آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

موقعیت های شغلی آلمان با مدرک فنی


موقعیت های شغلی آلمان با مدرک فنی

موقعیت های شغلی آلمان با مدرک فنی

کار در آلمان با مدرک فنی حرفه ای برای متقاضیان خارجی و بین المللی امکان پذیر می باشد و چشم انداز روشنی برای تمامی متقاضیان از سراسر دنیا محسوب می شود. همچنین باید به این نکته اشاره کرد

متقاضیان می توانند با دریافت اقامت کشور آلمان از طریق دوره های فنی حرفه ای در یکی از کالج های این کشور تحصیل کنند و سپس مشغول به کار شوند. مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با فعالیت در عرصه مهاجرت آمادگی دارند شما را در این راه همراهی کنند.

در این مقاله سعی داریم با توجه به پرسش های شما عزیزان اطلاعاتی در رابطه با کار در آلمان با مدرک فنی حرفه ای ارائه دهیم، تا شما عزیزان بتوانید پاسخ برخی از سوالات خود را به دست بیاورید.

چه مدارک فنی و حرفه ای در آلمان دارای بازار کار بیشتری هستند؟
نحوه اخد ویزای کار آلمان با مدارک فنی و حرفه ای به چه صورت می باشد؟
سطح زبان مورد نیاز برای کار در آلمان چیست؟

موقعیت های شغلی آلمان با مدرک فنی

مهاجرت جهت کار در آلمان با مدرک فنی حرفه ای

متقاضیانی که قصد دارند کار با مدرک فنی را تجربه کنند می توانند در طول هر هفته به مدت 10 ساعت مشغول به کار شوند، متقاضیان خارجی و بین المللی برای کار در این کشور باید ویزای کاری دریافت نمایند. یکی از شرایط مهم جهت اخذ ویزای کاری ارائه گواهی تمکن مالی می باشد،

با ارائه این مدرک فرد اثبات می کند که توانایی پرداخت هزینه های زندگی را دارد. ارائه این گواهی زمانی از اهمیت بیشتری برخوردار است که متقاضیان قصد تحصیل در دوره های فنی و حرفه ای را دارند. زیرا در طول تحصیل فرد کار نمی کند و در آمدی ندارد، به همین دلیل شما باید اثبات نمایید که توانایی پرداخت هزینه های زندگی را دارید.

موقعیت های شغلی آلمان با مدرک فنی

دوره های فنی و حرفه ای در کشور آلمان

باید به این نکته اشاره کرد، 68% از افرادی که دوره های فنی و حرفه ای را می گذرانند پس از فارغ التحصیلی وارد بازار کار می شوند. در کشور آلمان در هر سال 500.000 فرصت شغلی در زمینه های مختلف فنی و حرفه ای برای مقاضیان جدید فراهم می شود.

فدراسیون موسسات تحصیلی فنی و حرفه ای با نام اختصاری VET، 330 برنامه فنی و حرفه ای در لیست Planet Beruf.net ارائه داده است. همچنین این موسسه لیستی از حقوق های در نظر گرفته شده برای مشاغل فنی و حرفه ای ارائه داده است که بر اساس آن شرکت ها ماهانه مبلغ 800€ (یورو) را به عنوان دستمزد به کارکنان خود می پردازند.

بر اساس گزارشات موسسه VET حدودا 51 % از کارکنان فنی حرفه ای در آلمان از این موسسات فارغ التحصیل شده اند. متقاضیانی که قصد شرکت در این دوره ها را دارند باید بدانند که طول مدت این دوره ها 24 ماهه می باشد و پس از گذراندن دوره متقاضی با شرکت در آزمون در نظر گرفته شده می تواند گواهی مربوطه را دریافت نماید. مدرسه های فنی حرفه ای در این کشور با 430.000 موسسه آلمانی و 81 % از موسسات معتبر در سطح دنیا دارای قرار داد کاری می باشند.

موقعیت های شغلی آلمان با مدرک فنی

زبان جهت کار در آلمان با مدرک فنی حرفه ای

اگر علاقه دارید دوره های فنی و حرفه ای را در کشور آلمان بگذرانید باید به زبان آلمانی تسلط کامل داشته باشید. زیرا برای تحصیل، کار و زندگی در این کشور لازم است شما به این زبان مسلط باشید.

پیشنهاد می شود پیش از مهاجرت به کشور آلمان دوره های زبان آلمانی را بگذرانید تا با مشکلی مواجه نشوید. مقاله ویزای کار آلمان با مدرک دیپلم می تواند نقش بسزایی در افزایش سطح آگاهی شما در این رابطه داشته باشد.

موسسات کاریابی در آلمان

جهت یافتن کار با مدرک فنی می توانید به موسسات کاریابی معتبر در این کشور مراجعه نمایید. شما با ارسال رزومه دقیق خود می توانید کاری مرتبط با رشته تحصیلی یا مهارت و تخصص خود پیدا کنید. برخی از موسسات کاریابی معتبر در کشور آلمان به شرح ذیل می باشند:

  • English Language Jobs
  • Proco Global Frankfurt
  • TTA Personal GMBH
  • Job Center Berlin Lichtenberg
  • Mietkoch Freelance Cook

لیست موقعیت های شغلی آلمان با مدرک فنی

هر ساله لیستی از مشاغل مورد نیاز در کشور آلمان منتشر می شود، اگر قصد کار با مدرک فنی حرفه ای را دارید می توانید در یکی از مشاغل زیر مشغول به کار شوید. یکی از سوالات مهم متقاضیان در رابطه با دستمزد می باشد، در این رابطه می توان گفت حقوق ماهانه در نظر گرفته شده برای کارهای فنی در کشور آلمان 47487€ (یورو) می باشد.

 

مشاغل لوله کشی، تهویه مطبوع و گرمایشی شغل هایی مرتبط با مکاترونیک
مشاغل در کوره و سیستم های گرمایشی هوا ناظران لوله کشی و سیستم های گرمایشی
مشاغل عملیاتی مکانیک ساخت و ساز
کارگر فلز جوشکاران
برق صنعتی مکاترونیک، الکترونیک و انرژی
متخصصان فناوری ساخت الکترونیک در اتوماسیون
الکترونیک در انرژی و ساختمان الکترونیک در صنایع دستی
مدیر عملیات لوله کشی و گرمایش سیستم تبرید

با مطالعه این نوشتار اطلاعات مختصری در رابطه با کار در آلمان با مدرک فنی و موقعیت های شغلی آلمان با مدرک فنی به دست آوردید. اگر قصد مهاجرت کاری به کشور آلمان را دارید پیشنهاد می شود مقاله فهرست بهترین شهر ها جهت کار در آلمان را به دقت مطالعه نمایید.

برای دریافت مشاوره های رایگان و تخصصی در رابطه با مهاجرت کاری به کشور آلمان می توانید با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۵ تیر ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مارال عابدی
  • زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109948

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته