آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

BARUT LARA ANTALYA | باروت لارا

BARUT LARA ANTALYA

راهنمای هتل

BARUT LARA ANTALYA

هر ملتی مارک های افتخارآمیز خاص خود را دارد. از سال 1971 ، هتل های باروت به عنوان یک برند مهمان نوازی در ترکیه ، شهرت شایسته ای در بین مارک های جهانگردی جهان دارد. میلیون ها دیدار مجدد ، میلیون ها لبخند ، میلیون ها خاطره ، صدها جایزه و – مهمترین – بدون استثنا ، قدردانی و عشق بزرگ همه مهمانان … هتل BARUT LARA ANTALYA ، با افتخار از رتبه خود در میان بهترین مارک های جهانگردی در جهان ، که هر روز امکانات خود را افزایش می دهد ، با توسعه مجموعه متمایز خود ، با لذت و غنای انتخاب با لمس خلاقیت ، خود را تجدید می کند.

general view

“هتل BARUT LARA ANTALYA  – آکانتوس و سینت ، آروم ، لارا و کمر – از یک مهمان زیبا و زیبا استقبال می کنند:” BARUT COLLECTION “. یک تجربه تعطیلات که عمیقاً تنظیم شده ، صادقانه طراحی شده ، با آگاهی تجربه شده است – و دوباره مورد نظر است. بیش از تعطیلات در هتل های BARUT COLLECTION با مفهوم نامحدود فراگیر تجربه کنید. هتل باروت لارا BARUT LARA ANTALYA یکی از هتل های 5 ستاره ی لارا، هتل باروت لارا BARUT LARA ANTALYA می باشد که دارای امکانات رفاهی مختلفی است.چنانچه قصد دارید به آنتالیا سفر کنید، این هتل گزینه ای مناسب برایتان خواهد بود. در ادامه با این هتل آشنا می شوید.

barut lara

امتیازات هتل باروت لارا آنتالیا BARUT LARA ANTALYA

176 نوع نوشیدنی خارجی و محلی ، سرویس غذای شبانه روزی تمام روز ، رستوران های نامحدود و رایگان À la carte ، شراب در صبحانه میز آشپز در رستوران اصلی ، بوفه غذایی وگان ، بدون لاکتوز و بدون گلوتن ثبت نام بدون انتظار در صف از طریق وب یا برنامه سرویس خاموش کردن ، خدمات اسپا تا نیمه شب مناطق ساحلی برای بزرگسالان ، مینی کلاب از ساعت 10:00 تا 23:00 (بین 01.06 – 30.09.2019) 24 ساعته ، خدمات دربان Whatsapp

barut lara

Deluxe Rooms

Mediterranean Chic اتاق های لوکس در ساختمان اصلی مجموعه لارا باروت که با دقت برای تأمین نیازهای مهمانان طراحی شده اند ، نمایی از دریا ، نمای جزئی از دریا یا نمای استخر را ارائه می دهند. اتاق های 40 تا 50 متر مربع ، محل اقامت حداکثر 3 نفر ، دارای دکوراسیون مینیمال و جزئیات شیک. اتاق ها دارای فضای شخصی وسیع و جزئیات لوکس و همچنین بالکن هایی هستند که در آن می توانید آرامشی مشرف به طبیعت بی نظیر مدیترانه ای پیدا کنید. * اتاق های برتر هتل BARUT LARA ANTALYA قابل دسترسی ، که تمام نیازهای مهمانان معلول را برآورده می کنند ، دوش و سرویس بهداشتی ویژه طراحی می کنند.

lara rooms deluxe rooms 01

ویژگی های اتاق های Mediterranean Chic  هتل BARUT LARA ANTALYA نمای دریا ، نمای جزئی دریا و نمای استخر ، اتاق قابل دسترسی تخت فرانسوی + مبل یا دو تخته + صندلی راحتی بالکن قهوه – تنظیم چای سشوار صندوق امانات کتری تهویه کننده هوا مینی بار دوش مخصوص WC / WC (معتبر برای اتاق در دسترس) پارکت اینترنت بیسیم تلفن تلویزیون روپوش دمپایی

lara rooms deluxe rooms 07

Corner Suite with Jacuzzi – Sea View

راحتی نامحدود در مجموعه هایی که از منظره بی نظیر مدیترانه لذت خواهید برد در انتظار شما هستند. Sea View Corner Suite با ارائه یک جکوزی در تراس بزرگ خود ، یک تجربه ممتاز را در منطقه ای با مساحت 50 متر مربع ارائه می دهد که می تواند تا 3 نفر را در خود جای دهد. در هتل BARUT LARA ANTALYA سوئیت های دارای یک تختخواب دو نفره و مبل ، تعطیلات خود را با خدمات انحصاری – از قبیل سرویس خاموش کردن – ارائه شده در مجموعه ، ویژه تر کنید.

lara rooms corner suite 01

ویژگی های اتاق : منظره دریا ، جکوزی ،سرویس خاموش کردن ،بالکن ، قهوه – تنظیم چای ، سشوار ،صندوق امانات ،کتری ،تهویه کننده هوا ،مینی بار ،کف پارکت ،اینترنت بیسیم، تلفن ،تلویزیون LCD ،روپوش آفتابگیرها ، دمپایی

lara rooms corner suite 04

Designer Suite

راحتی نامحدوددر اتاقهای سوئیت که در ساختمان اصلی مجموعه لارا باروت واقع شده اند با دقت طراحی شده اند تا فضایی جادار و مطبوع را فراهم کنند. دکوراسیون مینیمالیستی و لهجه های شیک با ارائه دنیایی ممتاز در منطقه ای با مساحت 70 متر مربع. اتاق دارای یک اتاق نشیمن بزرگ و یک اتاق خواب ، محل اقامت حداکثر 2 بزرگسال + 2 کودک یا 3 بزرگسال را ارائه می دهد. جزئیات لوکس و دارای امتیاز مجموعه در اتاق های BARUT LARA ANTALYA  در انتظار شما هستند ، جایی که می توانید در هر زمان از روز از جکوزی لذت ببرید.

lara rooms designer suite 01

ویژگی های اتاق های Designer Suite  ،نمای دریا و نمای جزئی دریا،c / in و c / out ویژه،سرویس اتاق رایگان،سرویس خاموش کردن،اولویت رزرو در رستوران های À La Carte،خدمات کفش سرویس اتو لباس شب ،سبد میوه،گروه نشسته،بالکن،قهوه – تنظیم چای،دستگاه نسپرسو،بلندگوی بلوتوث JBL،روشنایی خلق و خوی،سشوار،صندوق امانات،کتری،تهویه کننده هوا جکوزی ،میز و آینه غرور،ست مینی بار ویژه، iDock،کارت درب،پخش ماهواره ای،اینترنت بیسیم،تلفن،تلویزیون LCD،آفتابگیرها،روپوش،دمپایی

lara rooms designer suite 03

lara rooms designer suite 05

Superior Rooms

CHIC DETAILS اتاق های برتر باغ و استخر در مجموعه لارا باروت گزینه های زیبایی را به مهمانان ارائه می دهند. این اتاق ها که محل اقامت حداکثر 3 نفر را در منطقه ای از 25 تا 30 متر مربع فراهم می کنند ، یک تجربه اقامتی افسانه با جزئیات زیبا و راحت را در قلب مدیترانه ارائه می دهند. در اتاق هایی که به طبیعت بی نظیر مجموعه لارا باروت مشرف هستند ، می توانید هر روز صبح در آرامش بیدار شوید. * اتاق های برتر قابل دسترسی هتل BARUT LARA ANTALYA  که تمام نیازهای مهمانان معلول را برآورده می کنند ، دوش و سرویس بهداشتی ویژه طراحی می کنند.

lara rooms superior room 01

ویژگی های اتاقهای CHIC DETAILS ،نمای باغ و استخر،تراس یا بالکن ،مبل گروهی برای نشستن،قهوه ،تنظیم چای،سشوار،صندوق امانات،کتری،تهویه کننده هوا،مینی بار،دوش مخصوص WC / WC (معتبر برای اتاق در  دسترس)،پارکت،اینترنت بیسیم،تلفن،تلویزیون،روپوش،دمپایی

lara rooms deluxe rooms 04

Family Suite

اتاق های Large and Airy هتل BARUT LARA ANTALYA که همگی Garden View که در ساختمان anex در مجموعه لارا باروت واقع شده اند ، با گزینه های 4 و 5 نفره ، اقامتی بیش از انتظار را برای شما فراهم کرده اند. اتاق هایی با عرض 53 – 58 متر مربع ، محل اقامت حداکثر 5 نفر ، یک تجربه اقامتی افسانه با جزئیات شیک و راحت را در قلب مدیترانه ارائه می دهد. از آنجا که فرزندانتان از Family Suites که محیطی امن و راحت را فراهم می کند ، لذت می برند ، شما می توانید تعطیلاتی آرام داشته باشید.

lara rooms family suite 01
ویژگی های اتاقهای Large and Airy  ،منظره باغ،بالکن،دو خوابه،قهوه – تنظیم چای ،سشوار،صندوق امانات ،کتری،تهویه کننده هوا،مینی بار،پارکت،اینترنت بیسیم،تلفن،تلویزیون،روپوش،دمپایی

lara rooms family suite 02

رستوران های هتل

مفهوم غذا سازی و تجربه طعم نامحدودی را در رستوران های هتل BARUT LARA ANTALYA  که ضیافت های فراموش نشدنی را در طول روز دارند ، کشف کنید. مجموعه لارا باروت با تجارب نامحدود در طول روز ، یک جشن عطر و طعم عالی در رستوران ها و بارها با جزئیات شیک و مدرن ارائه می دهد. با یک منوی غنی که توسط سرآشپزهای برنده جایزه تهیه شده است ، میهمانی مداوم 24 ساعته در انتظار شماست.

Zestful Bazaar

بازار Zestful و هشت رستوران که غذاهای لذیذ خوراکی ترکی ، ایتالیایی ، مدیترانه ای ، خاور دور و بین المللی را سرو می کنند – به صورت نامحدود و رایگان در خدمت شما هستند. صبحانه منطقه ای ، میز آشپز و یک بوفه با گزینه های وگان ، بدون لاکتوز و بدون گلوتن تنها برخی از جزئیات شیک مجموعه است. در طول روز ، می توانید از رایحه کالاهای تازه پخته شده شیرینی پزی و همچنین نوشیدنی های با نام تجاری Premium در شش بار شیک لذت ببرید. مجموعه ای از 176 نوشیدنی محلی و خارجی در منوهای بار.

Zestful Bazaar

بوفه آزاد ، رستوران اصلی Zestful Bazaar
با ارائه یک تجربه ناهار خوری نامحدود با امتیازات مجموعه BARUT LARA ANTALYA ، یک جشن عطر و طعم بی نظیر را با غذاهای غذاهای ترکی و غذاهای بین المللی برگزار می کند. Zestful Bazaar با طعم هایی با دقت انتخاب شده ، جلوه های خلاقانه سرآشپزهای برجسته و ارائه های مدرن از مهمانان پذیرایی می کند.

ساعت خدمات
صبحانه: 07:00 – 11:00 (بوفه آزاد)             ناهار: 12:30 – 14:30 (بوفه باز)
شام: 19:00 – 21:30 (بوفه باز)                  میان وعده های شبانه: 23:30 – 06:00 (بوفه باز) در تمام طول سال خدمت می کند.

Zestful Bazaar

این رستوران که شیک و با لهجه های مدرن طراحی شده است ، تجربه ای کاملا متفاوت را با دو بار ارائه می دهد که در آن می توانید به نوشیدنی های مارک Premium و دو بوفه نمایشگاهی که می توانید وعده های غذایی را در آنجا تماشا کنید ، دسترسی داشته باشید. با یک میز سرآشپز ، و گزینه های وگان ، بدون لاکتوز و بدون گلوتن ، و همچنین Nanny Chef و گوشه بستنی دست ساز ما ، چهار روز در هفته از بوفه و غذاهای لذیذ غذاهای جهان لذت ببرید

Zestful Bazaar

Tirmis À La Carte Restaurant

که به عنوان یک حبوبات سالم خاص آنتالیا نامگذاری شده است ، علاوه بر غذاهای آنتالیا مانند انواع موی سر ، دسر کدو تنبل به همراه تاهینی ، کوفته های سیش و سالاد لوبیای سفید ترکی با تهین غذاهای محلی و محلی ارائه می دهد. از طعم های طبیعی آنتالیا در رستوران BARUT LARA ANTALYA استفاده می شود و فرهنگ آشپزی این شهر را به میهمانان کشورهای مختلف معرفی می کند. با رستوران Tirmis از منافع مجموعه بهره مند شوید و سبک منحصر به فرد آنتالیا را منعکس کنید.
* رستوران Tirmis À La Carte پذیرای میهمانان 12 ساله و بالاتر است و نیاز به رزرو دارد.
ساعت خدمات در فصول تابستان و زمستان بین ساعت 19:00 تا 21:30 به صورت رایگان خدمات ارائه می دهد.

Tirmis À La Carte Restaurant

Akdeniz Fine Dining Restaurant

آکدنیز ، یکی از محبوب ترین رستوران های مجموعه BARUT LARA ANTALYA ، برجسته ترین طعم ها را در غذاهای مدیترانه ای برای شما به ارمغان می آورد. این رستوران شیک با ارائه سخنرانی های جذاب ، غذاهای لذیذ مدیترانه ای را که با محصولات تازه و طبیعی تهیه شده اند ، به میز شما می رساند.
* رستوران Akdeniz À La Carte پذیرای میهمانان 12 ساله و بالاتر است و نیاز به رزرو دارد.
ساعت خدمات در فصول تابستان و زمستان بین ساعت 19:00 تا 21:30 به صورت رایگان خدمات ارائه می دهد.

Akdeniz Fine Dining Restaurant

À La Carte Mangal Restaurant

گریل ها را در خوشمزه ترین غذاهای خود در رستوران Mangal هتل BARUT LARA ANTALYA تجربه کنید ، جایی که می توانید در میان زیبایی عصر مدیترانه غذا بخورید. در رستوران واقع در چمن های مجموعه لارا باروت ، می توانید از پختن گوشت های خود لذت ببرید. در قلب مدیترانه از غذاخوری معمولی و طعم های طبیعی لذت ببرید.
* رستوران La Mane Man Mangal نیاز به رزرو دارد.
ساعت خدمات در طول فصل تابستان بین ساعت 19:00 تا 21:30 به صورت رایگان خدمات ارائه می دهد.

BBQ À La Carte Restaurant

Kuyu À La Carte Restaurant

با طیف وسیعی از غذاهای مدرن و سنتی ترکی ، در تمام تعطیلات شما یک تجربه عالی غذا خوردن را ارائه می دهد. کباب سنتی Well-Lamb – ویژه ای که به نام چاه رستوران نامگذاری شده است – مطمئناً یکی از خوشمزه ترین تجربه های تعطیلات شما خواهد بود. رستوران Kuyu با پیش غذاهای بی نظیر ترکی ، کباب و موارد دیگر با نقوش ترکی و کاشی هایی به سبک سنتی تزئین شده است. از غذاهای مخصوص و موسیقی ترکی در رستوران Kuyu لذت ببرید.
* رستوران Kuyu À La Carte نیاز به رزرو دارد.
ساعت خدمات در طول فصل تابستان بین ساعت 19:00 تا 21:30 به صورت رایگان خدمات ارائه می دهد.

Kuyu À La Carte Restaurant

Sandal À La Carte Restaurant

با ارائه جشن های بی نظیر غذاهای دریایی در مجموعه BARUT LARA ANTALYA ، با منوی مخصوص ماهی های لذیذ ، تازه ترین طعم های فصل را گرد هم می آورد. برای یک تجربه ناهار خوری بی نظیر از پیش غذاهای غنی همراه با غذاهای لذیذ از دریا آماده شوید.
* رستوران Sandal À La Carte به رزرو نیاز دارد.
ساعت خدمات در طول فصل تابستان بین ساعت 19:00 تا 21:30 به صورت رایگان خدمات ارائه می دهد.

Sandal À La Carte Restaurant

Pizzeria Di Laura À La Carte Restaurant

غذاهای ایتالیایی پیتزا فروشی به سبک ناپولیتن و طعم های منحصر به فرد از غذاهای ایتالیایی ، Pizzeria di Laura یک تجربه ناهار خوری نامحدود را با امتیازات مجموعه BARUT LARA ANTALYA ارائه می دهد. در Pizzeria di Laura کامهای خود را با غذاهای کاملاً آماده مانند کارپاچیو ، پیتزا ، اسپاگتی ، لازانیا و غیره میل کنید.
** پیتزا فروشی دی لورا نیاز به رزرو دارد.
ساعت خدمات در طول فصل تابستان بین ساعت 19:00 تا 21:30 به صورت رایگان خدمات ارائه می دهد.

Pizzeria Di Laura À La Carte Restaurant

Turunç All-Day Dining À La Carte Restaurant

با طعم های منحصر به فرد از غذاهای بین المللی و سواحل مدیترانه ، تجربه ناهار خوری را ارائه می دهد که تمام حواس شما را تحریک می کند. از طعم های استثنایی در فضای زیبا و راحت رستوران Turunç ، ترکیب غذاهای جهانی و ارائه های مدرن لذت ببرید.
* رستوران La Carte un ناهار خوری تمام روز Turunç تنها رستورانی است که نیاز به رزرو ندارد.
ساعت خدمات خدمات رایگان در طول تابستان بین 08:30 – 23:30.

Turunç All-Day Dining À La Carte Restaurant

برنامه پرستار کودک  Bary Star
0 – 3 AGE

مجموعه BARUT LARA ANTALYA  مفهومی منحصر به فرد ارائه می دهد که برای راحتی و آسایش خانواده های نوزادان ، تأملات متفکرانه ای فراهم می کند. با Bary Star Baby Concept ، نوزادان راحت هستند و خانواده ها از تعطیلات عالی برخوردار می شوند. در دنیای ممتاز مجموعه لارا باروت ، یک مفهوم تعطیلات به یاد ماندنی با زمین های بازی امن و فعالیت های بی شمار در انتظار کودکان کوچک است. در حالی که کودکان وقت خود را با تیم حرفه ای Bary Star می گذرانند تا اواخر شب ، خانواده ها می توانند دنیای نامحدود مجموعه لارا باروت را کشف کنند.

امتیازات :  تختخواب بچه ، کالسکه ، مانیتور کودک ، کریر نوزاد ،اسفنج تعویض پوشک ، وان حمام کودک ،جلد صندلی های کوچک / کودک ، شامپو بچه ، الیاف کودک / اسفنج ، پیش بند کودک ، لوسیون بدن کودک ، گرمکن بطری / کتری ، حوله های مرطوب ، صندلی تغذیه کودک

Bary Star

برنامه تفریحی کودک  Kids Club

4 – 8 AGE , 8 – 12       AGE

کودکان و نوجوانان کلوپ فعالیت های زیادی را ارائه می دهند که برای دو گروه با دقت طراحی شده است: گروه سنی 4-8 و گروه سنی 8-12 سال ، با یک محیط تفریحی منحصر به فرد برای کودکان. فرزندان شما از طیف وسیعی از رویدادهای ویژه که توسط یک تیم حرفه ای در مناطق امن بازی برگزار می شود ، خوشحال خواهند شد. مجموعه لارا باروت BARUT LARA ANTALYA ، دارای فضاهای اجتماعی که در آن کودکان می توانند یکدیگر را ملاقات کنند و دوستان جدید پیدا کنند ، تعطیلات جذاب و خاطرات فراموش نشدنی را به کودکان شما ارائه می دهد.

امتیازات : اتاق خواب ، اتاق بازی،  تئاتر ، فیلم ، منطقه فعالیت در فضای باز، دو تاب قابل دسترسی ، زمین مینی فوتبال، Soft Play Group پلی استیشن، پارک تازه ،فعالیت بادبادک ها ،پارتی رنگی ،شب عادلانه ،تور مزرعه اسب پرداخت شده

Kids Club

نمایش های زنده BARUT LARA ANTALYA
در انتظار شما یک تیم سرگرمی رنگارنگ است که شامل برجسته ترین نیروهای رقص در ترکیه و جهان ، آکروبات ها با حرکات خیره کننده و ورزشکاران با استعداد است. آماده باشید تا لحظات خارق العاده ای را در مجموعه لارا باروت تجربه کنید ، با ارائه یک ایده سرگرمی پر از شگفتی ، از اولین نور روز تا اواخر شب.

Live Shows

مناطق خصوصی استخرهای هتل BARUT LARA ANTALYA
آلاچیق و غرفه از یک تجربه ممتاز مدیترانه ای در Gazebo ، برای دو نفر و در Pavilions ، برای حداکثر 5 نفر ، در ساحل اختصاصی مجموعه لارا باروت لذت ببرید. یک تجربه خاص ساحلی با شریک زندگی یا عزیزانتان با امتیاز کالج در انتظار شماست. Gazebos / Pavilions اجاره ای روزانه با خدمات نوشیدنی نامحدود لذت بی نظیری را ارائه می دهد. فقط در فصل تابستان خدمت می کند.

Gazebo & Pavilion

Gazebo
از یک تجربه ساحلی خاص در کنار عزیزان خود در Gazebos که یک منطقه آرامش متفاوت به تعطیلات شما می بخشد ، لذت ببرید.
* آلاچیق های هتل BARUT LARA ANTALYA  برای 2 نفر است. سرویس دهی بین ساعت 09:00 تا 18:00. در فصل تابستان خدمت می کند.

IMPRESSIVE LUXURY Pavilion
که با سبک و راحتی در سواحل مدیترانه خدمت می کنند ، یک منطقه لوکس وسیع را ارائه می دهند.
* غرفه های 5 نفره است. سرویس دهی بین ساعت 09:00 تا 18:00. در فصل تابستان خدمت می کند.

lara sports entertainment pools beach gazebo pavilion pavilion 01

Toros Hall  سالن کنفرانس هتل BARUT LARA ANTALYA

سالن توروس با داشتن تیم حرفه ای و تجهیزات پیشرفته خود ، میزبان رویدادهای مختلفی از جمله جلسات فروشندگان ، کنفرانس ها ، جلسات شرکت و آموزش ها است. جلسات خود را با چیدمان متفاوت در سالنی که می تواند بیش از 1200 نفر را در خود جای دهد ، با کارآیی و شیک تری انجام دهید.
سالن توروس ، توروس 1 ، توروس 2 ، توروس 3 ، توروس 4 ، توروس 5 ،
امتیازات : دوچرخه ، پرده متحرک (4 3 3) ، پرده متحرک (1.8 1. 1.8) ، پرده متحرک (2×2) ،طبقه رقص قابل حمل (9×9) ،صندلی ،بلندگو، Spot را دنبال کنید ، پخش کننده DVD / CD ، اشاره گر لیزری ،فلیپ چارت، میکروفن سیمی ،میکروفون بی سیم ،میکروفون هدست ،میکروفن لاوالیر ،میکروفون Lectern

Toros Hall

Honeymoon در هتل BARUT LARA ANTALYA

جلسه ای شبیه افسانه ها در قلب مدیترانه در مجموعه لارا باروت ، با ارائه تجربه ای عالی در ماه عسل برای ویژه ترین روزهای شما ، به لطف خدمات ممتاز خود در ردیف اولویت های ماه عسل قرار گرفته است. در طول ماه عسل خود را برای شگفتی آماده کنید ، برای راحتی بیشتر با استقبال ویژه و لمس افسانه ای شروع کنید. ماه عسل رویاهای خود را در میان زیبایی های طبیعی بی نظیر آنتالیا تجربه کنید.
امتیازات : صبحانه در اتاق، * خدمات ویژه غذایی ** ،شراب گازدار ،سبد میوه ای لوکس ،راه اندازی حمام ویژه ،قاب عکس ،کارت تبریک، * صبحانه در اتاق در روز ورود ** ،سرویس شام مخصوص شمع در یک رستوران àla carte

Wedding در هتل 

یک عروسی کامل را زیر ستاره ها تصور کنید روز ویژه خود را با برگزاری یک مراسم زیبا در میان فضای عاشقانه مدیترانه ، فراموش نشدنی تر کنید. در کنار استخرهای آبی مجموعه لارا باروت ، واقع در زیباترین مکان آنتالیا ، یا در یک سالن رقص شیک ، بله بگویید.

 

این هتل از فرودگاه آنتالیا 10 کیلومتر فاصله دارد و به مسافران خدمات بسیاری ارائه می دهد.

رزرواسیون آنلاین بلیط استانبول و آنتالیا
دیدن همه هتل های آنتالیا با یک کلیک  

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • پارکینگ
 • روم سرویس 24 ساعته
 • لابی
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • جکوزی
 • سونا
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • مینی گلف
 • رستوران
 • کافی شاپ

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته