آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

چگونه ویزای کانادا بگیریم


چگونه ویزای کانادا بگیریم

چگونه ویزای کانادا بگیریم

ویزای مولتی کانادا یکی از انواع ویزا است که برای ورود به خاک کانادا و زندگی و فعالیت در آنجا می‌توانید از آن استفاده کنید. این ویزا ویژگی‌های مربوط به خودش را دارد و اگر قصد مهاجرت به کانادا دارید باید پیش از هر اقدامی با انواع آن آشنا شوید. در این مطلب بیشتر از ویزای مولتی کانادا خواهیم گفت.

ویزای مولتی کانادا زیر دسته اقامت موقت است که تا 5 سال می‌توانید با این ویزا به مدت 6 ماه در هر بار ورودتان به خاک این کشور به هدف گردشگری، بازدید از خانواده و اقوام، دوره‌ یا سمینارهای کوتاه مدت یا حتی بررسی شرایط زندگی برای اقامت دائم به این کشور سفر کنید.

در واقع اگر دوره آموزشی کوتاه مدت 6 ماهه‌ در کانادا برگزار شد، شما بدون نیاز به مجوز تحصیل، می‌توانید با ویزای مولتی کانادا، در این دوره شرکت کنید. البته با این ویزا نمی‌توانید در دوره‌های بلند مدت ثبت نام کنید، مشغول به کار شده و یا از حقوق شهروندی و خدمات پزشکی کانادا بهره‌مند شوید.

تفاوت ویزای مولتی و ویزای توریستی کانادا در عدم نیاز به تمدید ویزای مولتی تا زمان اعتبار پاسپورت است. به این ترتیب شما می‌توانید بدون محدودیت و تمدید ویزا، به کانادا سفر کنید. اعتبار این ویزا به مدت 10 سال است اما از آن جایی که اعتبار پاسپورت‌های ایرانی فقط 5 سال است، اغلب ایرانیان ویزای مولتی را با عنوان ویزای 5 ساله هم می‌شناسند. با این ویزا شما فقط مجاز به اقامت موقت و محدود در خاک کانادا هستید و از حقوق یک شهروند آمریکایی برخوردار نیستید.

ویزای توریستی: ویزاهای توریستی دو نوع هستند: سینگل و مولتی. با ویزاهای سینگل یا تک ورودی، تنها اجازه یک بار سفر به کانادا را دارید و بعد از ترک کانادا، برای سفر بعدی، دوباره نیاز به اخذ ویزا دارید.

ویزای مولتیپل: در حال حاضر تمام ویزاهای توریستی که اداره مهاجرت کانادا، برای گردشگران صادر می‌کند، ویزای مولتیپل نام دارد که احتمالا آن را با عنوان ویزای 5 ساله یا ویزای چندبار ورود نیز بشناسید.

ویزای مولتی: با توجه به تعریف ویزای مولتیپل شاید بهتر باشد، این ویزا را زیرمجموعه‌ای از ویزای مولتی بدانیم. در واقع ویزای مولتی، به دو دسته از متقاضیان ویزای گردشگری مولتیپل، ارائه می‌شود که در ادامه توضیح بیشتری در این مورد دادیم.

ویزای مولتی هم زیر مجموعه‌ای از ویزای موقت کانادا محسوب می‌شود. اگرچه این ویزا با عنوان ویزای 5 ساله به کار می‌رود اما اعتبار آن، تا یک ماه قبل از پایان دوره 5 ساله، به اتمام می‌رسد.

مزایای ویزای مالتی کانادا

از مزایای این ویزا می‌توان رفت و آمد بدون محدودیت به کانادا را نام برد. به طوری که بدون نیاز به تمدید سالانه این ویزا می‌توانید تا پایان اعتبار پاسپورت‌تان از آن استفاده کنید. برای ارزیابی شرایط زندگی و کار در این کشور، ویزای مالتی گزینه مناسبی است .

چرا که تا اتمام اعتبار ویزا وقت دارید موقعیت خود را سنجیده و کار یا تجارت‌تان را تثبیت کرده و با دید بازتری برای آینده خود نسبت به اقامت دائم در این کشور اقدام کنید. بعد از 6 ماه فقط کافیست برای چند ساعت هم که شده از این کشور خارج شده و دوباره وارد شوید تا 6 ماه دیگر به مهلت اقامت‌تان اضافه شود.

همچنین با هزینه کم درخواست این ویزا، به راحتی می‌توانید سابقه سفرتان را قوی کنید تا در نهایت برای ویزاهای معتبر مانند ویزای شینگن، اقدام کنید. اگر قصد شرکت در دوره‌های آموزشی یا سمینارهای کوتاه مدت 6 ماهه را دارید، این ویزا بهترین گزینه است. با این ویزا از تمام مرزها و در زمان دلخواه خود می‌توانید به خاک این کشور وارد شوید.

مراحل اخذ ویزای مولتی کانادا(چگونه ویزای کانادا بگیریم)

درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین و با مراجعه به سایت وی اف اس گلوبال، انجام می‌شود. به این ترتیب ابتدا:
● حساب کاربری ایجاد می‌کنید.
● فرم درخواست ویزا را تکمیل می‌کنید.
● مدارک مربوطه را آپلود می‌کنید.
● هزینه‌های مربوط به انگشت نگاری و ویزا را پرداخت می‌کنید.
● شماره پیگیری و تائیدیه درخواست‌تان را دریافت می‌کنید.
● نامه وقت انگشت نگاری برای شما صادر می‌شود.
● طی 30 روز از زمان صدور نامه مهلت دارید برای مصاحبه یا انگشت نگاری به کنسولگری مراجعه کنید.
● مدارک نهایی را برای بررسی ارائه می‌دهید.
● برای دریافت پاسپورت و جواب ویزا مجددا به سفارت مراجعه می‌کنید.

بایستی فرم‌های مربوط به ویزای این کشور را پر کنید، سپس مدارک را به همراه تاییدیه پرداخت هزینه‌های مربوط به انگشت نگاری و هزینه‌های ارزی، به سفارت این کشور ارائه دهید. از طرفی از آن جایی که این کشور در ایران سفارت فعالی ندارد، برای ارائه مدارک بایستی به کنسولگری کانادا در یکی از کشورهای ترکیه، ارمنستان یا امارات سفر کنید.

در این مورد بایستی شرایط زیر را در نظر داشته باشید: عکس بیومتریک، آزمایشات پزشکی و مدارک مربوط به انگشت نگاری را در صورت درخواست به طور کامل انجام دهید.
قبل از سفر به کانادا، زمانی که خارج از این کشور هستید بایستی برای دریافت ویزای مولتی اقدام کنید. در واقع قبل از آن که عازم کانادا شوید، باید درخواست ویزا دهید.

اگر قصد سفر به همراه خانواده دارید، فرم‌های مربوطه باید توسط تک تک اعضای خانواده تکمیل شود. در نهایت می‌توانید در یک فایل، در ایمیل درخواست‌ها را ارائه داده و تمام هزینه‌ها را یک جا پرداخت کنید.

البته به صورت حضوری هم می‌توانید درخواست دهید که در این صورت باید به یکی از دفاتر وک در کشور همسایه مراجعه کرده و مدارک را به صورت حضوری ارائه دهید. اما ایران کانادا توصیه می‌کند روش راحت‌تر با پیگیری ساده‌تر همان مکاتبه از طریق ایمیل و آپلود به صورت اینترنتی است.

تمدید ویزای مولتی کانادا

قبل از هر چیز، این را در نظر داشته باشید که اعتبار پاسپورت‌تان تا 7 ماه مانده به پایان اعتبار 5 ساله پاسپورت‌های ایرانی، برای تمدید ویزا معتبر است. با ویزای مولتی در خاک کانادا، تا 6ماه می‌توانید در این کشور حضور داشته باشید، در صورتی که تمدید ویزا کنید می‌توانید تا 18 ماه نیز در کانادا حضور داشته باشید. در این صورت می‌توانید تا 3 بار در حالی که در کانادا هستید، ویزایتان را تمدید کنید.

مدارکی که برای تمدید ویزا ارائه می‌دهید، همان مدارکی است که به هنگام درخواست ویزا به کنسولگری ارائه دادید. از آنجایی که برای درخواست ویزا، انگشت‌نگاری را انجام دادید، می‌توانید تا 10 سال بدون انگشت نگاری، درخواست تمدید ویزا کنید.

از طرفی، در بهار سال 91 سفارت کانادا در ایران غیرفعال شد، در نتیجه ایرانیانی که انگشت‌نگاری آن‌ها متعلق به قبل از 91 در ایران است، برای تمدید ویزا دوباره باید مراحل انگشت نگاری را طی کنند. اما اگر در مراکز وک موجود در کشورهای همسایه این کار را انجام دادید، تا دو سال انگشت‌نگاری شما معتبر است.

برای تمدید ویزا، نیز همانند درخواست ویزا، به صورت آنلاین اقدام می‌کنید. در موسسه مهاجرتی ایران کانادا، بعد از درخواست آنلاین و دریافت پاسخ مثبت ویزا، پیکاپ پاسپورت‌تان انجام می‌شود.

آیا با ویزای مولتی کانادا می‌توان کار کرد؟

اگر ویزای مالتیپل کانادا به هدف گردشگری برای شما صادر شده باشد، امکان تحصیل طولانی مدت یا کار در بازار کار کانادا و دریافت دستمزد برای شما وجود ندارد.

تبدیل ویزا مالتیپل کانادا به اقامت

در حالت کلی امکان تبدیل ویزای مولتی به ویزای کار یا اقامت دائم وجود ندارد، اما تحت شرایطی می‌توان پس از ورود به خاک کانادا برای دریافت ویزای کار، اقامت دائم اقدام کرد. یعنی عملا حضور شما در خاک کانادا برای دریافت این نوع ویزا امتیاز مثبت محسوب نمی‌شود. با این وجود شرایطی وجود دارد که امکان اخذ اقامت دائم را داشته باشید.

اگر با یک فرد مقیم کانادا ازدواج کنید در این صورت او اسپانسر شما در داخل کانادا محسوب می‌شود. البته باید شما و همسرتان بالای 18 سال سن داشته باشید و همچنین فرد کانادایی بتواند تا سه سال از نظر مالی همسر خود را ساپورت کند. ضمن اینکه از زمان ثبت ازدواج و زندگی مشترک‌تان دو سال گذشته باشد تا بتوانید برای دریافت اقامت دائم با ویزای مالتیپل اقدام کنید.

شرط دیگر، درخواست پناهندگی است که عملا باید اثبات کنید که هدف شما از پناهندگی ناامن بودن کشورتان است و از آن جا که برای دریافت ویزای مولتی، قبلا افسر مهاجرت را قانع کردید که در کشورتان امنیت داشته و دوباره به آن بازمی‌گردید، اقدام از این طریق بی نتیجه است.

تبدیل ویزا مالتیپل کانادا به ویزای کار

ویزای کار به افراد مختلفی مثل هنرمندان، ورزشکاران، نخبگان، تجار یا سرمایه گذاران داده می‌شود. طبق قوانین کانادا، شما در صورتی می‌توانید در داخل کانادا ویزا مالتیپل را به ویزای کار تبدیل کنید که شرایط زیر را داشته باشید:

اگر همسرتان یا والدین‌تان ویزای معتبر کاری داشته باشند، شما می‌توانید ویزای مالتیپل را به ویزای کاری تبدیل کنید. از طرفی اگر دارای ویزای کار برای یک شغل هستید و می‌خواهید برای یک شغل دیگر درخواست دهید، می‌توانید در کانادا ویزای کار اخذ کنید. علاوه بر این، اگر قبلا درخواست ویزای اقامت دائم داده باشید و تا زمان دریافت کارت اقامت خود، قصد کار داشته باشید، امکان تبدیل ویزا مالتیپل به ویزای کار برایتان وجود دارد.

برای این امر شما ابتدا باید درخواست ویزای مالتیپل دهید و آن را دریافت کنید. بعد از پیدا کردن کارفرما و دریافت پیشنهاد شغلی، قراردادی بین شما و کارفرمای کانادایی منعقد می‌شود، سپس درخواست کارفرما توسط اداره ارزیابی بازار کار کانادا (LMIA) تایید و پیگیری می‌شود که در این مدت ممکن است لازم شود از خاک کانادا خارج شوید. شما باید انگیزه و علاقه خود را به افسر مهاجرت برای دریافت ویزای کار نشان دهید و همراه مدارک خود به مرز کانادا روید. بعد از پرداخت هزینه‌های مربوط به صدور ویزا کاری، مجوز کار را بعد از چند روز یا چند ساعت دریافت خواهید کرد و به این ترتیب رسما اجازه زندگی در کانادا به شما داده شده است.

چه کسانی واجد شرایط اخذ ویزای مولتیپل کانادا می باشند؟

در یک کلام، در صورتی واجد شرایط هستید که بتوانید افسر پرونده را قانع کنید.
این کار را می‌توانید با نشان دادن نیازتان به سفرهای متوالی به این کشور، یا دعوت نامه معتبری که از ساکن اقامت دائم یا شهروند کانادا دریافت کردید، نشان دهید. ضمن داشتن سایر شرایط از جمله سلامتی کامل، توانایی مالی، انگیزه بازگشت، عدم سابقه کیفری و در صورتی که جزو دو دسته از افراد زیر باشید، واجد شرایط اخذ ویزای مولتیپل هستید:
● متقاضیانی که به طور مداوم به کانادا سفر می‌کنند (به دلایلی که مورد قبول کنسولگری کانادا قرار گرفته است).
● والدین یا پدربزرگ مادربزرگی که قبلا به واسطه فرزند یا نوه‌شان برای مهاجرت به این کشور اقدام کردند.

آیا ویزای مولتی کانادا تضمینی می باشد؟

در کارگزاری‌های مختلف، هزینه‌های متفاوتی بابت ویزای کانادا، به شما می‌گویند. شاید عده‌ای از آن‌ها هم موفق شده باشند تا با عناوین ویزای تضمینی، عودت وجه در صورت ریجکت ویزا، ارائه ویزای فوری یا عناوین دیگر، متقاضیان سفر به کانادا را تحت تاثیر قرار دهند.
ایران کانادا با کمال احترام به تمام کارگزاری‌ها با ذکر مثالی برایتان روشن می‌کند که هیچگونه ویزای تضمینی وجود ندارد. در واقع زمانی که برای ویزای تضمینی یا غیر تضمینی شما اقدام می‌شود، با مدارک یا بدون مدارک و با شینگن یا بدون شینگن، مبلغ مشخصی را بایستی به حساب سفارت کانادا واریز کرد. در صورتی که کارگزار یا شرکت، این مبلغ را از جیب خود بدهد، در این صورت می‌توان گفت ادعای او منطقی است.
قبل از آن که با وعده‌ ویزای تضمینی، در یک شرکت یا کارگزاری اقدام کنید، مطمئن شوید کل مبلغ یا تنها بخشی از آن را به شما بازمی‌گردانند.
تصور کنید در دو شرکت الف و ب قصد دارید برای ویزا اقدام کنید. شرکت الف بدون وعده بازگشت پول و ویزای تضمینی از شما مبلغ ویزا یعنی 300 دلار را می‌گیرد.
شرکت ب مبلغ ویزا را 1200 دلار اعلام می‌کند و با وعده ویزای تضمینی به شما اطمینان می‌دهد در صورت ریجکتی مبلغ مربوط به سفارت را کم کرده و باقی را به شما می‌دهد. این مبلغ همان 300 دلار است.

ویزای مولتی کانادا بدون نیاز به شینگن

حالا که به دنبال ویزای مولتی کانادا هستید، احتمالا در مورد شینگن اطلاعاتی داشته باشید. بسیاری از افراد تصور می‌کنند بدون داشتن شینگن امکان اخذ ویزا را نخواهند داشت. همین جا به شما می‌گوییم که اگر سابقه سفر به کشورهای خارجی داشته باشید، نیازی به شینگن ندارید. از آن جایی که ویزای شینگن از ویزاهای با ارزش محسوب می‌شود، اگر موفق به اخذ ویزای معتبر و قدرتمند مولتی شوید، دیگر نیازی به شینگن نخواهید داشت. در صورتی که سابقه سفر به چین، هند، بلغارستان، ترکیه و امارات داشته باشید، در واقع افسر مهاجرت را قانع می‌کنید که قصد مهاجرت نداشته و دوباره به کشورتان بازمی‌گردید.

نکاتی راجع به اینکه چگونه ویزای کانادا بگیریم

● نقص در ارائه مدارک و اسناد درخواستی روال دریافت ویزا را به تاخیر می‌اندازد.
● هنگام ورودتان به کانادا، مامور مرزی، مدت زمان مجاز برای حضور در کانادا را به شما اعلام می‌کند.
● ترجمه مدارک بایستی توسط مترجم رسمی انجام شده باشد.
● دادن اطلاعات غلط در تکمیل فرم، جرم محسوب می‌شود.
● اعتبار ویزا متناسب با اعتبار پاسپورت‌تان است
● پرداخت هزینه‌ها تنها از طریق حساب‌های خارجی یا کردیت کارت شخصی فرد امکان پذیر است.

مدارک لازم برای اخذ ویزای مولتی کانادا

مدارک لازم برای ویزای بلند مدت کانادا شامل چند دسته است:

 • مدارک شناسایی: فرم و مدارک مربوط به سفارت، شناسنامه، گذرنامه، و چند قطعه عکس 3×4، سند ازدواج است. در گذرنامه شما، باید حداقل دو ویزای شینگن، ثبت شده باشد تا موفق به اخذ ویزای بلند مدت یا مولتی شوید. ویزای شینگن در واقع یک سابقه خوب سفر برای شما محسوب می‌شود که نشان می‌دهد شما به کانادا پناهنده نخواهید شد.
 • مدارک کاری: فیش حقوقی، نامه اشتغال به کار، مرخصی در سربرگ شرکت، لیست بیمه برای کارمندان و یا جواز کسب، آگهی تاسیس، آخرین لیست مالیاتی، نامه تمکن بانک و.. برای کارفرمایان است که باید ترجمه شده و همراه با مهر رسمی باشد.
 • مدارک مربوط به محل اقامت: مدرک رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت، بیمه نامه مسافرتی، واچر هتل و یا دعوت‌نامه است.
 • مدارک مالی: نامه تمکن مالی (حداقل 100 میلیون تومان) به همراه گردش حساب چهار ماهه و مهر بانک که نشان دهد شما تمکن مالی کافی برای ورود به خاک کانادا را خواهید داشت.

شرایط اخذ ویزای مولتیپل کانادا

برای دریافت این ویزا، باید افسر سفارت را قانع کنید که شرایط دریافت این ویزا را دارید. اما چه شرایطی؟

اول از همه باید نشان دهید که از تمکن مالی برخوردار هستید. اگر با خود همراه یا اعضای خانواده‌تان را می‌برید، پوشش هزینه‌های آن‌ها نیز با شما خواهد بود. ساپورت مالی شما به حدی باید باشد که امکان برگشت به کشور مبدا را نیز داشته باشید.

همچنین باید به افسر اثبات کنید که قبل از اتمام اعتبار ویزا و بازه 6 ماهه آن، از خاک کانادا خارج خواهید شد. یعنی دلایل قانع کننده‌ای برای افسر بیاورید که اثبات کند شما با هدف مشخصی به این کشور رفته و دوباره به کشورتان برمی‌گردید و انگیزه بازگشت شما نیز باید  او را قانع کند.

در نظر سفارت، شما باید فردی تابع قانون باشید و سابقه کیفری و جنایی نداشته و همچنین برای امنیت این کشور، دردسر ساز نباشید! در نظر داشته باشید نباید قصد کار که با ویزای دریافتی‌تان مغایرت دارد، داشته باشید، مگر اینکه اجازه این فعالیت به شما داده شده باشد. ضمن اینکه سلامت روحی و جسمی شما نیز برای دریافت این ویزا شرط لازم محسوب می‌شود.

در حالت کلی این ویزا برای والدینی که فرزندان‌شان اقامت دائم در این کشور دارند و یا افرادی که به طور مداوم به کانادا سفر می‌کنند، راحت‌تر صادر می‌شود.

باورهای غلط در اخذ ویزای مولتی کانادا

موارد زیر اطلاعات غلطی هستند که معمولا در اختیار متقاضیان قرار می گیرند و به راحتی سبب رد شدن ویزا می‌شوند:

باور غلط شماره ۱: دعوت‌نامه دوست یا حتی خواهر و برادر اعتبار ندارد و باید به جای آن دعوت نامه تجاری گذاشته شود.
باور غلط شماره ۲: کسانی که اقامت دائم دارند نمی‌توانند دعوت‌نامه بدهند.
باور غلط شماره ۳: اقدام برای اخذ ویزا به صورت خانوادگی بهتر است.
باور غلط شماره ۴: سفر انگشت‌نگاری به اروپا، برای اخذ این ویزا مناسب‌تر است.
باور غلط شماره ۵: بدون سفر به یکی از کشورهای حوزه شنگن و صرف داشتن دعوت‌نامه، می‌توان برای اخذ این ویزا اقدام کرد.
باور غلط شماره ۶: پرونده باید حتما به صورت آنلاین ارسال شود.

همچنین موارد زیر را هم باید به خاطر داشته باشید که:

 • ویزای شنگن بدون ورود و خروج در اخذ ویزای مولتی کانادا اثر ندارد.
 • ویزاهای تجاری شنگن جز سوابق سفر شما به حساب نمی‌آیند.
 • ویزاهای آسیا به جز ژاپن و روسیه تاثیری در اخذ ویزای مولتی کانادا ندارند.
 • صرف داشتن یک یا دو ویزای شنگن، بدون دعوت‌نامه شانس این ویزا بسیار پایین است.
 • دانشجویان مشغول به تحصیل در کانادا صرفا می‌توانند به پدر و مادر خود دعوت‌نامه بدهند و این امکان برای خواهر و برادر آنها وجود ندارد.

هزینه اخذ ویزای مولتی کانادا

قطعا شما هم به دنبال این هستید که بدانید هزینه ویزای مولتی کانادا چقدر است و چه تفاوتی با ویزای توریستی یا مولتیپل دارد. در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

هزینه ویزای مولتی کانادا، مجموع هزینه‌ای است که برای انگشت نگاری، بررسی و دریافت مدارک می‌پردازید. برخی مدارک مانند دریافت واچر هتل، بیمه نامه مسافرتی، بلیط هواپیما و… به هزینه‌های شما اضافه می‌کند.

اگر به صورت شخصی قصد دریافت ویزا را دارید قیمت اخذ ویزا مولتی 100 دلار و هزینه انگشت نگاری 85 دلار است. که باید از طریق آنلاین و به صورت کردیت کارت بین المللی معتبر به حساب سفارت این کشور بپردازید.

اما از آن جایی که ممکن است به امور مهاجرت و درخواست ویزا مانند پر کردن صحیح مدارک، آپلود و ترجمه مدارک‌تان مسلط نباشید و یا دسترسی به مستر کارت نداشته باشید و مسیرتان پیچیده‌تر و طولانی‌تر شود، بهتر است از کارشناسان مجرب در این زمینه کمک بگیرید تا در وقت و هزینه‌ خود صرفه‌جویی کرده باشید.

هزینه ویزای مولتی کانادا و ویزای توریستی کانادا چقدر با هم تفاوت دارد؟

زمانی که برای ویزای کانادا اقدام می‌کنید، به میزان اعتبار باقی مانده از پاسپورت‌تان به شما اعتبار می‌دهند، یعنی برای مثال اگر اعتبار پاسپورت‌تان دو سال است، یک ویزای دو ساله دریافت خواهید کرد. درنتیجه بهتر است قبل از درخواست ویزا، پاسپورت جدید گرفته یا پاسپورت قبلی‌تان را تمدید کنید تا بتوانید یک ویزای 5 ساله بگیرید.

هزینه ویزای مولتیپل کانادا و ویزای معمولی کانادا چقدر با هم تفاوت دارد؟

در حال حاضر اداره مهاجرت کانادا از بین ویزای تک ورود و چندبار ورود، تنها ویزای چندبار ورود را به متقاضیان ارائه می‌دهد (مگر در موارد استثنا). در بین مردم ویزای چندبار ورود را با عنوان ویزای مولتی، مالتیپل یا مولتیپل احتمالا شنیده باشید که شرایط هزینه برای تمام این ویزاها یکی است و با هم برابر هستند.

در واقع اگر بخواهیم قیمت انواع ویزاهایی که در این مطلب به آن اشاره شد، بررسی کنیم می‌توان گفت هزینه ویزای معمولی کانادا، ویزای مولتیپل(مالتیپل)کانادا، ویزای مولتی کانادا و ویزای چندبار ورود با هم برابر بوده و شامل هزینه انگشت نگاری، بیومتریک، بررسی و ارائه مدارک است که کارشناسان ایران کانادا برای صرفه‌جویی در هزینه‌هایتان، در این زمینه به شما مشاوره می‌دهند.

رزروبلیط ارزان کانادا  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

 • انتشار در: ۳ تیر ۱۳۹۹ ,
 • نویسنده: مارال عابدی
 • زمان مطالعه: 12 دقیقه
 • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109895

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته