HELMA HOTEL MASHHAD | هتل حلما

هتل حلما

هتل مجلل حلما مشهد با فاصله ای حدود 15 دقیقه تا حرم مطهر حضرت رضا واقع در خیابان امام رضا در تاریخ 15 شهریور 1394 افتتاح و بهره برداری گردید. هتل حلما دارای آپارتمان یک خوابه با ظرفیت چهار نفر – اتاق تریپل برای 3 نفر – اتاق دو نفر با تخت دوبل و اتاق دو نفر (تویین) با دو تخت مجزاست.

هتل حلما با غذاهای متنوع ایرانی و فرنگی از شما پذیرایی می کند. کافی شاپ حلما با اینترنت وایرلس و خدمات پذیرایی در خدمت مهمانان عزیز می باشد.

از ویژگی های این هتل دارا بودن کلیه امکانات رفاهی از قبیل :  رستوران، کافی شاپ ،  آی پی تی وی،  اینترنت وایرلس،  سیستم تهویه مطبوع در فضاهای عمومی و اتاق ها،  آسانسور،  سرمایش چیلر و گرمایش فن کوئل، سیستم تهویه سرویس بهداشتی، سیستم اعلام و اطفاحریق در کلیه واحدها، لاندری ( شستشو، اتو ) می باشد، مینی بار داخل واحدها  می باشد.  هتل حلما دارای آپارتمان یک خوابه لوکس با ظرفیت چهار نفر، اتاق تریپل برای 3 نفر، اتاق دو نفر با تخت دوبل و اتاق دو نفر ( تویین ) با دو تخت مجزاست که این واحدها مجهز به صندوق امانات ایمن در هر اتاق، سیستم برق پاورسوئیچ، درب های کارتی، و سیستم نظافت و مزاحم نشوید تاچ می باشد.

اطلاعات تماس

  • آدرس: مشهد، خيابان امام رضا، امام رضا ۲۶، كوچه رفيعی، پلاک ۱۰۴

مکان هتل در نقشه

فیلتر دسته:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: