آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

اماکن گردشگری و تفریحی صحنه


اماکن گردشگری و تفریحی صحنه

اماکن گردشگری و تفریحی صحنه

اماکن گردشگری و تفریحی صحنه تعطیل شدند  ،به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛علیرضا حیدری فرماندار صحنه در ستاد پیشگیری از ویروس کرونا شهرستان صحنه از روند روبه رشد شیوع کرونا خبر داد و از شهروندان درخواست کرد بهداشت فردی و نکات طرح فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرند. او گفت : در سه روز تعطیل پایان این هفته مجموعه تفریحی توریستی دربند،اماکن تفریحی ، روستاهای گردشگری تعطیل خواهد بود.

حیدری با توجه به آمارهای ارائه شده روزانه توسط دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه در رابطه با شیوع گسترده کرونا در استان و احتمال عبور شهرستان از وضعیت زرد از اعمال محدودیت های جدید در روزهای آتی خبر داد و افزود : بازگشت شهرستان به روزهای اوج شیوع کرونا بسیار خطرناک بوده و آمارها نشانگر روند بسیار سریع و گسترده ویروس در جامعه دارد.

او افزود : با توجه به نبود درمان این بیماری، تنها راه مبارزه با شیوع گسترده کرونا ویروس،رعایت بهداشت فردی و نکات طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط شهروندان است،لذا تقاضامندم با رعایت این موارد حافظ جان خود ، دیگر شهروندان و یاری گر تمامی اعضای ستاد مبارزه با کرونای شهرستان باشند.

حیدری ادامه داد : ادامه گشت های مشترک و برخورد با ناقضین پروتکل های بهداشت عمومی،محدودیت تردد در آرامستان ها، فراهم کردن وسایل بهداشتی(ژل و مواد ضدعفونی) در ورودی ادارات و بانکها برای ارباب رجوع ،جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک به اداراتی که محل تجمع شهروندان است و پلمپ اصنافی که رعایت پروتکل های بهداشتی را در دستور کار خود قرار نمی دهند به دستگاه های مربوطه ابلاغ شود .

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مریم خندق آبادی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109248

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته