آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

CLUB MARVY | هتل کلاب ماروی

CLUB MARVY

راهنمای هتل

CLUB MARVY

CLUB MARVY یک تجربه کاملاً جدید تعطیلات را با الهام از ریشه های خود طراحی کردیم. از سرگرمی گرفته تا هنر ، از طراحی معماری گرفته تا عطر و طعم محلی ، همه چیز را که باعث می شود ما که هستیم CLUB MARVY  با یک رویکرد مدرن ترکیب کردیم و یک فرهنگ تعطیلات پسامدرن و بوهمی ایجاد کردیم … این فرهنگ تعطیلات بی نظیر و بی سابقه در ترکیه در 2017 ، در خلیج کسره ، که با درختان کاج و درختان خرما محافظت شده.

CLUB MARVY

CLUB MARVY یک مکان شگفت انگیز 160،000 متر مربع است. هر نقطه در این خلیج منحصر به فرد در چشم انداز جادویی دریای اژه ، جایی که سواحل شنی با دریایی کریستال براق روبرو می شوند،CLUB MARVY برای ایجاد شیرین ترین خاطرات برای خانواده ها و زوج ها طراحی شده است. سبک زندگی ساده در شهرهای دریای اژه و مدیترانه در خالص ترین شکل خود در اتاق های ما که با رویکرد معماری مدرن طراحی شده اند ، زنده نگه داشته می شود.

 CLUB MARVY

CLUB MARVY برای تولیدات محلی ، اصول و صنعت دستی Aegean ارزش قائل هستیم. ما مفهوم آشپزی خود را ، که به آن “Marvy Cuisine” می گوییم ، بر اساس یک فرهنگ آشپزی غیرمعمول الهام گرفته از روستاهای سنتی دریای اژه ، غذاهای خانگی غنی و سلیقه های خیابانی را در یک میز جمع کرده ایم. ما مکان های معتبری ایجاد کردیم که طعم های متنوعی را به شما ارائه می دهد تا از این فرهنگ بی نظیر غنی شده با محصولات تازه منطقه به بهترین روش لذت ببرید.

CLUB MARVY

در چارچوب “هنر خوشبختی” هدف ما این است که به مهمانان CLUB MARVY کمک کنیم شعار “بهترین خود باش” را برگزینند و آن را به سبک زندگی تبدیل کنند. ما آنها را با متخصصان تغذیه ، ورزش و سلامتی که نکاتی در مورد زندگی سالم به اشتراک می گذارند گردهم آورده و منبع قدرت و الهام برای آنها می شویم.

CLUB MARVY

ما مفهوم سلامتی و سلامتی را در گوشه و کنار Club Marvy احساس می کنیم. آبگرم Mar با نمای خارق العاده 180 درجه از دریا و ساحل بزرگسالان Mar Spa ، با کاباناهای مستقر در دریا ، با استفاده از درمان های مدرن آبگرم ، بدن ، روح و روان شما را از هر گونه نگرانی پاک می کند.

CLUB MARVY

در اتاق های ماساژ ، سونا و تراس های Spa مار مجاور افق ، بدن و روح شما آرام خواهد گرفت و احساس خواهید کرد که دوباره متولد شده اید. حمام ترکی ما با الهام از حمام های رومی ، در هر زمان که بخواهید در اسپا مار که در آن درمان های مدرن آبگرم استفاده می شود ، در اختیار شماست …

 

CLUB MARVY برای کمک به شما در تعطیلات درهم آمیخته با هنر تغذیه روح و سنت های محلی منعکس کننده تاریخ ، بنیاد آتلیه مروی را بنا کردیم ، میزبان نمایشگاه ها و کارگاه های هنری هنرمندان در این منطقه ممتاز که برنامه “اقامت هنرمند” اجرا می شود ، ما میهمانانمان را با هنرمندان رشته های مختلف هنر معاصر ، برنامه های نمایشگاهی و کارگاه های هنری مهمان گرد هم می آوریم. ما خوشحالیم که این تجربه را که ما ترکیبی از هنر ، آیین های پرشور ، فراوانی و فراوانی پرورش دهنده خلاقیت می نامیم ، با مهمانان خود به اشتراک بگذاریم.

Marvy Sail میهمانان دریا دوست ما را با لنجهای دوستدار محیط زیست و قایق های O’pen Bic به یک سفر به خلیج کسره می برد. ما همچنین دوره هایی را به عنوان بخشی از برنامه جوان قایقرانی به جوانان 8-15 ساله مایل به یادگیری نحوه قایقرانی یا بهبود مهارت های قایقرانی خود ارائه می دهیم.

در کلاب ماروی CLUB MARVY  فعالیت های اجتماعی غنی را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم خانواده های دارای فرزند اوقات با کیفیت را با یکدیگر سپری می کنند. ما Club Marvy را با چنین روحیه و درکی تاسیس کردیم.

ما Club Marvy را با احساسات فوق العاده در یک خلیج جادویی ساختیم که عمیق ترین آبی و زیبا ترین سبز در آن قرار دارند. دنیای الهام بخش کلوپ مروی را کشف کنید تا یک تجربه تعطیلات رهایی بخش و بی نظیر را تجربه کنید!

ROOM

احیای سبک زندگی ساده روستاهای اژه در فضاهای راحت و اتاقهای آرام ، همه با رویکرد روز بعد طراحی شده است. تختخوابهای ما که با تکنولوژی طراحی شده اند ، با سنتی از 1500 سال پخش می شوند. روتختی ، بالش و حوله های ما همه از پارچه Buldan برای شما ساخته شده اند.

پارچه بولدان که قدمت آن به دوره های بیزانس ، روم و هلنیسم بر می گردد ، روی پارچه های دستی با پنبه خام رنگ آمیزی شده با رنگهای طبیعی حاصل از برگ درخت گردو ، ریشه شیرین بیان ، تانن ، برگ بو ، بلوط ترکی ، پوست پیاز ، شاه بلوط و خولان بافته می شود.

Pent house

تعادل بین زمان تنهایی و کیفیت… با طبیعت احاطه شده است ، یک تراس مشرف به چشم انداز باشکوه خلیج Kesre وجود دارد … یک تجربه الهام بخش که در آن همه جزئیات برای راحتی شما در نظر گرفته شده است … پنت هاوس منظره دریا واقع در ساختمان اصلی. پنت هاوس 125 متر مربع با تختخواب کم فرانسوی و یک اتاق نشیمن و حمام ترکی مخصوص خود (حمام)

CLUB MARVY

Comfort Main Building Garden View

اتاق با منظره باغ واقع در ساختمان اصلی با اندازه کینگ یا تخت دوقلو و نشیمن (20 متر مربع)

CLUB MARVY

Comfort Bungalow Garden View

اتاق با منظره باغ واقع در خانه های ییلاقی با تختخواب کینگ و فضای نشیمن (30 متر مربع)

CLUB MARVY

Comfort Bungalow Partial Sea View

اتاق جزئی با نمای دریا واقع در یک خانه ی ییلاقی با تخت کینگ و فضای نشیمن (30 متر مربع)

CLUB MARVY

Premium Comfort Adults Only

اتاق گاردن ویو واقع در خانه های ییلاقی با تختخواب کینگ و فضای نشیمن. (30 متر مربع)

CLUB MARVY

Family Comfort

اتاق Seaview واقع در خانه های ییلاقی با تخت King size و 2 تخت یک نفره با دیوار جدا کننده. (33 متر مربع)

CLUB MARVY

Family Comfort Connection

اتاق های مجاور Seaview که در یک خانه ی ییلاقی واقع شده اند ، 1 اتاق با تخت اندازه کینگ و فضای نشیمن با مبل-تختخواب ، اتاق دیگر با 1 تخت King size و 2 تخت یک نفره با دیوار جدا کننده. (66 متر مربع)

CLUB MARVY

Junior Suite

اتاق جزئی با نمای دریا واقع در ساختمان اصلی ، 1 اتاق با تخت King size و اتاق دیگر اتاق نشیمن است. (42 متر مربع)

CLUB MARVY

Family Suite

واقع در ساختمان اصلی ، 1 اتاق با اندازه King و نشیمن با مبل ، اتاق دیگر با 2 تخت یک نفره. (60 متر مربع)

Family Comfort Connection

اتاق های مجاور Seaview که در یک خانه ی ییلاقی واقع شده اند ، 1 اتاق با تخت اندازه کینگ و فضای نشیمن با مبل-تختخواب ، اتاق دیگر با 1 تخت King size و 2 تخت یک نفره با دیوار جدا کننده. (66 متر مربع)

Family Connection

اتاق های مجاور با منظره باغ واقع در ساختمان اصلی ، 1 اتاق با تخت اندازه King و نشیمن با صندلی تاشو ، اتاق دیگر با 2 تخت یک نفره است. (40 متر مربع)

Premium Family Connection Garden View

اتاق های مجاور با منظره باغ که در یک خانه یک طبقه واقع شده اند. 1 اتاق با تخت و نشیمن اندازه کینگ ، اتاق دیگر با 2 تخت یک نفره و فضای نشیمن. (60 متر مربع)

Marvy Adults Only

با گزینه Marvy Adults Only ، ما همه چیزهایی را که برای یک تعطیلات آرام و آرام نیاز دارید جمع آوری کرده ایم. منحصر به فرد فقط در اتاق بزرگسالان ماروی ، Kesre Bay Plage به شما محیطی آرام را ارائه می دهد که در آن می توانید از شن و ماسه و دریا لذت ببرید .

CLUB MARVY

در حالی که از میان وعده های خوشمزه ، کوکتل ها و ترکیبات خاص لذت لذت های دریایی را بیشتر می کنید. و تجربه Club Marvy Spa در کابیناهای Mar Spa Kesre Bay Plage روح و روان شما را از هرگونه نگرانی پاک می کند.

کلوپ ماروی برای خانواده ها گزینه های نامحدودی دارد ، در حالی که برای کسانی که نیاز به یک آرامگاه آرام و آرام دارند ، این بخش فقط برای بزرگسالان دارد. 64 اتاق Premium Garden View و محیط اطراف آنها واقع در بالای Plage Kesre Bay به بزرگسالان تنها بخشی از Club Marvy اختصاص یافته است که برای زوج ها یا گروه هایی از دوستان که می خواهند با حداکثر سطح راحتی و راحتی از یک تجربه آرامش بخش و لذت بخش لذت ببرند ، ایده آل است.

خدمت رسانی عالی. آن اتاق هایی که در اطراف دژیرمن واقع شده اند ، دارای زیباترین منظره غروب آفتاب ، پیشخوان مخصوص ورود به سیستم ، ساحل بدون کودکان و منوهای ویژه در رستوران دژیرمن هستند که همگی خلوت بودن را فراهم می کنند. گروه کوچکی از کارمندان خندان ، متفکر ، صادقانه متعهد هستند که می توانند ماهیت اقامت شما را تغییر دهند.

Marvy Blue

Club Marvy دریایی کاملاً شفاف دارد که در آن می توانید سایه های آبی را ببینید ، در یک خلیج خصوصی با دو ساحل شنی اختصاصی واقع شده است. ساحل Marvy Bay به همه میهمانان و Kesre Bay Plage (18+) اختصاص یافته است.

CLUB MARVY

Pools

در وسط سبز و آبی یا در لبه بی نهایت باشید … Marvy Pool در سطح دریا است که می توانید زیر درختان نخل و کاج آفتاب بگیرید ، و Infinity Pool در خط افقی است که آسمان و دریا با هم ادغام می شوند ، و احساس شما را احساس می کند خیلی نزدیکتر به خورشید

 CLUB MARVY

Aquaparks

نفس گرفتن ماجراجویی در نفس گرفتن طبیعت! شما در Aquapark ما ، که نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان نیز طراحی شده است ، نامحدود لذت خواهید برد.

CLUB MARVY

در Aquapark 5 اسلاید وجود دارد: Body Slide ، Windigo ، Combo (+16 سال) ، Black Hole و یک موشک Looping نفس گیر (16+ سال) این مکان یک مرکز جاذبه است که جوانان را با هیجان و فعالیتهایی که مرزها را محدود می کند ، در طول روز شاد و فعال نگه می دارد.

 CLUB MARVY

Marvy Kids Club

مری مطمئن ترین راه ها را برای قلب کودکان می داند. ما با برنامه گسترده Marvy Kids Club رویایی مانند تعطیلات را برای بچه های 4-12 ساله ارائه می دهیم. کودکان در باشگاه های خود رویدادهای طراحی شده ، فعالیت های ورزشی ، بازی ها و کارگاه های هنری را تجربه خواهند کرد.

به سادگی یافتن شادی در بازی ها ، آهنگ ها ، دوستی و طبیعت … ماروی مکانی مناسب برای یافتن دوستان جدید و تفریح ​​همراه با فعالیت های گسترده است. اعضای نوجوان 13 تا 18 ساله از هر ثانیه از تعطیلات خود در Club Marvy لذت می برند.

 CLUB MARVY

Mindfulness Programme

این یک رویا نیست که با اجازه دادن به بدن و روح شما در آرامش ، سطح انرژی زندگی خود را بالا ببرید. این زمان برای کاوش در درون خود با فعالیت های ویژه طراحی شده در هماهنگی با طبیعت است. ما معتقدیم که همه باید استاد خوشبختی خود باشند. زمان با سرعت شما در اینجا جریان دارد.

MARVY SHOP

ماروی شاپ فروشگاهی است با محصولات گسترده ای ، از 100 درصد ساحل زیست محیطی و منسوجات خانگی با گواهینامه Oeko-Tex گرفته تا کیسه های کاهی و محصولات مراقبت شخصی. پارچه های بولدان که منعکس کننده فرهنگ سنتی است که زندگی جدیدی را در غرفه ها ، حوله ها ، آفتاب ها و پیشکیرهای مخصوص ماروی طراحی می کند.

تمام محصولات مراقبت شخصی که در اتاقهای خود در طول اقامت تجربه می کنید از اسانسهایی که به صورت منحصر به فرد برای Club Marvy انتخاب شده اند ، همه منتظر هستند تا شما را به خانه برگردانند و روح ماروی را با خود بیاورند.

MARVY CUISINE SHOP

Marvy Cuisine شراب های ارگانیک ، روغن های زیتون ، انواع مربا خانگی ، میوه ها و سبزیجات خشک ، سرکه ، انتخاب چای ، سوپ ها ، پوره ها ، ماکارونی ها و همه جالب ترین طعم های غذاهای Marvy را ارائه می دهد که به طور خاص در مزرعه Yerlim ، اولین و تنها مزرعه ارگانیک از مزرعه تولید می شود منطقه؛ و محصولات سرامیکی دست ساز توسط صنعتگران محلی.

KAYHAN AKPOLAT HAIR STUDIO

آرایشگری ترک ، به طور سنتی برای مهمانان مرد ما تزئین شده و خدمات سنتی ارائه می دهد ..استودیوی مو Kayhan Akpolat که می توانید سبک خود را پیدا کرده و بیان کنید.

BURCU SULEK CONTEMPORARY JEWELRY

Burcu Sülek با تفسیر مواد غیرمعمول با دیدگاه ابتکاری ، یک مجموعه جواهرات منحصر به فرد ایجاد می کند. جواهرات معاصر به عنوان مجسمه های پوشیدنی بیان می شوند. در این فروشگاه با این طرح ها روبرو خواهید شد ، که یک کلمه برای گفتن دارند ، چشم انداز جهان را منعکس می کنند. نه تنها خالق بلکه مالک نیز هست. این طرح ها با شما زنده می شوند …

Sports and Activites

ما می دانیم که کسانی که هر روز به عنوان فرصتی شگفت انگیز برای ارائه بهترین ها در آنها استقبال می کنند ، از فعالیت های ورزشی لذت می برند. این انگیزه ما برای گردهم آوردن اکتویت هایی مانند والیبال ساحلی ، یوگا ، سالسا و زومبا همراه با انرژی شفابخش خورشید ، دریا ، زمین و هوا است.

برای فعال نگه داشتن بدن ، ذهن و روح خود می توانید تمرینات شخصی یا فعالیت های گروهی را انتخاب کنید یا از Mar Fitness با 180 درجه ، نمای خارق العاده دریا و تجهیزات ورزشی پیشرفته لذت ببرید.

Kids&Youngster Club

مری مطمئن ترین راه رسیدن به قلب کودکان را می داند. ما تعطیلات شبیه خواب را در کلوپ های کودکان و نوجوانان برای گروه های سنی 4-7 ، 8-12 و 13-17 سال ، با فعالیت های هنری ، ورزشی و بازی ، که به دقت برای آنها طراحی شده است ، ارائه می دهیم. در اینجا ، رویاها به فراتر از آسمان می رسند.

Dance Factory

بگذار روحت با ریتم برقصد .  در کارخانه رقص ، “رقص های پاشنه بلند” را با حرکات استریت جاز ، جاز ، فانک و جاز فانک ، “رقص شهری” با هیپ هاپ ، رقص خیابانی ، پاپینگ ، هاوس ، قفل کردن و سبک ها و حرکات رقص معاصر را تجربه کنید و به “کودکان کارگاه های “کلاس” که در آن کودکان 7-13 ساله نظم رقص را یاد می گیرند ، کار گروهی انجام می دهند و از دوستی با هنر لذت می برند!

با کارگاه هایی که تحت تدریس خصوصی برگزار می شود ، به کارخانه رقص بپیوندید. اÖمر یشیلباش که در بسیاری از اردوگاه های رقص ، کارگاه ها و رویدادهای خارج از کشور کار می کند و با خوانندگان و طراحان موسیقی مشهور جهان همکاری می کند و Çisil Sık the که صاحب رقص پاشنه بلند در ترکیه است و در پروژه های طراحان برجسته جهان شرکت می کند.

Music & Concerts & Shows

از غروب تا طلوع فجر ، جلسات مروی ، با بسیاری از نوازندگان برجسته ، شما را به ارمغان می آورد. موسیقی قومی ، که تجسم همه زیبایی های فرهنگ های مختلف جهان است ، جاز ، که از طریق شور و نشاط بی نظیر خود و تلفیقی که با ملودی های مسحورکننده هر سلیقه موسیقی را بیان می کند ، روح شما را با آزادی ، آرامش یا وجد پر می کند.

با تشکر از The Stage ، روحیه دیسکو را با اجرای فوق العاده و کلوپ شبانه سحر ، که روحیه رقص را با نت های پرانرژی تقویت می کند ، بیشتر خیره می کند ، شب در ماروی همیشه جوان است!

Marvy Workshops

کارگاه هایی که مهمانان را با طراحان و هنرمندان با استعدادهای خارق العاده جمع می کند ، هر آخر هفته را به تجربه هایی فوق العاده دلچسب تبدیل می کند. در کلاب ماروی ، ما از تجربیات معناداری لذت می بریم که بخشی از چیزهای بزرگتری هستند ، چیزی که ما را به شور زندگی ما می کشاند.

کارگاه های آشپزی پیدا کردن سرآشپز داخلی خود را با تجربه … برای کسانی که همیشه به دنبال سلیقه های جدید و اصیل هستند … – کارگاه های صنعتگری اکنون زمان خواب دیدن ، تمرکز و خلق است! کارگاه هایی که مهمانان را با طراحان و هنرمندان با استعداد گرد هم می آورد ، زمان را به تجربیات دلچسب تبدیل می کند.

کارگاه های آموزشی کودکان کاوش در هنر ، خلق کردن با دستان خود ، لبخند بزرگی را در چهره کودکان به وجود می آورد. کارگاه های آموزشی برای هر علاقه کشف گیاهان ، بازیافت ، رقص ، پخت و پز و بسیاری دیگر …

Marvy rituals

از برداشت انار تا غروب خورشید ، از هادورلز (Ederlezi) تا ماه گرفتگی … در Marvy ، شما همیشه می توانید جشنی را برای بزرگداشت آنچه جهان به ما برکت می دهد ، پیدا کنید. ما معتقدیم که زندگی پر از لحظاتی است که شایسته بزرگداشت است. ما از آیین های زیبا و هزار ساله که روح زمان را منعکس می کنند ، با همان احترام و شادی اجدادمان استقبال می کنیم …

Mar Spa

درمان طبیعی تأمین شده توسط آب که ذات زندگی و روغنهای اساسی است به دوران مصر و روم برمی گردد ، گاهی اوقات به عنوان حمام اختصاصی مخصوص کلئوپاترا ، گاهی به عنوان همام ترک. حمام درمانی به عنوان مدیتیشن ترین روش تصفیه در زمان تبدیل شد.

Spa Marvy با چشم انداز دلربا خود از دریا ، این تجربه را در فضایی شبیه افسانه در قلب منطقه اژه فراهم می کند. خدمات اسپا شامل ماساژ درمانی ، سونا و همام ترکی است. این خدمات ، همراه با منطقه آرامش بخش فوق العاده در تراس ، قدرت جسمی ، روحی و روانی را فراهم می کنند.

Mar Spa Kesre Bay

تعادل بدن ، ذهن و روح به اندازه یک مرغ دریایی همراه با صدای امواج در اتاق های ماساژ واقع در بالای دریا آزاد باشید …

Marvy Hub

Marvy Hub برای افزایش خلاقیت و بهره وری ایجاد شده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید تمرکز بر کار خود در این محیط فوق العاده و الهام بخش است. برگزاری جلسات در این اتاق های ملاقات درجه یک که با سرویس اینترنت پرسرعت و تجهیزات تکنولوژیکی تختخواب می شوند ، کار را از بین می برد.

workation package

کلوپ مروی ، “Work from Aegean” را ارائه می دهد که به طور منحصر به فرد برای پاسخگویی به نیازهای مسافر امروز طراحی شده است و با الهام از “کار” ظهور می کند که بیشتر شبیه یک فرار افراطی است.Club Marvy به عنوان کار پسند ، “بسته کار” را برای اقامت در 14 روز و بیشتر ارائه می دهد! 10٪ امتیاز اقامت در پنت هاوس اتاق را بر اساس در دسترس بودن ارتقا دهید ورود به سیستم با اولویت سبد میوه ویژه و شراب هنگام ورود روپوش حمام و دمپایی روی اتاق شما 5٪ تخفیف در ماروی بادبان

20٪ تخفیف برای ماساژ انرژی بخش 15٪ تخفیف در خدمات خشکشویی 5٪ تخفیف در برنامه مربیگری شخصی 5٪ تخفیف در برنامه ذهن آگاهی 5٪ تخفیف در ماروی آشپزی و فروشگاه ماروی زمان تحویل تمدید تا ساعت 15:00 بر اساس در دسترس بودن 5٪ امتیاز نوشیدنیهای برتر 10٪ تخفیف در حمل و نقل فرودگاه – هتل – فرودگاه – تخفیف بسته Marvy People و Workation با هم قابل استفاده نیست. – نرخ های تخفیف مناسب برای رزروهای انجام شده با عضویت Marvy People در تاریخ کمپین اعمال می شود.

MARVY HONEYMOON

اگر میهمانان جزئیات تماس خود را مشخص کنند ، قبل از ورود توسط Marvy Assist ما به زوج های ماه عسل به صورت جداگانه تماس گرفته می شود تا از هرگونه درخواست خاصی مطلع شوند و اینکه آیا می خواهند برای یکدیگر شگفتی ترتیب دهند یا خیر ، خدمات رایگان و اضافی بر این اساس ارائه می شود.

اگر زوج های ماه عسل مشخصات تماس خود را مشخص کنند ، قبل از ورود توسط Marvy Assist به طور جداگانه با آنها تماس گرفته می شود تا از درخواست های خاص خود مطلع شوند خدمات رایگان و اضافی ارائه می شود.

خدمات رایگان : ارتقا به دسته اتاق بالا (با توجه به در دسترس بودن) ورود زود هنگام و اواخر ورود به سیستم (در صورت وجود) دکوراسیون اتاق ماه عسل (سرویس پارچه مخصوص ، عناصر دکوراسیون ، امکانات اضافی ، دمپایی و روپوش مخصوص حمام) سبد مخصوص ماروی و یک بطری شامپاین در اتاق سرو می شود

15٪ تخفیف در MAR SPA “به جز بسته های آبگرم” 5٪ تخفیف در محل اقامت رزرو با اولویت در رستوران های A la Carte ، میز مخصوص تزئین شده تخفیف ماه عسل را نمی توان با هیچ تبلیغ دیگری ترکیب کرد. محل اقامت باید ظرف 30 روز از تاریخ ازدواج انجام شود.

Early booking

یک تجربه تعطیلات بی نظیر را در محیط طبیعی دست نخورده Club Marvy ببینید … در قلب طبیعت جذاب اژه ، کلوپ ماروی برای یک عقب نشینی خلوت ، مراقبه و مجلل از شما استقبال می کند.برای رزرو تعطیلات بعدی سبک زندگی خود هرگز زود نیست! برای رزروهای انجام شده تا 15 ژوئیه حداکثر تا 20٪ و برای اقامت 5 روزه یا بیشتر تا 31 ژوئیه 5٪ تخفیف داشته باشید.

 

چهار مکان با مضمون بسیار خاص برای تأمین نیازهای عروسی شما طراحی شده است. هر کدام عنصر و شخصیت منحصر به فرد خود را ارائه می دهند. Sunset Prive یا Pier Paradise ، Twinkling Bespoke یا Romance on Deck ، Club Marvy به شما قول می دهد که عروسی شما بیانگر ظرافت بی انتها باشد.

بسته “شبدر” : یک گردهمایی صمیمی بی عیب و نقص را با انتخاب چندین دیدگاه برای انتخاب ارائه می دهد. مناسب برای شام عروسی ساده و در عین حال سلیم.

“تم غروب آفتاب” در ساحل بزرگسالان (این فروشگاه را با هزینه محل اضافی خصوصی کنید) حداکثر 200 نفر. “تم بهشت ​​Pier” در keskele حداکثر 80 نفر. (این فروشگاه را با هزینه محل اضافی خصوصی کنید) “تم چشمک زن و سفارشی” در سالن رقص حداکثر 400 نفر

شامل بسته: یک مدیر اجرایی عروسی با تجربه برای کمک به ایجاد رویداد جادویی شما بشقاب میوه تهیه شده با میوه های فصلی ، شراب ارگانیک از مزرعه ارگانیک خود و گلها هنگام ورود به اتاق دسته گل عروس لوکس با انتخاب گلهای گرمسیری یا گل رز (موجودیت بر اساس)

تطبیق بوتونیر داماد (براساس در دسترس بودن) ورود زود هنگام بر اساس در دسترس بودن خدمات Turndown (فقط برای سوئیت ماه عسل) صبحانه قاره ای در صبح روز اول در اتاق دژ موسیقی پس زمینه آرام برای مراسم شام

پنج دوره با یک سرآشپز اجرایی و مدیر رویداد ما برای یک گروه پنج نفره نمونه گیری می کنید کیک عروسی توسط سرآشپزهای ما حرفه ای را برش داد و با کولیس خامه و توت سرو کرد چای و قهوه تازه دم شده 20٪ تخفیف برای درمان MAR SPA منحصر به فرد برای گروه عروسی

بسته “نسیم” : یک بسته عروسی جامع تر است که شامل دو مکان به طور همزمان برای مراسم و شام “تم Sunset Privé” در ساحل بزرگسالان (خصوصی کردن این فروش با هزینه محل اضافی) حداکثر 200 نفر “تم بهشت ​​اسکله” حداکثر 80 نفر در اسکله (این فروشگاه را با هزینه مکان اضافی خصوصی کنید) “تم چشمک زن و سفارشی” در سالن رقص حداکثر 400 نفر

شامل بسته بندی: یک مدیر اجرایی عروسی با تجربه برای کمک به ایجاد رویداد جادویی شما کیت عروسی با جدول زمانی پیشنهادی و چک لیست ها لیستی از تامین کنندگان قابل اعتماد و توصیه شده بشقاب میوه تهیه شده با میوه های فصلی ، شراب ارگانیک از مزرعه ارگانیک خود

گلها هنگام ورود به اتاق. دسته گل عروس لوکس با انتخاب گرمسیری یا گل رز (بر اساس موجود بودن) تطبیق بوتونیر داماد (براساس در دسترس بودن) ورود زودهنگام بر اساس در دسترس بودن خدمات Turndown (فقط برای سوئیت ماه عسل)

اشتراک صبحانه اختصاصی به همراه شراب گازدار در اتاق برای اولین صبح کتاب مهمان شخصی موسیقی پس زمینه آرام برای مراسم شام پنج دوره با یک سرآشپز اجرایی و مدیر رویداد ما برای یک گروه پنج نفره نمونه گیری می کنید کیک عروسی که توسط سرآشپزهای ما به صورت حرفه ای برش خورده و با کولیس خامه ای و توت سرو می شود

چای و قهوه تازه دم شده پس از اتمام رویداد برای بقیه اقامت ، به مجموعه ماه عسل (TBA) ارتقا دهید 50 دقیقه ماساژ امضای MAR SPA برای عروس و داماد که در اتاق های ماساژ با نمای دریا ارائه می شود. 20٪ تخفیف برای درمان های SPA

برای گروه عروسی پذیرایی شراب گازدار با یک ساعت سرویس کاناپه سرد و گرم * برای میهمانان خود در محل شام هنگام ورود ، شام عاشقانه با شمع ** با دکوراسیون منحصر به فرد و شیک روی میز در یکی از رستوران های a la carte ما.

بسته “Allegra” : پیشنهاد نهایی ما است که شامل مجموعه ای از سه مکان باشکوه در کلوپ Marvy Property است که رویداد شما را به یک ولخرجی کامل تبدیل می کند. از مراسم گرفته تا شام عروسی و سرانجام یک مهمانی بعد از جشن در یکی از مناطق مهمانی یا صبحانه خماری در گوشه ای خاص از رستوران اصلی ما.

“Sunset Privé Theme” در ساحل بزرگسالان (این فروشگاه را با هزینه محل اضافی خصوصی کنید) حداکثر 200 نفر “تم بهشت ​​اسکله” حداکثر 80 نفر در اسکله (این فروشگاه را با هزینه مکان اضافی خصوصی کنید) “تم چشمک زن و سفارشی” در سالن رقص حداکثر 400 نفر

شامل بسته بندی : یک مدیر اجرایی عروسی با تجربه برای کمک به ایجاد رویداد جادویی شما کیت عروسی با جدول زمانی پیشنهادی و چک لیست ها لیستی از تامین کنندگان قابل اعتماد و توصیه شده یک عروس اختصاصی عروس در روز خاص شما بشقاب میوه تهیه شده با میوه های فصلی ، شراب ارگانیک “Yerlim Reserve” منحصر به فرد از مزرعه ارگانیک خود

گلها هنگام ورود به اتاق صبحانه با انتخاب های ارگانیک همراه با Moet Chandon Champagne در اتاق برای اولین صبح دسته گل عروس لوکس با انتخاب گرمسیری یا گل رز (بر اساس موجود بودن) تطبیق بوتونیر داماد (براساس در دسترس بودن) ورود زودهنگام بر اساس در دسترس بودن تأخیر بر اساس دسترسی تا ساعت 18:00 کتاب میهمان شخصی و عکسهای خصوصی خدمات ویژه توراندون (منحصرا فقط برای سوئیت ماه عسل)

برای بقیه اقامت ، بعد از مراسم به مجموعه ماه عسل ارتقا دهید موسیقی پس زمینه آرام برای مراسم شام پنج دوره مزه غذا برای یک گروه پنج نفره کیک عروسی که توسط سرآشپزهای ما به صورت حرفه ای برش خورده و با کولیس خامه ای و توت سرو می شود

چای و قهوه تازه دم شده پس از اتمام رویداد برای بقیه اقامت ، به مجموعه ماه عسل (TBA) ارتقا دهید ماساژ امضای MAR SPA برای عروس و داماد. 20٪ تخفیف برای درمان های SPA

برای گروه عروسی کوکتل حباب دار برای مهمانان خود در محل شام هنگام ورود شام عاشقانه با شمع ** با دکوراسیون منحصر به فرد و شیک روی میز در یکی از رستوران های a la carte ما. اقامت یک شب رایگان All Inclusive در سالگرد سالگرد در Club Marvy.

انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور کوش آداسی 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است)ارسال 60% کل هزینه تور کوش آداسی 6 شب زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آرایشگاه زنانه
 • آرایشگاه مردانه
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فروشگاه در هتل
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • نزدیک به فرودگاه
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • اتاق بازی برای کودکان
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • اسکله قایق سواری
 • پاراسل
 • پارک آبی
 • پدیکور
 • تنیس روی میز
 • جکوزی
 • دارت
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • غواصی
 • کلاس‌های یوگا
 • ماساژ
 • مانیکور
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته