آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

در کرونا نباید هیچ کس فراموش شود


در کرونا نباید هیچ کس فراموش شود

در کرونا نباید هیچ کس فراموش شود

در کرونا نباید هیچ کس فراموش شود پاپ فرانسیس کاتولیک های جهان می‌خواهد که در زمان همه گیری ویروس کرونا، نباید مهاجران و پناهجویان از نظر به دور نگه‌داشته شوند.پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان روز جمعه گفت، بیماری همه گیر ناشی از ویروس کرونا باید باعث شودکه به مراقبت از سیاره آسیب پذیر و به شدت بیمار ما زمین فکر کنیم.

در کرونا نباید هیچ کس فراموش شود
این درخواست پاپ، بخشی از پیامی است که به مناسبت روز جهانی مهاجران و پناهندگان نشر شده است.در واقع کلیسای کاتولیک این روز را همه ساله در ۲۷ ام ماه سپتامبر تجلیل می‌کند.

در ادامه پیام پاپ آمده است: «در سال ۲۰۲۰ در سرک های ما چند هفته سکوت حکمفرما شد.»منظور پاپ، تعطیلی زندگی عمومی در بسیاری از کشورهای جهان به دلیل همه گیری ویروس کرونا است.

در کرونا نباید هیچ کس فراموش شود

رهبر کاتولیک های جهان در این پیام افزوده است: «این سکوت هرچند نگران کننده بود،اما برای ما این فرصت را داد که به صدای زمین و بیمارمان گوش فرا دهیم.» پاپ فرانسیس تاکید کرد: «ما باید بیاموزیم (هرآنچه که داریم) را با یک دیگر تقسیم کنیم تا با هم رشد کنیم و هیچ کس را فراموش نکنیم. این بیماری همه گیر به یاد ما آورد که سرنوشت همه ما به هم گره خورده است.»

در کرونا نباید هیچ کس فراموش شود

او افزود: «برای حفظ خانه مشترک مان و مطابقت هرچه بیشتر آن با تصمیم اصلی خداوند،باید به همکاری در سطح بین المللی، همبستگی جهانی و تعهد در سطح محلی، متعهد شویم و هیچ کس نباید به حاشیه رانده شود.»

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مریم خندق آبادی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109322

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته