان از طرف پیروان این آیین ها مورد استفاده قرار می گیرد. نامهای دیگر پناهگاه حقیقت پاتایا، وانگ بوران و همین طور معبد پراسات ساتچتم (در زبان تایلندی به معنای قصر فلسفه) می باشد.

این معبد در قسمت شمالی ساحل وانگامات واقع شده است. برای دسترسی به آن چندین گزینه متفاوت را می توان انتخاب کرد. علاقه مندان به تماشای این معبد این امکان را دارند که از اتومبیل های کرایه ای، تاکسی، ترانسفر فرودگاهی و حتی قایق برای رسیدن به محل ساخت معبد استفاده نمایند.

پناهگاه حقیقت پاتایا از چندین سالن متشکل شده است که به بررسی و معرفی آنها خواهیم پراخت. یکی از سالن های این معبد، سالن منشاء نامیده می شود. مسافران در گشت و گذاری که در داخل این مکان انجام می دهند، مجمسه هایی از جنس چوب را خواهند یافت که نمادهایی از منشاء حیات در آیین بودایی را به نمایش گذاشته اند. همین طور مجسمه های از رهبران و بزرگان بودایی نیز در این مکان و این سالن، که سالن اول است قرار داده شده اند.

محیطی زیبای اطراف این معبد در کناری معماری فوق العاده زیبای آن در کنار مجسمه ها و نقوشی که با ظرافت هرچه تمام بر روی چوب تراشیده شده است، گردشگران را با دنیایی از هنر، معماری و فرهنگ تایلند آشنا خواهد کرد. علاقه مندان به تور پاتایا و همین طور تور تایلند می توانند جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمتها با آسمان پرستاره پرشیا تماس حاصل نمایند. سفری خاطره انگیز و رویایی را با آسمان پرستاره پرشیا تجربه نمایید.

رزرو بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته