آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

ISIS HOTEL GODEDESS | هتل آیسیس گودی دس

ISIS HOTEL GODEDESS

راهنمای هتل

ISIS HOTEL GODEDESS

هتل ایسیس بدروم ISIS HOTEL GODEDESS هتلی 5 ستاره واقع در شهر بدروم می باشد. این هتل دارای یک ساحل اختصاصی رو به دریای مدیترانه بوده و اتاق های آن دارای سیستم تهویه هوا و بالکن می باشند.

ISIS HOTEL GODEDESS

ISIS HOTEL GODEDESS الهه بدروم نام خود را از یک الهه سخاوتمند زندگی آور گرفته است ، یک ملکه وسوسه انگیز است که از تپه ای سبز به دریای آبی دروغ می گوید. خاطرات فراموش نشدنی در این بهشت ​​آرامش و لذت شکوفا می شود.

ISIS HOTEL GODEDESS

ساحل کششی طولانی ، آبهای خنک و چمنهای نرم در پای شما قرار گرفته است. موج هایی که در ساحل ساحل واقع شده اند ، آهنگ هایی را به گوش شما زمزمه می کنند در حالی که چشمان شما به یک منظره تماشایی رویایی می کنند.

ISIS HOTEL GODEDESS

ISIS HOTEL GODEDESS الهه بدروم آدرس شب های پرشور ، سلیقه های مشتاق ، موسیقی ، تفریح ​​، آرامش و شادی است. با تمام مهمان نوازی و چهره خندان از قلب در خدمت شماست.همچنین هتل ایسیس دارای استخر ، سالن ماساژ و 5 رستوران نیز هست.  هتل در ساحل دریا واقع شده و دارای پلاژ و اسکله نیز می باشد.

ISIS HOTEL GODEDESS

ISIS HOTEL GODEDESS با 374 اتاق با چشم انداز امکانات ، دریا و طبیعت ، ظرفیت 1200 تختخواب در مساحت 30.000 مترمربع ، رستوران هایی با مفاهیم مختلف که می توانید طعم های خاص غذاهای ترکی و جهانی را تجربه کنید ، بارهای متنوع نوشیدنی و تفریح ​​نامحدود ،

ISIS HOTEL GODEDESS

ده ها فعالیت برای هر نوع لذت ، ماساژ ویژه آبگرم که تمام زندگی شما را از بین می برد ، برنامه های مراقبت از پوست و بدن ، زمین های بازی ویژه مهمانان کوچک و بسیاری از خدمات دیگر ، هتل ما به مهمانان ما یک تعطیلاتی رویایی مانند فراتر از تصورات آنها.

ISIS HOTEL GODEDESS

رستوران‌های هتل ISIS HOTEL GODEDESS  انواع غذاها ایتالیایی، آسیایی و ترکی برای میهمانان سرو می‌کنند. در کافه کنار استخر غذاهای سبک به همراه نوشیدنی‌های سرد ارائه می‌شود. در کافه انگلیسی (English Bar) نیز انواع نوشیدنی‌های مخصوص سرو می‌شود میهمانان زمان مفرحی را در این کافه سپری خواهند کرد.

ISIS HOTEL GODEDESS

ساحل خصوصی / استخر روباز / استخر سرپوشیده / استخر کودکان به همراه سرسره آبی / مینی کلوب کودکان / پینگ پونگ / نمایش شبانه / سونا / بیلیارد / والیبال و مینی فوتبال الهه بدروم ISIS HOTEL GODEDESS که شهرت بین المللی آن هر ساله بیشتر می شود ، با مفهوم فوق العاده فراگیر خود ، انواع تفریحات را برای سرگرمی و راحتی مراجعه کنندگان به آن فراهم می کند. ما شما را به لذت بردن از بهشت ​​واقعی و زیبایی خود دعوت می کنیم تا در کنار شما عزیزان لذت ببرید ، با استراحت آرام و با از بین بردن بار زندگی راحت شوید.

ISIS HOTEL GODEDESS

 اتاق های هتل

اتاق های ISIS HOTEL GODEDESS کاملا مجهز هتل برای کسانی که به دنبال راحتی و لوکس بودن یک هتل مدرن 5 ستاره هستند:

سلطان سوئیت (همراه با جکوزی و دوش)
Vezir Suite (با جکوزی و دوش)
iteehzade Suite (با جکوزی و دوش)
سوئیت های جونیور با جکوزی و دوش
اتاقهای خانوادگی
اتاقهای خصوصی برای معلولین
اتاق دوتخته لوکس

مینی بار (یک بار در روز رایگان) (1 آب میوه-1 نوشابه -1 کوک -1 لیتر آب) بالکن تهویه مطبوع مرکزی حمام با دوش دستشویی سشوار تلویزیون ماهواره ای تلفن هم در اتاق و هم در حمام قهوه ساز روپوش تنظیم چای و قهوه مینی بار،گاو صندوق / پرداخت شده

ISIS HOTEL GODEDESS

CLUB ROOMS

اتاقهای ISIS HOTEL GODEDESS کاملاً مجهز باشگاهی که با رویکردی مینیمالیستی برای دوستداران آزادی ، آسایش و تفریح ​​در استقلال روستای تعطیلات طراحی شده اند:

سه اتاق اتاق دو نفره
اتاق دو نفره + تختخواب مهمان
اتاقهای خانوادگی
اتاقهای خصوصی
برای معلولین

مینی بار (یک بار در روز رایگان) (1 آب میوه-1 نوشابه -1 کوک -1 لیتر آب) بالکن تهویه مطبوع مرکزی حمام با دوش دستشویی سشوار تلویزیون ماهواره ای تلفن هم در اتاق و هم در حمام قهوه ساز روپوش تنظیم چای و قهوه مینی بار ، گاو صندوق / پرداخت شده

ISIS HOTEL GODEDESS

Goddess of Bodrum Main Restaurant

برای کسانی که نمی خواهند طلوع آفتاب ISIS HOTEL GODEDESS را از دست بدهند:

صبحانه زودرس 06: 00-07: 00
در تمام طول روز بوفه را باز کنید “مینی بوفه کوچک” ویژه کودکان “بوفه سبک”
برای کسانی که رژیم می گیرند و از خود مراقبت می کنند 06:00 / 07:00 صبحانه زود
07:00 / 10:00 بوفه صبحانه آزاد
12:30 / 14:30 ناهار بوفه باز
19:00 / 21:30 شام بوفه آزاد
24:00 / 02:00 میان وعده و سوپ شبانه

ISIS HOTEL GODEDESS

Goddess of Bodrum Chinese Restaurant

عطر و طعم کلاسیک تقریباً در هر کجای دنیا پخش می شود . طعم های ایجاد شده با روش های حاشیه ای که قدرت خود را از سس های خلاق غذاهای شرقی دور می گیرند.رستوران های a la carte تحت Ultra All Inclusive Concept رایگان هستند. می توانید روزانه در میز ارتباط با مهمان رزرو کنید. رزرو از ساعت 09:00 تا 13:00 انجام می شود.

با کمک مهمان روابط مهمان می توانید زمان رزرو ، منوی à la carte و میز خود را انتخاب کرده و رزرو خود را تکمیل کرده و رسید رزرو را بگیرید. کد لباس برای لباس های گاه به گاه هوشمند در رستوران های A la Carte ما اعمال می شود. بین 01.06 تا 30.09 کار می کند.

ISIS HOTEL GODEDESS

Goddess of Bodrum Fish Restaurant

هماهنگی کامل در ماهی و سایر غذاهای دریایی: اگر در مورد طعم اژه تصمیم گرفته اید ، می توانید به یک ماهیگیر بدروم اعتماد کنید، به همان اندازه که به انتهای خط ماهیگیری خود تکیه می کنید.رستوران های a la carte تحت Ultra All Inclusive Concept رایگان هستند. می توانید روزانه در میز ارتباط با مهمان رزرو کنید. رزرو از ساعت 09:00 تا 13:00 انجام می شود.

با کمک مهمان روابط مهمان می توانید زمان رزرو ، منوی à la carte و میز خود را انتخاب کرده و رزرو خود را تکمیل کرده و رسید رزرو را بگیرید. کد لباس برای لباس های گاه به گاه هوشمند در رستوران های A la Carte ما اعمال می شود. بین 01.06 تا 30.09 کار می کند.

ISIS HOTEL GODEDESS

Goddess of Bodrum Italian Restaurant

در یک منظره پانوراما از مدیترانه ، سلیقه های عالی متناسب با این فضای فوق العاده لا لوسنته رویایی که با لبخند از آن بیدار خواهید شد رستوران های a la carte تحت Ultra All Inclusive Concept رایگان هستند.

می توانید روزانه در میز ارتباط با مهمان رزرو کنید. رزرو از ساعت 09:00 تا 13:00 انجام می شود. با کمک مهمان روابط مهمان می توانید زمان رزرو ، منوی à la carte و میز خود را انتخاب کرده و رزرو خود را تکمیل کرده و رسید رزرو را بگیرید. کد لباس برای لباس های گاه به گاه هوشمند در رستوران های A la Carte ما اعمال می شود. بین 01.06 تا 30.09 کار می کند.

ISIS HOTEL GODEDESS

Snack Service

TAMBA TUMBA SNACK 12:00 / 17: 00 فست فود .01.05 / 15.10 رایگان
اسنک استخر: 12:30 / 17: 00 فست فود .01.05 / 31.10 رایگان
کلوچه: 11: 00/17: 00 فست فود 01.05 / 30.09 رایگان
اسنک شبانه: 23: 00/24: 00 اسنک و سوپ 01.05.2017 / 31.10 رایگان
PATISSERIE 10: 00/19: 00 کوکی و چای و قهوه ، کیک ، پاتی 15.04 / 30.10 رایگان
خدمات بستنی 01.06 / 30.09 12: 00/18: 00 رایگان

ISIS HOTEL GODEDESS

Goddes of Bodrum Lobi Bar

دریای اژه ذهن شما را پر کرده است. مانند پرده ای آبی رنگ در پنجره ها… فضایی منتهی که باعث می شود به اندازه نوشیدنی خنک باشید مکانی عالی برای شروع و پایان شب    00/24: 00 داخلی و خارجی – نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی رایگان هستند. نوشیدنی های مارک دار شارژ می شوند.

ISIS HOTEL GODEDESS

Goddess of Bodrum Terrace Bar

جادوی هزار ساله جهان ، جذابیت 40 ساله قهوه ترک ، مهمان نوازی آناتولی خندان… الهه بدروم همه چیز را برای شما آماده کرده است تا بعد از تعطیلات به دوستان خود بگویید.   18: 00/24: 00 نوشیدنی های داخلی و خارجی – الکلی و غیر الکلی رایگان هستند. نوشیدنی های مارک دار شارژ می شوند.

ISIS HOTEL GODEDESS

Goddes of Bodrum Tamba Tumba Bar

یک تمرین سبک بین بهار و تابستان ، بین آفتاب و نسیم ، بین دریا و ساحل ، بین گرسنگی و سیری Bar بار Tamba-Tumba؛ کمی انرژی بیشتر اما بدون خراب کردن شب شما 10: 00/24: 00 نوشابه بصورت رایگان است.

ISIS HOTEL GODEDESS

Goddes of Bodrum Dejavu Bar

برای لذتهای بالاترین کیفیت خود را در یک محیط آرام و دنج با نوشیدنی های وارداتی و انواع سیگار و قهوه نگران کنید.

Goddes of Bodrum Pool Bar

لذتی خنک تر از خنک drinks نوشیدنی های سرد یخی که می توانید بدون بیرون آمدن از استخر میل کنید. Pool Bar به شما یادآوری می کند که در تعطیلات هستید 10: 00/18: 00 نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی رایگان

Goddes of Bodrum Selene Bar

آیا شما یک محیط نخبه می خواهید؟ ما به شما Selene Bar را توصیه می کنیم 18: 00/24: 00 نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی رایگان هستند. نوشیدنی های مارک دار شارژ می شوند.

Goddes of Bodrum Bolevard Bar

این سرویس 24 ساعته است. نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی رایگان هستند. نوشیدنی های مارک دار شارژ می شوند.

ISIS HOTEL GODEDESS

Goddes of Bodrum Vitamin Bar

ویتامین بار ما که در مرکز آبگرم به شما انرژی می دهد بین ساعت 10: 00/18: 00 در خدمت شما است.

Most funny pools

می توانید از استخرهای لذت ببرید. . استخر روباز عمق: 1.40 متر 600 متر مربع استخر صفر ورود از ساعت 09:00 تا 18:00    استخر سرپوشیده عمق: 1،40 متر 110 متر مربع از ساعت 09:00 تا 18:00 — Kid’s Pool عمق: 40 سانتی متر 6 متر مربع از ساعت 09:00 تا 18:00 .

ISIS HOTEL GODEDESS

Activities

سرگرمی ، سرگرمی و آدرنال هرگز در الهه بدروم ISIS HOTEL GODEDESS متوقف نمی شوند. تیم انیمیشن ما منتظر شرکت شما در برنامه های سرگرم کننده پر از انرژی هم در روز و هم در شب است! در مرکز آبگرم هتل، ماساژهای متنوع، جکوزی، حمام ترکی، قایقرانی، غواصی در ساحل جزو خدمات تفریحی هتل می‌باشد.

ISIS HOTEL GODEDESS

این که آیا روز را با ورزش در آب شروع می کنید یا به مسابقات می پیوندید ، آماده لذت بردن از دریای آبی اژه و سرگرمی در تمام طول روز هستید . یا شاید می خواهید کتاب بخوانید و خستگی یک سال شلوغ را برطرف کنید.

ISIS HOTEL GODEDESS

در این صورت ، در استخر جایی که یک برنامه انیمیشن نرم وجود دارد ، منتظر شما هستیم. شما می توانید در استخر شنا کنید یا کتاب خود را در مقابل منظره فوق العاده بخوانید.

ISIS HOTEL GODEDESS

یا می توانید گزینه های بازی را با تیم انیمیشن مانند تنیس روی میز ، دارت و بازی های منطقه بازی انتخاب کنید … برنامه های روز انیمیشن 10:00 – 18:00 برنامه های شب انیمیشن 21:00 – 22:30 دیسکو بین ساعت 23:00 – 02:00 است.

فاصله ها

در فاصله 4 کیلومتری مرکز شهر بدروم و فقط 2 کیلومتری خیابان Gumbet Bars ، الهه بدروم به عنوان یکی از راحت ترین و مدرن ترین امکانات ترکیه ، با درک خدمات با کیفیت و حرفه ای از میهمانان خود پذیرایی می کند.

انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور بدروم 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 70% کل هزینه تور بدروم 6 شب زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین ازمیر- بدروم – مارماریس 
دیدن همه هتل های تور بدروم

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خشکشویی
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • اسکله قایق سواری
 • پاراسل
 • پارک آبی
 • جت اسکی
 • جکوزی
 • دارت
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو ISIS HOTEL GODEDESS
+90 252 319 66 66
http://www.goddessofbodrum.com
Gümbet Mahallesi, Turkuaz Sok. 8/10, 48400 Bodrum/Muğla, Turkey

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته