آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

احتمال افزایش شیوع کرونا در تهران


احتمال افزایش شیوع کرونا در تهران

احتمال افزایش شیوع کرونا در تهران

با همه این خبر ها از افزایش روند شیوع کرونا بعد از برداشتن نسبی محدودیت ها حکایت دارد.در شصت و سومین روز از شیوع کرونا در کشور بر اساس اعلام وزارت بهداشت 84802 نفر به این بیماری مبتلا شده اند که از این تعداد 5297 نفر فوت شده و 60965 نفر بهبود یافته اند.

در شصت و سومین روز از شیوع کرونا در کشور براساس اعلام وزارت بهداشت 84802 نفر به این بیماری مبتلا شده اند که از این تعداد 5297 نر فوت شده و 60965 نفر بهبود یافته اند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران،اصلی ترین نگرانی موجود پیرامون شیوع کرونا در پایتخت در روزهای پس از بازگشایی واحدهای صنفی را،شکسته شدن طرح فاصله اجتماعی در نتیجه ازدحام شبکه حمل و نقل عمومی اعلام کرده است.

همچنین پیش از این نیز “علیرضا زالی” فرمانده مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با ابراز نگرانی از ازدحام در شبکه حمل و نقل عمومی اعلام کرده بود،با افزایش تردد در سطح شهر بر تعداد ناقلان ویروس ، افزوده شده است. سخنگوی وزارت بهداشت هم تاکید کرده است، برای پیشگیری از کرونا،خروج از منزل مگر در موارد ضروری باید به حداقل برسد و برای خرید مایحتاج روزانه ، بهتر است افراد سالم تر خانواده آنهم با رعایت تمام نکات بهداشتی و فردی به صورت حداکثر هفته ای یکبار این کار را انجام دهند.

“سیاوش خرسند” معاون دانشجویی دانشگاه امیر کبیر درباره وضعیت ابتلای دانشجویان این دانشگاه به کرونا ویروس گفت : درحال حاضر کمیته سلامت دانشگاه امیر کبیر درحال آمارگیری در این زمینه است،تا امروز تعدادی آمار به دست ما رسیده ، اما هنور جمع بندی نهایی صورت نگرفته است. این آمار شامل آمارهای میدانی ،آمار امور اداری و همچنین یکسری آمار بر اساس خوداظهاری افراد است.خرسندی ادامه داد: برای اینکه آمار دقیق تر باشد،سعی شده به شکل وسیع تری با جامعه هدف تماس گرفته شود تا بتوانیم اطلاعات جزئی تری کسب کنیم و تا دو سه روز آینده به یک جمع بندی نهایی خواهیم رسید.

معاون دانشجویی دانشگاه امر کبیر در پاسخ به این سوال که آیا موارد فوت شده در میان اعضای هیئت علمی و دانشجویان این دانشگاه بوده است یا خیر ؟ گفت : فوتی که به عنوان کرونا گزارش شود نداشتیم. اما در میان خانواده های آنان مواردی وجود داشته است، اما از پرسنل،هیئت علمی،کارکنان با دانشجویان که قطعی تایید شود،

به خاطر کرونا فوت شده اند،مورد نداشتیم.خرسندی افزود : البته چند مورد فوتی میان دانشجویان به شکل مشکوک بوده، اما فعلا مشخص نشده که علت آن بر اثر کرونا است یا خیر ؟ ما اکنون در حال بررسی این مساله هستیم و تا یکی دوروز دیگر دقیق تر اعلام میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • نویسنده: مارال عابدی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=108584

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته