آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

بازگشایی مرزهای تایلند


بازگشایی مرزهای تایلند

بازگشایی مرزهای تایلند

بازگشایی مرزهای تایلند از یازدهم تیر ماه ، کاهش آمار شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان،منجر به بازگشایی مرزهای کشورها به روی گردشگران شده است.تایلند نیز قصد دارد از تاریخ ۱۱ تیر،مرزهای خود را به روی گردشگران خارجی باز کند.

جهان به‌آرامی در حال بازگشایی است، زیرا به نظر می‌رسد شیوع بیماری همه‌گیر ویروس کووید ۱۹ در حال کاهش است.مسافرانی که دوست دارند به تایلند بروند، فقط باید یک ماه دیگر صبر کنند؛چراکه این کشور در حال آماده‌سازی برای بازدید گردشگران بین‌المللی در تاریخ یکم ژوئیه (۱۱ تیر) است.

بازگشایی مرزهای تایلند

در حال حاضر، فرودگاه بین‌المللی پوکت بسته است و وضعیت اضطراری ملی و محدودیت تردد در شب تا تاریخ ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر) ادامه دارد.برخی از کسب ‌‌کارهای کوچک، موزه‌ها و جاذبه‌های گردشگری برای بازدیدکنندگان داخلی،بازگشایی شده‌اند و رستوران‌ها با رعایت قوانین سختگیرانه فاصله‌گذاری اجتماعی، به مشتریان در داخل رستوران خدمات ارائه می‌کنند.

به هتل‌ها و اقامتگاه‌ها در برخی از مناطق، اجازه میزبانی از بازدیدکنندگان محلی داده شده است و سینماها، تئاترها،اسپاها و باغ‌وحش‌ها جزو کسب‌وکارهایی هستند که می‌توانند در تاریخ یکم ژوئن (۱۲ خرداد)،با رعایت قوانین سختگیرانه، دوباره به فعالیت بپردازند.

سفرهای داخلی و بین‌المللی از تاریخ یکم ژوئیه (۱۱ تیر) به حالت اول بازخواهند گشت.تمام قرنطینه‌های مرتبط به مشاغل و فعالیت‌ها از جمله محدودیت سفرهای داخلی و بین‌المللی در تاریخ یکم ژوئیه (۱۱ تیر) برداشته خواهند شد.در مورد برخی از تشریفات اداری و محدودیت‌هایی که برای سفرهای داخلی مورد نیاز است، در طول ماه ژوئن، تصمیم‌گیری خواهد شد.

بازگشایی مرزهای تایلند

طبق گفته «ژن سومساک رونگ سیتا» (Gen Somsak Rungsita)، دبیر کل شورای امنیت ملی،این روند به بازگشایی کامل کشور منجر خواهد شد، اگرچه استفاده از ماسک صورت،فاصله‌گذاری اجتماعی و شستن دست‌ها، یک قانون اجباری خواهند بود.

تایلند، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان است و این بازگشایی،خبر خوبی برای مسافرانی است که دوست دارند به تایلند سفر کنند. رونگ سیتا می‌گوید: مقامات تایلند، بحث‌های جدی و مهمی را پیش‌رو خواهند داشت، زیرا پس از اتمام شرایط اضطراری،قوانین دیگری مورد استفاده قرار خواهند گرفت. مشارکت مردم واقعا مهم و حیاتی است. تا زمانی که شیوع این بیماری در سراسر جهان متوقف نشده است، ما باید با آن مبارزه کنیم.

رزروبلیط ارزان بانکوک -پوکت از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مریم خندق آبادی
  • زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109690

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته