آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

راحت ترین کشورها برای دریافت ویزا


راحت ترین کشورها برای دریافت ویزا

راحت ترین کشورها برای دریافت ویزا

راحت ترین کشورها برای دریافت ویزا – شاید خیلی وقت ها به فکر سفر به اروپا و بازدید از کشورهای این قاره زیبا به سرتان زده ولی این که چگونه ویزای اروپایی را دریافت کنید کمی شما را از سفر ناامید می کند و این امری طبیعی است

راحت ترین کشورها برای دریافت ویزا

چرا که رفتن به کشورهای اروپایی و به خصوص کشورهای عضو شینگن به این آسانی نیست و برای این سفر باید حتما ویزای شینگن دریافت کرد که این موضوع مستلزم ارائه مدارک زیاد و صرف هزینه هایی می باشد که اغلب به تنهایی نمی توان این کار را انجام داد و بیشتر افرادی که می خواهند به حوزه شینگن سفر کنند

برای دریافت ویزا به آژانس های مسافرتی مراجعه می کنند و کارشناسان هم با بررسی مدارک شانس ویزا شدن مسافر را تخمین می زنند ، بدترین حالت این است که تمامی مدارک را ارائه دهید و در نهایت مهر ریجکتی بر گذرنامه حک شود ، اگر نگران این موارد هستید و به همین دلیل تا به حال برای اخذ ویزای شینگن اقدام نکرده اید در این قسمت 10 کشور از حوزه شینگن را به شما عزیزان معرفی می کنیم که اگر از طریق آن ها اقدام به گرفتن ویزا نمایید ، احتمال ویزا شدن بسیار بالا می رود.

راحت ترین کشورها برای دریافت ویزا

راحت ترین کشورها برای دریافت ویزای شینگن

راحت ترین کشورها برای دریافت ویزا- کشورهایی با بالاترین ضریب صدور ویزا که شانس شما را برای دریافت ویزا بیشتر میکنند

کشور لتونی : در بالاترین رتبه از نظر صدور ویزا قرار دارد و اگر شما از طریق این کشور اقدام به اخذ ویزای شنگن نمایید 99.3 درصد ویزا می شوید به عبارت دیگر سفارت لتونی تنها 0.7 درصد تقاضانامه و فرم های درخواست ویزای شینگن را ریجکت می کند و یکی از بهترین سفارت ها برای تقاضای ویزا به شمار می رود .

کشور ایسلند : یکی از بهترین کشورهای اروپایی و حوزه شینگن است که در رتبه دوم از نظر صدور ویزا قرار دارد ، با درخواست ویزا از سفارت این کشور به احتمال 99.1 درصد ویزا خواهید شد و بسیاری افراد برای این که به راحتی ویزای شینگن دریافت نمایند از طریق سفارت ایسلند اقدام می کنند .

کشور استونی : هم یکی از بهترین سفارتخانه ها را از نظر صدور ویزا دارد و در رده سوم با نرخ 99 درصد قرار گرفته است و با درخواست ویزا از این کشور به راحتی می توانید ویزای شینگن دریافت و به کشورهای حوزه شینگن سفر کنید .

کشور فنلاند : یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان به شمار می رود و جمعیت بسیار کمی هم دارد ، فنلاند هم از دسته کشورهایی است که خیلی سختگیری نمی کند و برای 99 درصد از افرادی که درخواست می دهند ، ویزا صادر می کند .

کشور اسلواکی : که قبلا جزیی از جمهوری چک بود امروزه خود کشوری مستقل و از کشورهای حوزه شینگن محسوب می شود که به کشورهای اتریش و مجارستان بسیار نزدیک است ، از طریق سفارت اسلواکی هم می توانید با شانس زیادی با نرخ 98.4 درصد ویزای شینگن دریافت نمایید.

کشور لهستان : برای اخذ ویزای شینگ گزینه خوبی است و به راحتی می توانید ویزا شوید ، سفارت این کشور تنها 1.7 درصد از فرم های درخواست ویزا را ریجکت می کند و به مابقی ویزا می شوند.

راحت ترین کشورها برای دریافت ویزا

کشور یونان : جزیی از اتحادیه اروپا است که ویزای شینگن صادر می کند و نرخ صدور ویزا از طریق سفارت یونان 98 درصد می باشد ولی این سفارت را چندان پیشنهاد نمی کنیم چرا که در سال های اخیر پناهندگان بسیاری برای رسیدن به دیگر کشورهای اروپایی در یونان اطراق کرده اند و بسیاری از آن ها ایرانی هستند و به همین دلیل ممکن است جزو 2 درصدی باشید که درخواست ویزایتان رد می شود ، البته احتمالش کم است ولی احتیاط شرط عقل است.

کشور لوگزامبورگ : کشور کوچکی در اروپای غربی و حوزه شینگن است که جمعیت بسیار کمی دارد ، از طریق سفارت این کشور نیز می توانید برای اخذ ویزای شنگن اقدام نمایید ، نرخ صدور ویزا از طریق این کشور 97.9 درصد می باشد و می توانید برای ویزا شدن فرم های درخواست خود را به این سفارت ارائه دهید .

جمهوری چک در آخرین رتبه از نظر صدور ویزا در بین 10 کشور با نرخ 97.8 درصد قراردارد و سفارت این کشور تنها 2.2  درخواست ها را ریجکت می کند و به راحتی می توانید از طریق این سفارت برای اخذ ویزا اقدام نمایید .

رزرو بلیط ارزان و آنلاین ازمیر- بدروم – مارماریس 
دیدن همه هتل های تور بدروم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۱ تیر ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مارال عابدی
  • زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109837

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته