آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

اعطای اجازه کار سه ماهه آلمان


اعطای اجازه کار سه ماهه آلمان

اعطای اجازه کار سه ماهه آلمان

اعطای اجازه کار سه ماهه آلمان- وزارت کشور آلمان افزون بر این که اجازه اقامت آن دسته از دارندگان روادید (ویزا) شنگن را که به دلیل اجرای سیاست قرنطینه در این کشور گرفتار شده اند، ۳ ماه دیگر تمدید کرد بلکه به آنان اجازه کار نیز اعطا کرد.
اعطای اجازه کار سه ماهه آلمان
این قانون مشمول آن دسته از دارندگان ویزا‌های شنگن منقضی شده می‌شود که از مارس به دلیل شیوع ویروس کرونا هنوز قادر به بازگشت به کشور محل اقامت خود نیستند.
بسیاری از افراد که یا پیش از اجرای سیاست قرنطینه عمومی در آلمان یعنی ۱۷ مارس گذشته به این کشور سفر کرده بودند.
 یا با وجود ورود پس از این تاریخ، به دلیل ادامه محدودیت‌های موجود برای سفر به کشور مبدا و کمبود پرواز‌های مسافری در جهان همچنان ناچار به حضور در آلمان هستند، با مشکل منقضی شدن روادید شنگن خود مواجه شده‌اند.
اعطای اجازه کار سه ماهه آلمان
وزارت کشور آلمان همچنین به منظور تسهیل اقامت این افراد در آلمان با لغو شرط اجازه اقامت بلندمدت برای اشتغال در این کشور، به آن‌ها اجازه داده تا برای تامین مخارج اقامتشان شغلی برای خود دست و پا کنند.
پیشتر وزارت کشور آلمان به این افراد اجازه داده بود تا ۳۰ ژوئن به طور قانونی در این کشور حضور داشته باشند، ولی مطابق تصمیم جدید این وزارت‌خانه مهلت حضور آن‌ها سه ماه دیگر تمدید شده است.

اعطای اجازه کار سه ماهه آلمان دولت آلمان به خارجی‌ها و تسهیل اقامت موقت آنها در خاک این کشور در حالی انجام می‌شود که در پی همه‌گیری کووید ۱۹ بسیاری از پروازهای بین‌المللی در سراسر جهان لغو و بخش قابل توجهی از ناوگان هوایی کشورها غیرفعال شدند.

اعطای اجازه کار سه ماهه آلمان

این کار باعث شد که مسافران بسیاری در فرودگاههای بین‌المللی سرگردان شوند که یکی از نمونه های آن سرگردانی حدود ۲ هزار مسافر در فرودگاه استانبول در پی لغو پروازها بود.تا کنون بیش از ۱ میلیون و ۶۱۹ هزار نفر در سراسر جهان به کووید ۱۹ مبتلا شده و نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر از مبتلایان نیز جان باخته‌اند.

شمار رسمی مبتلایان کرونا در کشور آلمان نیز به ۱۱۸ هزار و ۲۳۵ نفر رسیده و تا روز جمعه ۱۰ آوریل بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ نفر از آنها جان خود را از دست داده‌اند.

رزرواسیون بلیط ارزان و آنلاین کیش از آپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدن  همه هتل های کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۵ تیر ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مارال عابدی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109957

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته