آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

بهترین سفارت اخذ ویزای شینگن


بهترین سفارت اخذ ویزای شینگن

بهترین سفارت اخذ ویزای شینگن

بهترین سفارت اخذ ویزای شینگن که شامل ۲۶ کشور سفارتهای فرانسه ایتالیا آلمان سوئیس لهستان مجارستان می باشد.کسانی که به دنبال اخذ ویزای شینگن هستند مخصوصا مسافرانی که تا به حال ویزای شینگن نداشته اند در صدد پیدا کردن بهترین سفارت برای ویزای شینگن میباشند. سوال درستی نیست که بگوییم بهترین سفارت کجا یا کدام هست.

انتخاب بهترین سفارت اخذ ویزای شینگن بستگی به شرایط مسافر نیز دارد و همچنین شرایط فصلی سفارت ها از نظر ویزا دهی متفاوت اند. انتخاب بهترین سفارت برای اخذ ویزای شینگن نیاز به بررسی دقیق شرایط مسافرین عزیز دارد. وقتی صحبت از جایی می شود که شخص باید درخواست دهد ، کشورهای شینگن قوانین بسیار سختگیرانه و روشنی دارند.

بسیاری از متقاضیان نمی توانند درک کنند که کجا باید اقدام کنند و در صورت عدم وجود اطلاعات ، در سفارت اشتباه اقدام می کنند. همراه با مدارک مورد نیاز ، مشخص کردن اینکه کدام سفارت / کنسولگری اروپا درخواست را ارسال می کند ،

دو مرحله مهم در کل روند درخواست ویزای شینگن است زیرا درخواست در سفارت یا کنسولگری اشتباه منجر به موفقیت در درخواست نمی شود. به همین دلیل شما باید به کشور مقصد اصلی خود که همان کشور مسئول رسیدگی به درخواست ویزا شما است توجه کنید.

چگونه می توان فهمید که بهترین سفارت اخذ ویزای شینگن کدام است ؟

سه عامل زیر تعیین کننده تعیین محل درخواست ویزای شینگن هستند:

  • تعداد کشورهایی که به آنها سفر خواهید کرد
  • تعداد روزهایی که در هر یک صرف خواهید کرد
  • کشوری که ابتدا قدم در آن خواهید گذاشت ، در صورت بازدید از بیش از یکی از کشورهای عضو شینگن

پس از داشتن سه فاکتور روشن در بالا ، طبق قوانین زیر می توانید تصمیم بگیرید که کجا درخواست دهید:
اگر می خواهید فقط به یک کشور سفر کنید – پس باید در نمایندگی دیپلماتیک شینگن که قرار است در کشور محل اقامت خود بازدید کنید ، اقدام کنید.
اگر قصد سفر به بیش از یک کشور را دارید – در این صورت جایی که باید اقدام کنید به تعداد روزهایی که در هر یک از ایالت های اقامت خود سپری خواهید کرد بستگی دارد.
وقتی مشخص شد که کدام کشور مقصد اصلی شماست که باید درخواست ویزای شینگن شما را پردازش کند ، نمایندگی دیپلماتیک آن را در کشور خود بررسی کنید.

چه اتفاقی می افتد اگر من در سفارت / کنسولگری کشور اشتباه اقدام کنم؟

مراجعه به سفارت / کنسولگری اشتباه ممکن است منجر به رد ویزا شود ، یا سفارت محل درخواست شما را به سفارت مناسب هدایت می کند.
با این حال ، این بدان معنی است که شما در حال حاضر وقت ، انرژی و پول خود را از دست داده اید (از آنجا که هزینه ها حتی در این موارد قابل استرداد نیستند) و در یک اشتباه استفاده کرده اید. به همین دلیل است که باید در جایی که درخواست خود را ارائه می دهید بسیار توجه کنید.

از کجا می دانم تحت صلاحیت کدام کنسولگری یا سفارت قرار می گیرم؟

شما باید با سفارت کشور مقصد خود ، یا سرکنسولگری کل تماس بگیرید. آنها اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی سازماندهی صلاحیت کشور مقصد در کشور محل اقامت شما به شما می دهند.

آیا می توانم از یک کشور خارجی برای ویزای شینگن اقدام کنم؟

برای درخواست ویزا به اروپا باید شهروند کشوری باشید که در آن هستید یا اجازه اقامت معتبر صادر شده توسط آن کشور را داشته باشید. بیشتر کشورها درخواست ویزای شینگن را از افراد غیر مقیم قبول نمی کنند.

هنوز هم ، اگر نیاز به سفر فوری به منطقه شینگن دارید ، می توانید با سفارت کشوری که می خواهید به آن سفر کنید تماس بگیرید و در صورت استثنا (به دلیل اینکه برخی از کشورها در شرایط خارق العاده ای این کار را می کنند) آنها به شما اطلاع می دهند. شما باید توجیهی برای درخواست خود به عنوان غیر مقیم ارائه دهید.

مرکز درخواست ویزا دقیقاً چیست؟

Visa Application Center (VAC) یک ارائه دهنده خدمات شخص ثالث انحصاری است که مجاز به قبول درخواست های ویزا از طرف یک کشور است. سپس VAC ها اطلاعات مربوط به متقاضی و درخواست آنها را به نهاد مسئول پردازش ویزا که سفارت یا کنسولگری کشور مقصد متقاضی است ، منتقل می کند.

مرکز درخواست ویزا دقیقاً چیست

بهترین سفارت اخذ ویزای شینگن کدام کشورها هستند؟

برخی از بهترین سفارت اخذ ویزای شینگن که برای دریافت ویزای شینگن آسان ترین کشورها هستند ، لتونی ، لیتوانی و ایسلند هستند. با این حال ،اگر این کشورها در لیست بازدیدهای شما نیستند ، شما می توانید لیستی از آسانترین کشورهای شینگن را برای دریافت ویزای شینگن بررسی کنید ،و آیا لیست کشورهای مورد نظر برای بازدید وجود دارد.

اگر برنامه سفر به انتخاب شما بستگی دارد و شما می توانید تصمیم بگیرید که کجا می خواهید مدت طولانی تری بمانید (یا قدم اول را بزنید) پس می توانید آن را به گونه ای تنظیم کنید که در یکی از کشورهایی که پایین ترین نرخ ویزا را دارند باید اقدام کنید.

رزروبلیط ارزان تهران از اپ آسمان پر ستاره پرشیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۹ مهر ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: فربد اکوان
  • زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=111561

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته