آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

طرح برنامه پروازهای تخمینی ترکیش ایرلاین


طرح برنامه پروازهای تخمینی ترکیش ایرلاین

طرح برنامه پروازهای تخمینی ترکیش ایرلاین

شرکت هواپیمایی ترکیه (ترکیش ایرلاینز) که بدلیل ویروس کووید 19،  سفرهای خطوط داخلی و خارجی را متوقف کرده بود، پیش نویس برنامه پروازهای شامل ماههای ژوئن، ژوئیه و اوت را تهیه کرد(طرح برنامه پروازهای تخمینی ترکیش ایرلاین). این شرکت قبلا بدلیل شیوع ویروس کرونا پروازهای داخلی را تا 29 ماه می و پروازهای خارجی را نیز تا 28 همین ماه متوقف کرده بود.

همچنین شرکت هواپیمایی ترکیه پروازهای داخلی را در ماه ژوئن آغاز کرده و پروازهای خارجی را بطور مرحله ای ترتیب خواهد داد. براساس برنامه پرواز سه ماهه طرح ریزی شده، در ماه ژوئن به 19 کشور در 22 نقطه هر هفته 75 فرکانس پرواز ترتیب خواهد یافت.

در این چهارچوب سفرهای تورنتو، آلماتی، کابل، توکیو، شانگهای، سئول، سنگاپور، کپنهاگ، استهکلم، اسلو، فرانکفورت، برلین، دوسلدروف، مونیخ، وین، آمستردام، بروکسل، مینسک، تفلیس، بیروت، کویت و تل آویو اجرا خواهد شد.

چنین پیش بینی شده است که در ماه ژوئن پرواز به تمامی فرودگاهها در داخل کشور ادامه یافته و در وحله نخست و در وضعیت عادی 60 درصد سفرهای طرحریزی شده ترتیب بیابد.

همچنین این شرکت در نظر دارد که در ماههای ژوئیه و اوت پروازها را افزایش بدهد. برای ماه ژوئیه هر هفته 572 فرکانس پرواز به 103 نقطه در 74 کشور و در ماه اوت نیز 937 فرکانس پرواز به 160 نقطه در 98 کشور پیش بینی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • نویسنده: مارال عابدی
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=108753

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته