آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

خدمات بیمه بیکاری فعالان گردشگری


خدمات بیمه بیکاری فعالان گردشگری

خدمات بیمه بیکاری فعالان گردشگری

خدمات بیمه بیکاری فعالان گردشگری ، سید امیرناصر طباطبایی نسبت متعهد نبودن سازمان تامین اجتماعی کشور در قبال پرداخت بیمه بیکاری به آسیب دیدگان ناشی از شیوع کووید 19 گلایه کرد و گفت:متاسفانه، سازمان تامین اجتماعی کشور نسبت به تعهدات پرداخت بیمه مستمر بیکاری شاغلان هتل ها و دیگر فعالان صنعت گردشگری پاسخگو نیست.

خدمات بیمه بیکاری فعالان گردشگری

وی با تاکید بر ضرورت تمسک به راهکاری اساسی و جدی در این خصوص، تصریح کرد:باید راهکاری جدی برای نجات صنعت متضرر گردشگری اندیشیده شود که یکی از مهمترین این راهکارها راه اندازی هرچه سریعتر صندوق بازنشستگی و تامین درمان پرسنل فعال در بخش های مختلف صنعت گردشگری و هتلداری است.

رئیس جامعه هتلداران استان یزد با بیان این که پیشنهاد ایجاد صندوق مذکور محدود به استان یزد نیست، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سایر استان های کشور نیز درگیر این مسئله هستند،باید عزمی همگانی در کشور شکل گرفته و موثر واقع شود.

کافی نبودن خدمات بیمه بیکاری فعالان گردشگری

وی به پرداخت ماهیانه یک میلیون و 200 هزار تومان از سوی تامین اجتماعی به مشمولان بیمه بیکاری اشاره و اظهار کرد:این در حالیست که حداقل حقوق و دستمزد در کشورمان کمتر از دو میلیون و 500 هزار تومان نیست و در عین حال سال هاست که تامین اجتماعی از کارفرمایان تحت عنوان بیمه بیکاری سه درصد هزینه دریافت می کند و پس از سالها خدمات ارائه شده به هیچ وجه سنخیتی با پرداخت حق بیمه ندارد.

بیمه بیکاری فعالان گردشگری2

خدمات بیمه بیکاری فعالان گردشگری ،طباطبایی همچنین اضافه کرد: متاسفانه،بیمه بیکاری شامل خدمات بیمارستان های محدودی است و بسیاری از پزشکان نیز افراد تحت پوشش بیمه بیکاری را پذیرش نمی کنند، در عین حال بسیاری از داروها نیز از فهرست خدمات بیمه بیکاری خارج شده است.

خزانه دار جامعه هتلداران کشور در پایان از بی توجهی به صنعت گردشگری و نیاز به درمان و تامین حقوق پرسنل فعال در این بخش که تعداد قابل توجهی را شامل می شوند،
گلایه و بر ضرورت ایجاد صندوق بازنشستگی و درمان برای این قشر تاکید کرد.

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مریم خندق آبادی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109329

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته