آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

IDEAL PRIME BEACH | هتل ایده آل پرایم مارماریس

IDEAL PRIME BEACH

راهنمای هتل

IDEAL PRIME BEACH

هتل IDEAL PRIME BEACH  از موقعیت عالی در ساحل مارماریس با امکانات محلی در فاصله پیاده روی بهره مند می شود. هتل IDEAL PRIME BEACH که به طور کامل برای سال 2011 بازسازی شده است ، اتاق هایی شیک و همراه با جو پر جنب و جوش ارائه می دهد. این هتل همچنین دارای بخش مخصوص ساحل و اسکله اختصاصی است که در آن مهمانان می توانند از منظره خیره کننده دریا لذت ببرند.

iphotels ideal prime beach general 03

خواهر محبوب Grand Ideal Premıum ، این یک انتخاب مناسب برای خانواده ها و زوج ها است. مستقیم در ساحل. هتل IDEAL PRIME BEACH توسط رستوران ها ، بارها و مغازه ها احاطه شده است. امکان دریافت مینی بوس در هر 5 دقیقه به مرکز شهر مقابل هتل وجود دارد.

iphotels ideal prime beach general 08

همچنین در نزدیکی هتل IDEAL PRIME BEACH ایستگاه تاکسی وجود دارد. نکات بهداشت عمومی و ایمنی کف هتل ما از کاشی و سرامیک و سنگ مرمر ساخته شده است که می تواند لغزنده باشد. هنگامی که کف خیس است ، لطفاً احتیاط بیشتری به خرج دهید ، در داخل و محوطه بیرونی هتل آرام دویدن نکنید و راه بروید.

iphotels ideal prime beach general 05

استخرهای بزرگسالان برای افراد غیر شناگر ایمن نیستند زیرا ممکن است عمق از 110 سانتی متر تا 150 سانتی متر تغییر کند. ظروف شیشه ای در اطراف حوض و ساحل ایمن نیستند ، لطفاً آنها را به استخر و ساحل نبرید. لطفاً علائم هشدار دهنده اطراف حوض را بخوانید و از قوانین پیروی کنید.استفاده از زمین بازی کودکان در ساعات شبانه ایمن نیست.

iphotels ideal prime beach beach 06

والدین مسئول فرزندان خود هستند. کودکان بدون همراه مجاز به استفاده از زمین های بازی نیستند. ما در اتاق های هتل IDEAL PRIME BEACH  و مناطق زمینی سیستم کنترل آفات داریم ، اما لطفاً توجه داشته باشید که در آب و هوای گرم قرار دارید و ممکن است به دلیل محیط طبیعی حشرات ، زنبورها و پرندگان در اطراف هتل باشند.

iphotels ideal prime beach general 13

لطفاً در صورت مشاهده هرگونه فعالیت آفات در داخل یا اطراف اتاق خود ، پرده های خود را بسته نگه دارید و از محل پذیرش مطلع شوید ، پس از درخواست شما ، سموم دفع آفات اجرا می شود.هتل ما غذاها و غذاهای بین المللی ارائه می دهد. لطفا توجه داشته باشید که غذاهای سنتی ترکی ممکن است تند ، گرم و روغنی باشند.

iphotels ideal prime beach pool 02

لطفاً صفحه حساسیت را بخوانید و نمادهای موجود در برچسب مواد غذایی موجود در رستوران را یادداشت کنید ، هتل IDEAL PRIME BEACH  غذای خاصی برای مهمانان مبتلا به آلرژی تهیه نمی کند و نمی تواند مسئولیت هرگونه عارضه ای را که ممکن است به دلیل حساسیت شما ایجاد شود ، عهده دار باشد.

iphotels ideal prime beach pool 09

توجه داشته باشید که غذاهای سرد ، سالادها ، نان ها ، محصولات شیرینی پزی برچسب گذاری نشده اند و ممکن است حاوی مواد حساسیت زا باشند ما مسئول درمانهایی نیستیم که از بخشهای اسپا و آرایشگاه گرفته شده است.

iphotels ideal prime beach beach 04

IDEAL PRIME BEACH به شما پیشنهاد نمی کند در صورت داشتن هر نوع آلرژی ، حساسیت پوستی ، پوست سر تحریک شده و آسیب دیده ، درماتیت یا در صورت بروز واکنش پس از رنگ آمیزی مو ، از این امکانات استفاده کنید. ایمنی بالکن برای شما و فرزندانتان هرگز کودکان را در بالکن ها بدون نظارت رها نکنید.

iphotels ideal prime beach activity night 11

همه مبلمان بالکن را از دیوارهای بالکن یا نرده ها دور نگه دارید تا کودکان ترغیب نشوند تا از آنها بالا بیایند. هیچ چیز خطرناک بالقوه ای از جمله اسباب بازی ، سطل و پیک و غیره را در بالکن نگذارید. هرگز به دیوارهای بالکن یا نرده ها خم نشوید ، بنشینید و بالا نروید سعی نکنید وسایل را در بالکن دیگری به شخصی منتقل کنید.هرگز روی مبلمان بالکن نایستید. بعد از نوشیدن مشروبات الکلی در بالکن ها بیشتر مراقبت کنید زیرا ممکن است قضاوت شما تحت تأثیر قرار گیرد.

iphotels ideal prime beach activity night 03

Standard Room

اتاق استاندارد هتل IDEAL PRIME BEACH  متراژ اتاق: 20-30 مترمربع   ویژگی ها: 2 تخت یک نفره یا 1 تخت دونفره یا 1 تخت دونفره و 1 تخت یک نفره. کف لمینت یا کاشی. پخش ماهواره ای تلویزیون LCD ، تلفن اتاق ، مینی بار ، تهویه مطبوع (سرد و گرم) ، امکانات چای و قهوه ، صندوق امانات. حمام با کف کاشی و کابین دوش ، توالت ، سشوار. همه اتاق ها بالکن دارند. اتاق ها دارای منظره دریا یا منظره هستند. ظرفیت: حداکثر 3 بزرگسال یا 2 بزرگسال + 1 کودک

iphotels ideal prime beach standard room 01

Family Room

اتاق خانوادگی هتل IDEAL PRIME BEACH  مساحت اتاق: 35-45 متر مربع   ویژگی ها: 1 اتاق خواب دو تخته و یک اتاق نشیمن با مبل. کف لمینت ، پارکت یا کاشی. پخش ماهواره ای تلویزیون LCD ، تلفن اتاق ، مینی بار ، امکانات چای و قهوه ، تهویه مطبوع (سرد و گرم) ، صندوق امانات. حمام با کف کاشی ، توالت فرنگی ، سشوار اتاق ها دارای منظره دریا یا منظره هستند. ظرفیت: حداکثر 2 بزرگسال + 2 کودک یا 3 بزرگسال + 1 کودک

iphotels ideal prime beach standard room 03

Prime Suite

سوئیت نخست  هتل IDEAL PRIME BEACH  متراژ اتاق: 220 مترمربع    ویژگی ها: لباس نخست منحصراً تزئین شده است. 1 اتاق خواب دو تخته و یک سالن. Prime suit دارای بالکن بزرگ و منظره دریا است. اتاق خواب: کف اتاق پارکت لمینت است. 1 تخت دونفره. تلویزیون ال سی دی 102 صفحه ای ، تلفن اتاق ، مینی بار ، کولر گازی اسپلیت (گرمایش – سرمایش) ، صندوق امانات ، امکانات چای و قهوه ، حمام با کابین دوش و جکوزی ، توالت ، سشوار ، میز آرایش ، WI-FI خصوصی . سالن خدمات: گروه نشیمن ، دستگاه پخش DVD ، میز مطالعه ، رایانه شخصی ، مینی بار ، تلویزیون LCD 102 صفحه ، WI-FI خصوصی ، تهویه مطبوع (گرم و سرد) ظرفیت: 2 بزرگسال

iphotels ideal prime beach family room 01

King Suite

مجموعه سلطنتی هتل IDEAL PRIME BEACH  متراژ اتاق: 135 متر مربع    ویژگی ها: مجموعه کینگ کاملاً تزئین شده است. 1 اتاق خواب دو تخته و یک سالن. کف اتاق پارکت لمینت است. گروه نشیمن چرمی ، DVD ، میز مطالعه ، میز آرایش ، WI-FI خصوصی ، رایانه شخصی ، تلویزیون LCD 102 اینچ و 50 اینچ ، تلفن اتاق ، مینی بار ، کولر گازی اسپلیت (گرمایش – خنک سازی) ، صندوق امانات ، چای و امکانات قهوه ، حمام با کابین دوش و وان آبگرم ، WC ، سشوار. کف آن کاشی است. مجموعه کینگ دارای بالکن بزرگ و منظره دریا است. ظرفیت: 2 بزرگسال

iphotels ideal prime beach suite room 04

Main Restaurant

رستوران اصلی IDEAL PRIME BEACH  آیا شما آماده انواع غذاهای لذیذ غذاهای جهان هستید؟ هتل ایده آل پرایم بیچ بهترین غذاهای غذاهای جهان را به شما ارائه می دهد که هم چشم و هم کام شما را مجذوب خود می کند. شما می توانید در بوفه های روباز که سرآشپزهای ما مخصوصاً در هتل پرایم بیچ مخصوص شما آماده می کنند ، از این خوشمزه های خارق العاده لذت ببرید.

iphotels ideal prime beach main restaurant 01

بسیاری از طعم های بی نظیر وجود دارد که با مهمان نوازی ترکی ارائه می شود و شما باید آنها را امتحان کنید! ساحل ایده آل پرایم غذاهای مختلفی را در کنار هم با طبیعت افسانه مارماریس سرو می کند و طعم های عالی را به کام شما ارائه می دهد.

iphotels ideal prime beach main restaurant 04

International Ala Carte

رستوران بین المللی Ala Carte هتل IDEAL PRIME BEACH غذاهای خوشمزه مخصوص شما … غنی ترین غذاهای جهان با دست تیم حرفه ای ما در یک رستوران a la carte فقط برای شما تهیه شده است. یک شام به یاد ماندنی و شاد با یک محیط افسانه در انتظار شماست.

iphotels ideal prime beach main restaurant 06

یک غذای بینایی آسیایی تا بین المللی ، یک جشن فرهنگی به عنوان یک بوفه رنگارنگ از شما انتظار می کشد. تمام رستوران های a la carte در زمان شام پذیرایی می کنند و رزرواسیون الزامی است. زمان باز و بسته شدن ممکن است با توجه به آب و هوا و ظرفیت تغییر کند.

iphotels ideal prime beach main restaurant 08

Patisserie

شیرینی پزی : گوشه شیرین ساحل ایده آل پرایم شیرینی پزی ایده آل: IDEAL PRIME BEACH  نه تنها دسرهای برجسته فرهنگ ترکیه بلکه دسرهایی با سرآشپزهایی را ارائه می دهد که به دید و کام شما کمک می کنند.

iphotels ideal prime beach ala carte 02

کوکی ها ، کیک ها ، پودینگ ها و گزینه های مختلف تعطیلات شما را در کنار چای و قهوه های معطر تقویت می کنند. این جشن تازه و خوشمزه در انتظار شماست. شما قادر نخواهید بود نه تنها تعطیلات خود بلکه این دسرهای خوشمزه را نیز فراموش کنید.

iphotels ideal prime beach ala carte 03

Pub

با نوشیدن نوشیدنی در کنار دوستان و خانواده خود در آن سوی منظره زیبای دریا و منظره مارماریس ، لذت خود را افزایش دهید. میخانه تراس ایده آل IDEAL PRIME BEACH  نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی به همراه کوکتل سرو می کند.

iphotels ideal prime beach ala carte 04

با زیبایی طبیعی مهتاب یا صحنه کامل غروب آفتاب ، در شرکت با طعم های خوش طعم آماده شوید. موسیقی دوست داشتنی ، فضای جادار و آرام و تجربه ای دیگر در کنار عزیزانتان. گوشه دیگری از ساحل ایده آل پرایم که هرگز نخواهید ترک کنید

iphotels ideal prime beach ala carte 06

Pool Bar

با نوشیدن نوشیدنی در کنار دوستان و خانواده خود در آن سوی منظره زیبای دریا و منظره مارماریس ، لذت خود را افزایش دهید. میخانه تراس ایده آل IDEAL PRIME BEACH نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی به همراه کوکتل سرو می کند.

iphotels ideal prime beach patisserie 03

با زیبایی طبیعی مهتاب یا صحنه کامل غروب آفتاب ، در شرکت با طعم های خوش طعم آماده شوید. موسیقی دوست داشتنی ، فضای جادار و آرام و تجربه ای دیگر در کنار عزیزانتان. گوشه دیگری از ساحل ایده آل پرایم که هرگز نخواهید ترک کنید.

iphotels ideal prime beach pool bar 04

DAYTIME

فعالیت های شاد تیم انیمیشن مجرب ما لحظاتی به یادماندنی را برای کسانی که می خواهند در تعطیلات خود از آن لذت ببرند به ارمغان می آورد. همچنین شما بخاطر فعالیتهای آبی که در همه سنین داریم ، نمی خواهید از آب خارج شوید.

iphotels ideal prime beach pool 05

میهمانان خردسال ما هنگام انجام بازی های مختلف در استخر خود را در سرزمین عجایب می یابند. بزرگسالان هنگام بازی با واترپلو ، بازی های آبی و غیره با خانواده ، همسر یا دوستان خود یک تجربه تعطیلات منحصر به فرد خواهند داشت. دارت هوازی / کششی ژیمناستیک آب بازی های آبی بیلیارد تنیس روی میز یوگا استخرهای سرسره برای بزرگسالان و کودکان

iphotels ideal prime beach kids 02

NIGHT

شبهای رنگارنگ منتظر شما هستند. نمایش های شبانه را که تیم انیمیشن حرفه ای ما برای شما آماده کرده اند فراموش نخواهید کرد. نمایش های متنوع چند فرهنگی و سرگرم کننده ما شب شما را در تعطیلات روشن می کند. شما همچنین می توانید هنگام نوشیدن نوشیدنی های خود ، موسیقی زنده گوش دهید.

iphotels ideal prime beach activity night 08

بعد از ساعت 23:00 ، DJ ما موسیقی را در Night Club شروع می کند و شما باید ریتم خود را دنبال کنید. سرگرمی در شب برای مهمانان جزئی ما چیز دیگری است! لحظات فراموش نشدنی و شادی آور در مینی دیسکو در انتظار کودکان و والدین آنها است. نمایش ها (6 شب در هفته) موزیک زنده مینی دیسکو (6 شب در هفته)

iphotels ideal prime beach activity night 06

Spa

با دستان متخصص سلامتی و زیبایی خود را بدست آورید. IDEAL PRIME BEACH گزینه بسیار خوبی به شما ارائه می دهد که می توانید در محیطی زیبا آرامش و آرامش بگیرید. شما ممکن است از بسته های ماساژ خصوصی بهره مند شوید و بدن خود را تازه کنید در حالی که سم زدایی می کنید و دوباره احساس تولد خواهید کرد.

iphotels ideal prime beach spa 03

بدن شما با ماساژهای ما با روغن های معطر در اتاق های ماساژ ما (تایلندی-معطر درمانی- ضد استرس- پزشکی و ورزشی) انرژی کاملا متفاوتی را پر می کند و از تمام خستگی ها و درد های شما پاک می شود.خود را در اختیار متخصصان آموزش دیده ما در اتاق های ماساژ اختصاصی تزئین شده ما قرار دهید و از تعطیلات خود لذت ببرید.

iphotels ideal prime beach turkish bath 02

با استفاده از طیف گسترده ای از محصولات آرایشی و بهداشتی با درمانگران مجرب و مجاز ، زیبایی خود را درک کنید. همچنین ممکن است از تمام درمان های زیبایی به صورت جداگانه ، زن و شوهر یا خانواده بهره مند شوید. شما می توانید اطلاعات مربوط به همه روش های درمانی ، قیمت ها و بسته ها را از میز پذیرش مرکز آبگرم دریافت کنید. یکی از درمان های درمانی ایده آل پرایم بیچ قطعاً برای شما مناسب است!

Indoor Pool

استخر سرپوشیده: آیا می خواهید تناسب اندام خود را حفظ کنید و آرام باشید؟ ، برای حفظ تناسب اندام و آرامش ممکن است از استخر سرپوشیده ای استفاده کنید که محیطی آرام از ساحل ایده آل پرایم دارد. سطح ضد عفونی کننده استخر شنا به طور منظم بررسی می شود و ما برای جلوگیری از اثرات خطرناک ، سطح شیمیایی کلر را حداقل نگه می داریم.

iphotels ideal prime beach pool 01

استخر سرپوشیده بین ساعت 09: 00-19: 00 در مرکز اسپا در خدمت مهمانان ما است. مهمانان زیر 16 سال باید با یک بزرگسال 18 سال به بالا همراه باشند.

Hammam&Sauna

چه کسی نمی خواهد در تعطیلات اوقات خوشی را سپری کند و آرام بگیرد؟ حمام و سونا ترکی ایده آل IDEAL PRIME BEACH جلسه آرامش بی نظیری را به شما ارائه می دهد. پس از ورزش ، با ماساژ کف و دستکش حمام در حمام ترکی آرام خواهید شد و یا در سونا بعد از استخر احساس انرژی خواهید کرد.

iphotels ideal prime beach turkish bath 06

این به شما بستگی دارد استفاده از لباس شنا یا بیکینی برای مهمانان ما اجباری است. حمام و سونا ترکی هر روز بین ساعت 10:00 تا 17:00 باز است. مهمانان زیر 16 سال باید با یک بزرگسال 18 سال به بالا همراه باشند.

Fitness Center

اگر فعالیت را دوست دارید ، مرکز تناسب اندام ما که توابع مختلفی را با هم و با تجهیزات پیشرفته ارائه می دهد فقط مناسب شما است. در مرکز تناسب اندام که در مرکز آبگرم و به صورت رایگان است ، گزینه های مختلفی فقط برای شما وجود دارد. شما ممکن است از تمام گزینه های ورزشی حرفه ای مانند تردمیل ، دوچرخه سواری یا وزنه برداری در شرکت با مربیان آموزش دیده بهره مند شوید.

iphotels ideal prime beach fitness 02

مرکز تناسب اندام بین ساعت 09: 00-21: 00 باز است. مهمانان زیر 16 سال باید با یک بزرگسال 18 سال به بالا همراه باشند.

BEACH & POOL

یک ساحل ایده آل و استخرهای شاد. شما بین ساعت 08: 00-19: 00 در استخرهای ایده آل پریم ساحل استراحت و تفریح ​​خواهید کرد. 1 استخر اصلی ، 3 استخر بزرگسالان و کودکان با سرسره – در مجموع 2 استخر روباز ، 1 استخر گرم باعث می شود لذت استخر شما در هتل ما به یادماندنی شود.
iphotels ideal prime beach beach 08
علاوه بر این ، یکی از طولانی ترین ساحل 250 متری ، ساحل ایده آل پرایم به شما دریا ، شن و ماسه و لذت ساحل مورد نظر شما را ارائه می دهد. هتل ما دارای چترهای آفتابگیر ، آفتابگیر و دوش در زیباترین ساحل مارماریس است.

FAMILIES

خانواده ایده آل پرایم بیچ  IDEAL PRIME BEACH  یک هتل خانوادگی در مارماریس است. در هتل همه جانبه ما گزینه های زیادی برای خانواده ها وجود دارد. انیمیشن هایی که می توانید با خانواده خود به آنها بپیوندید ، استخرهای درخشان جایی که می توانید در کنار آن و دریای درخشان شنا یا استراحت کنید.

iphotels ideal prime beach general 01

در حالی که از منظره دریا یا منظره لذت می برید ، اتاق های بزرگ با تزئین خوب ، شما را راحت می کنند. بعد از یک روز آفتابی ، ممکن است در حالی که نوشیدنی خود را می نوشید و از منظره لذت می برید ، یک شب شگفت انگیز را با موسیقی زنده لذت ببرید.

iphotels ideal prime beach general 09

شما همچنین می توانید با سایر مهمانان از فرهنگ های مختلف در نمایش ها و مسابقات مختلف شرکت کنید. اینجا همه چیز برای خانواده ها وجود دارد … شما می توانید اطلاعات مربوط به مکان و زمان برنامه های روزانه را در تابلوهای انیمیشن پیدا کنید.

iphotels ideal prime beach general 11

For children

برای کودکان : هتل IDEAL PRIME BEACH همه چیز را برای میهمانان خردسال خود در نظر می گیریم. ما با پیوند دوستی با فرهنگ های مختلف در طی فعالیت های مختلف هر روز ، به آنها کمک می کنیم تا مهارت های شخصی خود را بهبود بخشند.

iphotels ideal prime beach kids 01

همچنین ممکن است عصر در مینی دیسکو به آنها بپیوندید و با کودکان خود در این فعالیتهای شاد شرکت کنید و به سرزمین عجایبی که ایده آل پرایم بیچ به کودکان ارائه می دهد بپیوندید. شما می توانید اطلاعات مربوط به مکان و زمان برنامه های روزانه را در تابلوهای انیمیشن پیدا کنید.

iphotels ideal prime beach kids 03

جهت کسب اطلاعات بيشتر با کانتر تور مارماریس 09126888665  تماس حاصل نماييد.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین از اپ آسمان پر ستاره پرشیا ازمیر- بدروم- مارماریس
هتل های مارماریس 

امکانات هتل

 • استقبال فرودگاه
 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • سرویس کافی شاپ در اتاق
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اتاق بازی برای کودکان
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • اسکله قایق سواری
 • بولینگ
 • بیلیارد
 • پارک آبی
 • تنیس روی میز
 • دارت
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • کلاس‌های یوگا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو IDEAL PRIME BEACH
+90 252 417 52 00
https://www.iphotels.com.tr/idealprimebeach/en
Cumhuriyet Bulv. No 35 Siteler / Marmaris / Muğla / Türkiye

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته