آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

ورود دهها پناهجو به سیسیل ایتالیا


ورود دهها پناهجو به سیسیل ایتالیا

ورود دهها پناهجو به سیسیل ایتالیا

ورود دهها پناهجو به سیسیل ایتالیا ، مقام های ایتالیایی از ورود دست کم هفتاد پناهجو به جزیره سیسیل این کشور خبر می‌دهد. ابتدا از هجوم ۴۰۰ پناهجو به این منطقه گزارش شده بود،اما بعدا پلیس این کشور ارقام را تصحیح کرد.

ورود دهها پناهجو به سیسیل ایتالیا

خبرگزاری ایتالیایی “انسا” به نقل از پلیس این کشور اعلام کرد که روز یکشنبه گذشته،حد اقل هفتاد پناهجو به جزیره سیسیل هجوم برده اند.این گروه موفق شده اند که وارد قلمرو اتحادیه اروپا شود.این خبرگزاری به نقل از شاهدان عینی در گزارش های ابتدایی خود از ورود ۴۰۰ پناهجو و مهاجر خبر داده بود،اما اندک بعدتر این رقم را تغییر داد. در واقع این بزرگ ترین گروه است که از آغاز سال جاری تا به حال در یک روز وارد این جزیره شده است.

ورود دهها پناهجو به سیسیل ایتالیا

معلومات تازه پولیس نشان می‌دهد که آنان یک قایق ۱۰ متری را در شهر آگریجنتو پیدا نموده اند.ظاهراً به نظر می‌رسد که پناهجویان خود را به وسیله این قایق به جزیره سیسیل رسانده اند.اما شاهدان عینی گفته اند که پناهجویان با استفاده از دو قایق به این منطقه آمده اند. تا حال دقیق مشخص نیست که این گروه از کدام محل به این جزیره آمده است.

ورود دهها پناهجو به سیسیل ایتالیا

افراد محلی گفته اند که این گروه به گروهک های کوچک تقسیم شده بودند.این موضوع نشان می‌دهد که آنان از یک کشور مبدا مشخص نباشند.بسیاری پناهجویان و مهاجرانی که سفر خود را از لیبی  آغاز می‌کنند،با پشت سر گذاشتن سفر بحری خطرناک و با استفاده از قایق های غیرمعمولی به قلمرو ایتالیا در اتحادیه اروپا می‌رسند.

ارسال 70%کل هزینه تور آنتالیا 6 شب و 7 روز زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان وآنلاین ایتالیا از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مریم خندق آبادی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109324

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته