آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

ERESIN CROWN HOTEL | هتل ارسین کروان

ERESIN CROWN HOTEL

راهنمای هتل

ERESIN CROWN HOTEL

هتل ارسین کراون ERESIN CROWN HOTEL هتل پنج ستاره در شهر استانبول است که می تواند انتظارات توریست ها را برآورده سازد. ساختمان هتل شبیه به یک قصر تاریخی بوده و به خصوص هنگام شب دیدنی به چشم می آید.

ERESIN CROWN HOTEL

در ارسین کراون انواع اتاق ها و سوئیت ها را برای رزرو در اختیار خواهید داشت. اتاق های ERESIN CROWN HOTEL استاندارد سینگل و دابل با دکوراسیون زیبا دیده می شوند. همین طور اتاق تریپل را نیز به اندازه ی کافی بزرگ و دلباز می یابید.

ERESIN CROWN HOTEL

این یک هتل نیست ، این یک هتل موزیک بوتیک است. هتل های ERESIN CROWN HOTEL  بوتیک کلاس ، واقع در قلب شهر قدیمی استانبول ، اولین “هتل موزه بوتیک” در کشور است که دارای 49 قطعه هنری تاریخی از زمان روم ، هلن و بیزانس است که در مرحله ساخت هتل پیدا شده است ، از 2 تا 3 سال. قبل از میلاد مسیح.

ERESIN CROWN HOTEL

تا 5-6 قرن ها م. علاوه بر قطعات تاریخی ارزشمند ، گالری تصویری ویژه ای از برداشت های سبک زندگی بیزانس و عثمانی و مجموعه سرامیک شامل تنها بازتولیدهای مجموعه هنری در موزه بریتانیا – لندن وجود دارد. 59 اتاق مهمان شامل 5 سوئیت با سرویس و راحتی شخصی.

ERESIN CROWN HOTEL

در مکانهای عمومی و اتاقهای مهمان کلاس بوتیک هتل های ERESIN CROWN HOTEL میزبان نمایشگاهی بدون پایان Gultekin Cizgen عکاس مشهور ترک است. مضامین مربوط به زندگی در دوره بیزانس و عثمانی است. منتظر بازدیدهای خود هستید ، لطفا لذت ببرید ..

ERESIN CROWN HOTEL

ERESIN CROWN HOTEL سوئیت خانوادگی برای اقامت 5 نفر در نظر گرفته شده است. 59 اتاق مهمان و 5 سوئیت هتل ارسین سلطان احمد که اقامتی 5 ستاره در استانبول در نزدیکی بزرگترین زیبایی های شهر مانند مسجد آبی و کاخ توپکاپی ارائه می دهد. همه اتاق ها طیف کاملی از امکانات و فناوری را که از اقامتگاه های لوکس در استانبول انتظار دارید ارائه می دهند.

ERESIN CROWN HOTEL

Economy Room

شما می توانید اتاق های ضدسیگار یا ضدصدا را برای رزرو انتخاب نمایید.امکانات و تجهیزات در این هتل زبان های ترکی و انگلیسی صحبت می شود.سرویس ترانسفر فرودگاهی به مسافران ارائه می گردد.15 متر مربع تا 16 متر مربع امکانات اتاق اقتصادی به شرح زیر است: تلویزیون LCD ، تهویه مطبوع ، مینی بار ، سشوار ، امکانات ساخت چای و قهوه ، صندوق امانات ، جکوزی ، وان ، کف پارکت ، اینترنت بی سیم.

ERESIN CROWN HOTEL

Standard Room

20 متر مربع تا 24 متر مربع امکانات استاندارد اتاق به شرح زیر است: تلویزیون LCD ، تهویه مطبوع ، مینی بار ، سشوار ، امکانات تهیه چای و قهوه ، صندوق امانات ، جکوزی ، وان ، کف پارکت ، اینترنت بی سیم.

ERESIN CROWN HOTEL

Deluxe Room

25 متر مربع تا 30 متر مربع امکانات اتاق های لوکس به شرح زیر است: تلویزیون LCD ، تهویه مطبوع ، مینی بار ، سشوار ، امکانات چای و قهوه ، صندوق امانات ، جکوزی ، وان ، کف پارکت ، اینترنت بی سیم.

ERESIN CROWN HOTEL

Junior Suite

42 متر مربع به 52 متر مربع همه دارای کف پارکت و وان حمام جکوزی هستند و مجهز به سیستم تهویه مطبوع جداگانه ، پنجره های دو جداره ، مینی بار ، سشوار ، تلفن در کنار تخت و در حمام هستند. همه اتاق ها دارای گاوصندوق های قفل شده الکترونیکی ، قفل های الکترونیکی کارت کلید ، تلویزیون های رنگی با کانال های تلویزیونی ماهواره ای محلی و بین المللی ، ایستگاه های رادیویی و موسیقی همراه با سیستم های چند ویدئویی و موسیقی داخلی هستند. Wi-Fi در دسترس است.

ERESIN CROWN HOTEL

Family Room ERESIN CROWN HOTEL

70 متر مربع تا 80 متر مربع مناطق اتاق خانواده شامل موارد زیر است: 3 تلویزیون LCD ، تهویه مطبوع ، مینی بار ، سشوار ، 2 وان جکوزی ، امکانات قهوه چای و قهوه ، 2 صندوق امانات ، 2 اتاق خواب ، 1 اتاق غذاخوری و 1 منطقه اجتماعات.

ERESIN CROWN HOTEL

Dining ERESIN CROWN HOTEL

هتل های Eresin Sultanahmet انتخاب دو رستوران استانبولی و یک بار شیک را به مهمانان ارائه می دهد. ناهار خوری ترکی و مدیترانه ای را در رستوران شیک موزاییک تجربه کنید یا از رستوران Mosaic Terrace پشت بام ما از مناظر آبی مسجد و دریای مامارا لذت ببرید. پس از یک روز شلوغ در شهر ، روح خود را با یک آپریتیف یا یک نوشیدنی طولانی در بار هتل تاریخی استانبول ما – Column Bar تازه کنید.

ERESIN CROWN HOTEL

Mosaic Restaurant  ERESIN CROWN HOTEL

رستوران موزاییک Eresin Hotels Sultanahmet Boutique Class نام خود را از موزاییک کف بیزانسی معتبر خود گرفته است که مربوط به 5 ام است. تصور می شود که این موزاییک ، تزئین شده با نقش ماهی ، بخشی از حیاط داخل کاخ بزرگ بیزانس ، شاید بخشی از یک ساختار مذهبی یا راهرو باشد. امروزه رستوران Mosaic غذاهای لذیذی را طبخ می کند که کمال بی نظیری دارند و در محیط واقعاً بی نظیر سلطان احمد سرو می شوند.

ERESIN CROWN HOTEL

Mosaic Terrace Restaurant  ERESIN CROWN HOTEL

رستوران Mosaic Terrace با مشرف به جزایر پرنس ، دریای مرمره و نمای باشکوه مسجد آبی ، مکان ایده آل برای ناهار و شام در زیر ستاره های احاطه شده توسط تاریخ و شاهکارهای معماری دوران روم ، بیزانس و عثمانی است.

ERESIN CROWN HOTEL

ERESIN CROWN HOTEL Column Bar

بار ستون مکانی بسیار خاص با یافته های باستان شناسی قابل توجه به نمایش گذاشته شده و به ویژه دو درپوش گوشه ای آکتوریا مربوط به قرن دوم و سوم میلادی است که در آن اروتس عزادار نشان داده شده است. این دکوراسیون اصیل شما را به استراحت قهوه یا طعم طعم یا کوکتل های مختلف دعوت می کند.

ERESIN CROWN HOTEL

Meeting & Events

هتل های ERESIN CROWN HOTEL – هتل تجاری Boutique Class دو اتاق جلسه کاملاً کاربردی ارائه می دهد. هر دو اتاق جلسات استانبول ، اتاق “بسفر” و “شاخ طلایی” کاملاً مطبوع و تهویه مطبوع هستند. Golden Horn و اتاقهای Bosphorus قابلیت میزبانی از 15 تا 180 نفر را برای جلسات ، پذیرایی ، جشن و رویدادهای ویژه دارند. تجهیزات مدرن سمعی و بصری برای ارائه یا کنفرانس شما در دسترس است. پذیرایی خارج از خانه را می توان براساس درخواست سازماندهی کرد.

Bosphorus Meeting Room Classroom Style II

دسترسی هتل به اماکن دیدنی

هتل های ERESIN CROWN HOTEL در مرکز تاریخی استانبول واقع شده است. فقط در فاصله کمی از هتل مرکزی استانبول ، جاذبه های گردشگری مانند مسجد آبی ، هاگیا صوفیا ، هیپودروم ، کاخ توپکاپی و بسیاری دیگر را پیدا کنید. برای س questionsال در مورد راهنمایی به بوتیک ERESIN CROWN HOTEL لطفا با ما در [email protected] تماس بگیرید . 

فرودگاه جدید استانبول و فرودگاه Sabiha Gökcen در فاصله 45 کیلومتری هتل های ERESIN CROWN HOTEL در مرکز استانبول قرار دارند. تقریباً در عرض 50 دقیقه می توانید به راحتی به ERESIN CROWN HOTEL برسید. هنگام خروج از گمرک ، رانندگان تاکسی در خارج از طبقه ورودی منتظرند تا حمل و نقل را برای بازدید کنندگان بین المللی انجام دهند.

اگر سرویس وانت سفارش داده اید ، در خروجی منطقه گمرک دروازه ورود به کشور ، با راننده ما ملاقات خواهید کرد. اگر در دسترسی به هتل هایERESIN CROWN HOTEL مشکلی دارید ، لطفاً 24 ساعت در روز +90 (212) 638 44 28 (pbx) شماره گیری کنید تا با پذیرش ما تماس بگیرید. هتل هایERESIN CROWN HOTEL در Sultanahmet در استانبول واقع شده است و به بسیاری از جاذبه های محلی نزدیک است. با نقشه زیر در مورد آنها اطلاعات کسب کنید.

Hippodrome   200 m

هیپودروم باستان توسط سپتیموس سئوروس در سال 203 میلادی آغاز شد و توسط کنستانتین بزرگ در سال 330 میلادی تکمیل شد. این مرکز زندگی عمومی بیزانس و صحنه بازیهای پر زرق و برق و مسابقات ارابه بلکه درگیری های جناحی بود.

امروز به جز بخش کوچکی از دیوارهای گالری در ضلع جنوبی که به وضوح از رستوران موزاییک هتل های ERESIN CROWN HOTEL دیده می شود ، قسمت زیادی از هیپودروم برای دیدن باقی نمانده است ، اما پارک At Meydanı (پارک) که اکنون در سایت ایستاده است محل نگهداری انواع بناهای تاریخی.

در ضلع شمال غربی چشمه ای وجود دارد که توسط امپراطور آلمان ویلیام دوم در سال 1898 به سلطان عثمانی ارائه شده است. سپس سه بنای باستانی به جنوب غربی می روند: ستون مار توسط کنستانتین از دلفی به اینجا آورده شد. و یک ستون ساخته شده از سنگ 32 متر ارتفاع دارد. Hipodrome چند دقیقه با هتل ERESIN CROWN HOTEL فاصله دارد.

ERESIN CROWN HOTEL

هیپودروم 200 متر      ایاصوفیه کوچک 200 متر           مسجد آبی 400 متر          موزه هنرهای ترکی و اسلامی 400 متر           ایاصوفیه 700 متر             آب انبار باسیلیکا 800 متر      کاخ توپکاپی 900 متر کلیسای ایا ایرنه 1 کیلومتر            پارک Gulhane 1 کیلومتر             موزه باستان شناسی استانبول 1 کیلومتر           مسجد نوروسمانیه 1 کیلومتر         بازار بزرگ 1 کیلومتر        کنیسه Bet Avraam 1.5 کیلومتر         کلیسای ایلخانی مادر مقدس (Surp Asdvadzadzin) 1.5 کیلومتر           مسجد سلیمانیه 2 کیلومتر            بازار ادویه 2 کیلومتر           شاخ طلایی 2 کیلومتر           برج گالاتا 3 کیلومتر           پدرسالار ارتدکس یونان فنر 4 کیلومتر                          میدان تقسیم – خیابان استقلال 5 کیلومتر             کلیسای مقدس ماری مغولان 4،5 کیلومتر           کلیسای چورا 5 کیلومتر      کنیسه اهریدا 5 کیلومتر کنیسه یانبول 5 کیلومتر

آسانسور، کرایه اتومبیل، سیستم تهویه مطبوع، مرکز تجارت و فکس و کپی نیز وجود دارد.اگر قصد برگزاری جلسه یا ضیافتی را داشته باشید، سالن مخصوص آن در اختیار شما قرار می گیرد.با پرداخت شارژ اضافه می توانید از لباس شویی، خشک شویی، و سرویس اتوکشی بهره مند شوید.

برای استفاده از اینترنت پرسرعت ERESIN CROWN HOTEL نیازی به پرداخت هزینه جداگانه نمی باشد.اگر خودروی شخصی دارید، متاسفانه باید گفت که هتل ارسین دارای پارکینگ اختصاصی نیست. اما شما می توانید از محوطه ی خیابان برای پارک خودروی خود کمک بگیرید.

در اینجا سرویس فروش تورهای گردشگری شهری وجود دارد . همچنین انبار بار و چمدان، بار، رستوران و بوفه صبحانه را جذاب خواهید یافت.فرودگاه آتاتورک به اندازه ی 13.2 کیلومتر از محل هتل فاصله دارد. برای رسیدن به فرودگاه بین المللی استانبول نیز می باید 34.4 کیلومتر پیش بروید.

اگر علاقه مند به بازدید از بازار ادویه هستید، باید گفت که این بازار تنها 1.5 کیلومتر فاصله دارد.به طور کلی با رزرو ارسین به بیشتر دیدنی های شهر دسترسی خوبی خواهید داشت.ارسال 70%کل هزینه تور استانبول زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان استانبول و آنتالیا و ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • پارکینگ
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • روم سرویس 24 ساعته
 • صبحانه بوفه
 • سشوار
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • استخر سر پوشیده
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافی شاپ

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات هتل

لوگو ERESIN CROWN HOTEL
+90 212 638 44 28
http://www.eresin.com.tr/eresincrown
Küçük Ayasofya Mh., Küçük Ayasofya Cd. No:40, 34122 Fatih/İstanbul, Turkey

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته