آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

آخرین آمار کرونا در کشور


آخرین آمار کرونا در کشور

آخرین آمار کرونا در کشور کاهش تعداد جانباختگان

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور گفت: مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به ۶۹۳۷ مورد رسید؛ متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۵ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان ؛ دکتر کیانوش جهانپور درباره آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، یک‌هزار و 757 نفر بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به 118 هزار و 392 نفر رسید.

وی ادامه داد: 1432 مورد از موارد جدید شناسایی‌ شده افراد دارای تماس نزدیک با بیماران و افراد سرپایی بوده‌اند و تنها 325 نفر در بیمارستانها بستری بوده‌اند.

جهانپور با اشاره به روند مدیریت‌شده کرونا در کشور گفت: به هیچ وجه در وضعیت عادی به‌سر نمی‌بریم و در استان خوزستان، وضعیت قرمز است.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 35 نفر از مبتلایان جدید کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به 6937 مورد رسید همچنین بین بیمارانی که بستری هستند 2716 نفر از بیماران حال نامساعدتری دارند و تحت مراقبت قرار دارند.

جهانپور تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون 39 هزار و 147 نفر از بیماران قطعی بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

گفتنی است تاکنون 672 هزار و 679 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مارال عابدی
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=108722

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته