آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

KEFALUKA RESORT | هتل کفالوکا ریزورت

KEFALUKA RESORT

راهنمای هتل

KEFALUKA RESORT

هتل Kefaluka Resort یک هتل است مجلل تعطیلات ، یک تجربه افسانه ای ، عشق در نگاه اول ، آغوش گرفتن از آبی عمیق دریای اژه ، ارائه منظره با شکوه دریا و طبیعت از تمام اتاق های آن ، ایجاد محیط های خارق العاده با معماری جادویی آن.

KEFALUKA RESORT

هتل Kefaluka Resort ، در زمینی به مساحت 50.000 متر مربع ساخته شده است ، در ساحل واقع شده است. هتل KEFALUKA Resort که در بدروم آکیارلار تاسیس شده است 60 کیلومتر تا فرودگاه میلا ، 10 کیلومتر تا مرکز شهر تورگوتریس و 25 کیلومتر تا مرکز شهر بدروم فاصله دارد.

KEFALUKA RESORT

غروب آفتاب که با نسیم های شیرین روبرو می شود ، با خاطرات فراموش نشدنی ادغام می شود ، شما تفاوت Kefaluka Resort Hotel را احساس و زنده خواهید کرد.از خانه های آکیارلار فهمیده می شود که این مکان زمانی روستایی از یونان بوده است.

KEFALUKA RESORT

خانه هایی که در امتداد ساحل دیده می شوند ، خانه های یونانی هستند. یونانی ها از این مکان به عنوان مکان ییلاقی استفاده می کردند. نام سابق آن در یونانی به Kefaluka معروف است. تخمین زده می شود که این نام در زمان یونانیان بوده است.

KEFALUKA RESORT

آنچه در مورد آكيارلار شناخته شده است اين است كه قديمي ترين نام باستان Arhialla است. شناخته شده است که مردم للیگی مدتی زندگی می کردند و شهری باستانی بسیار نزدیک به آن بنا کردند. نام این شهر باستانی Termera است. چهار ساحل در این روستا وجود دارد. رستوران های ماهی ، مغازه های تخته سنگ ، شیرینی های خام و کلوچه فروشی ها طعم متفاوتی به این روستا می دهند.

KEFALUKA RESORT

KEFALUKA RESORT ضمن نهادینه سازی ، سیستم مدیریت کیفیت خود را مطابق با استانداردهای بین المللی ایجاد کرده و از اجرای آن با همه کارمندان اطمینان حاصل می کنیم. ما به طور مداوم خدماتی را که به مهمانان خود ارائه می دهیم اندازه گیری می کنیم و برای بهبود آنها تلاش می کنیم. 

KEFALUKA RESORT

KEFALUKA RESORT غذاهای مناسب از نظر جسمی ، شیمیایی و میکروبیولوژیکی را برای مهمانان خود ارائه می دهیم تا غذای سالم داشته باشند. در تجارت ما ، ما استانداردهای ایمنی و بهداشت مواد غذایی را در مراحل خرید ، ذخیره سازی ، تهیه و ارائه مواد اولیه مواد غذایی اعمال می کنیم. ما با اصول حرفه ای ، صداقت و سخت کوشی سبک مدیریت باز و شفاف خود را ایجاد می کنیم. 

KEFALUKA RESORT

KEFALUKA RESORT برای گردشگری پایدار ، با کنترل فعالیت های خود ، مصرف آب ، استفاده از مواد شیمیایی و تولید پسماند را کاهش می دهیم. در انتخاب مواد شیمیایی که استفاده می کنیم ، محافظت از طبیعت را به عنوان یک اصل اصلی در نظر می گیریم. ما تلاش های خود را برای محافظت از زندگی طبیعی با کارمندان ، میهمانان ، سهامداران محلی و تأمین کنندگان خود به اشتراک می گذاریم تا آنها ببینند که اهمیت و بهبود محیط زیست از اهمیت زیادی برخوردار است.

KEFALUKA RESORT

برای رفاه حال همه کارکنان خود ، KEFALUKA RESORT با دفاع از حقوق اساسی آنها ، محافظت از سلامت و ایمنی شغلی ، به حداقل رساندن حوادث شغلی احتمالی و اثرات آنها و در این راستا ، مطابقت با قوانین و مقررات مربوط به محیط زیست و ایمنی شغلی ، با هم عمل می کنیم. ما پروژه های مسئولیت اجتماعی را برای افراد نیازمند انجام می دهیم و به پیشرفت آنها کمک می کنیم. در زیر لیست گواهینامه ها و جوایز دریافت شده توسط هتل Kefaluka Resort وجود دارد.

KEFALUKA RESORT

Connecting Room

ظرفیت: 4 بزرگسال یا 2 بزرگسال + 2 کودک. نوع تختخواب: 1 تخت دونفره و 2 تخت یک نفره. تخت خواب دو نفره سشوار مو وای فای رایگان تنظیم قهوه چای ایمن تلفن همراه لوله تهویه مطبوع بار مینی پخش بالکن یا تراس تلویزیون 54 متر 2 تعداد اتاق: 20 تعداد افراد: 2 + 2 نوع تختخواب: دو نفره

KEFALUKA RESORT Prestige Suite

2 اتاق هتل پرستیژ سوئیت در هتل ما وجود دارد. امتیازات موجود در این سوئیت های بسیار خاص. اتاق دوبلکس ، استخر اختصاصی ، اتاق کنیز ، جکوزی. هتل Kefaluka Resort یک تعطیلات مجلل ، یک تجربه افسانه ای ، عشق در نگاه اول ، آغوش گرفتن از آبی عمیق دریای اژه است ، از همه اتاق های خود منظره ای با شکوه از طبیعت و طبیعت را ایجاد می کند .

محیط های خارق العاده ای را با معماری جادویی خود ایجاد می کند. خشک کن تنظیم قهوه چای اختصاصی تلفن امن تلفن مینی بار تهویه مطبوع بالکن یا تراس اتاق کار جکوزی استخر خصوصی روشن کردن دستگاه اسپرسو 186 متر تعداد اتاق: 2 تعداد افراد: 6 نوع تختخواب: دو نفره

Junior Suite

ظرفیت: 2 بزرگسال + 1 کودک یا 3 بزرگسال. اندازه اتاق 52 متر 2 – 56 متر 2 .تخت خواب دو نفره سشوار مو فای رایگان تنظیم قهوه چای ایمن تلفن همراه لوله تهویه مطبوع بار کوچک مینی بالکن یا تراس پخش تلویزیون   56 متر     تعداد اتاقها: 26 اتاق     تعداد افراد: 2 + 1    نوع اتاق: دو تخته

Standard Room

بیشتر اتاق های استاندارد ما 2 تخته یک نفره دارند. ظرفیت به صورت 2 بزرگسال و 1 کودک (-12 سال) تعیین شده است. سشوار خشک کن Wi-Fi رایگان تنظیم قهوه چای تلفن تلفن اختصاصی لوله کشی خصوصی تهویه مطبوع بار کوچک مینی بارتخت بالکن یا تراس تلویزیون    تخت یک نفره     27 متر     تعداد اتاق: 152    تعداد افراد: 2 + 1

Suite Family Room

بیشتر اتاق های استاندارد ما 2 تخته یک نفره دارند. ظرفیت به صورت 2 بزرگسال و 1 کودک (-12 سال) تعیین شده است. سشوار خشک کن Wi-Fi رایگان تنظیم قهوه چای تلفن تلفن اختصاصی لوله کشی خصوصی تهویه مطبوع بار کوچک مینی بارتخت بالکن یا تراس تلویزیون تخت یک نفره 27 متر 2 تعداد اتاق: 152 تعداد افراد: 2 + 1 نوع اتاق:

Large Standard Room

هتل Kefaluka Resort یک تعطیلات مجلل ، یک تجربه افسانه ای ، عشق در نگاه اول ، آغوش گرفتن از آبی عمیق دریای اژه است ، از تمام اتاق های خود منظره ای با شکوه از دریا و طبیعت ارائه می دهد و با معماری جادویی خود محیط های خارق العاده ای ایجاد می کند. یک تخت دونفره و یک مبل تختخواب شو وجود دارد.

ظرفیت: 2 بزرگسال + 2 کودک یا 3 بزرگسال. 30 متر 2 -34 متر 2 .تخت خواب دو نفره سشوار Wi-Fi رایگان تنظیم قهوه چای تلفن تلفن اختصاصی سیستم تهویه مطبوع بار کوچک مینی بالکن یا تراس پخش تلویزیون 34 متر 2 تعداد اتاق: 120 واحد تعداد افراد: 2 + 2 نوع تختخواب: دو نفره

Superior Suite

KEFALUKA RESORT نوع تخت: 1 تخت دونفره و 2 تخت یک نفره. سوپریور سوئیت با خدمات ویژه خود در کنار شماست. اتاق دوبلکس ، استخر اختصاصی برای میهمانان سوئیت برتر ، اتاق خدمه ، سرویس را کم کنید. تختخواب دو نفره پخش تلویزیونی WiFi رایگان خشک کن مو قهوه چای تنظیم تلویزیون خصوصی تلفن تلفن مینی بار تهویه مطبوع بالکن یا تراس اتاق کار استخر خصوصی خاموش کردن 126 متر 2 تعداد افراد: 12 نفر تعداد افراد: 12 نفر تعداد افراد: 12 نفر تعداد افراد: 12 نفر

KEFALUKA RESORT

Deluxe Room

هتل Kefaluka Resort یک تعطیلات مجلل ، یک تجربه افسانه ای ، عشق در نگاه اول ، آغوش گرفتن از آبی عمیق دریای اژه است ، از تمام اتاق های خود منظره ای با شکوه از دریا و طبیعت ارائه می دهد و با معماری جادویی خود محیط های خارق العاده ای ایجاد می کند.

KEFALUKA RESORT

ظرفیت: 2 بزرگسال + 1 کودک (-12 ساله) .تخت تخت دو نفره سشوار WiFi رایگان تنظیم قهوه چای امن تلفن امن تلفن تهویه مطبوع بار کوچک مینی بارتخت یا تراس پخش تلویزیون 36 متر 2 تعداد اتاق: 12 تعداد افراد: 2 + 1 نوع اتاق: دو نفره

pools

همه چیز در تفریحگاه کفالوکا KEFALUKA RESORT تا کوچکترین جزئیات اندیشیده شده است. وجود دارد 8 استخر کاربردی ، از جمله 1 استخر اصلی ، 1 استخر فعالیت ، پارک آبی ، 2 استخر کودکان ، 2 استخر آب ماساژ و یک استخر سرپوشیده. چتر و حوله در استخرهای ما رایگان است.

KEFALUKA RESORT

در استخر اصلی کفالوکا می توانید با داشتن یک استخر راحت  با مساحت 1000 متر مربع ، جلوه های زندگی روزمره را پشت سر بگذارید و استراحت کنید. به لطف Ada Bar در وسط ، می توانید فرصت خنک شدن را نیز پیدا کنید.

KEFALUKA RESORT

Honeymoon in Kefaluka

استقبال از گلها و مهمان نوازی سنتی ترکیه در ورودی هتل KEFALUKA RESORT … خدمات شراب گازدار به اتاق شما در روز ورود به سیستم … دمپایی حمام و چیدمان حمام خصوصی در اتاق شما … مفهوم و ترتیب ویژه مینی بار … تخفیف در خدمات پولی …

KEFALUKA RESORT

Private Beach 440m

در ساحل اختصاصی 440 متری واقع در خلیج عجایب طبیعی بدروم ، مروارید اژه ، خود را در آبهای خنک اژه غرق کنید. در نقطه ای که سبز و آبی زیباترین منظره را ایجاد می کنند خنک شوید. آفتاب ، چتر و حوله در ساحل و استخر رایگان است.

KEFALUKA RESORT

pavilions

تعطیلات تابستانی در کفالوکا KEFALUKA RESORT با منظره بی نظیر طبیعت و خدمات متمایز ، متفاوت است. برای کسانی که می خواهند از دریای اژه دور از چشم لذت ببرند ، شما می توانید با 7 Pavilions یک منطقه ویژه فقط برای خود داشته باشید.

KEFALUKA RESORT

Children’s Beach

لحظات شاد و سرگرم کننده در کل تعطیلات در کفالوکا در انتظار کودکان است ، در کنار ساحل بزرگسالان یک ساحل اختصاصی برای کودکان ایجاد شده است.

KEFALUKA RESORT

Scaffolding

تابستانی شاد را در اسکله کفالوکا KEFALUKA RESORT زندگی کنید ، اسکله 1000 متر مربعی آن تا آبی گسترش یافته است ، جایی که می توانید از آفتاب دریای اژه نهایت لذت را ببرید!

KEFALUKA RESORT

Transfer

در صورت نیاز و درخواست مهمانان ما ، اطلاعات پرواز به دست می آید و مقدمات لازم توسط روابط مهمان انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، کافی است با بخش روابط مهمان تماس بگیرید. هتل – فرودگاه: 60 کیلومتر در ساعت 1 دقیقه و 15 دقیقه هتل – آکیارلار: 2 کیلومتر در 5 دقیقه هتل – تورگوتریس: 10 کیلومتر در 20 دقیقه هتل – بدروم: 25 کیلومتر در 40 دقیقه هتل – ازمیر: 225 کیلومتر در 3 ساعت هتل – دالامان: 260 کیلومتر در 4 ساعت

KEFALUKA RESORT

 Paid Services

سرویس اتاق – خدمات خشکشویی ، اتوکشی و خشکشویی – برخی از مشروبات الکلی وارداتی ، شرابهای وارداتی و انبار ، شامپاین های وارداتی ، نوشیدنی های لوکس (ویسکی های 8-12 ساله ، مشروبات الکلی و کنیاک و غیره) – تلفن – قلیان – همه ورزش های آبی موتوری (جت اسکی ، پاراسلینگ ، اسکی روی آب ، موز ، رینگو ..) – زمین تنیس و روشنایی زمین فوتبال 

KEFALUKA RESORT

بولینگ – بیلیارد (3 باند) و بیلیارد آمریکایی در مرکز سرگرمی (عصر) – سکه کار می کند – بازی های الکترونیکی در مرکز سرگرمی – سکه و بازی های الکترونیکی باشگاه نوجوانان. – محدوده تیراندازی (تفنگ هوایی – تفنگ) – کلیه ماساژها و معالجه ها ، مراقبت از پوست ، خدمات و اسکراب در مرکز آبگرم. – آرایشگاه – خدمات بهداشتی (پزشک – پرستار) – تلفن / نمابر – مغازه های جواهرات ، بازار ، سوغاتی و … و خدمات عکاسی – غرفه های خصوصی در ساحل – سرویس انتقال – خدمات مراقبت از کودکان (از 4 سال)

KEFALUKA RESORT

Meeting

Kefaluka Resort با سالن های بدون ستون 576 متر مربع و 372 متر مربع ، سالن های کارگاهی و یک مجتمع بزرگ سالن اجتماعات با سرسرا ، آماده تحقق سازمان های شما کاملاً آماده است. همه سالن ها در یک طبقه قرار دارند. دسترسی به اینترنت بی سیم و بی سیم در همه سالن ها امکان پذیر است. خواه یک کنگره با 550 نفر باشد ، یک جلسه فروشنده با 200 نفر یا یک نمایشگاه ، شاید یک جلسه سطح بالا با 10 نفر … همه با همان مراقبت ، همه با کیفیت خدمات یکسان ..

Kefaluka Wedding

شما در اولین نگاه عاشق خواهید شد شما می توانید ویژه ترین لحظات خود را با تیم باتجربه ما جاودانه کنید ، که به شما این امکان را می دهد تا ویژه ترین روزهای خود را مانند یک افسانه و منظره با شکوه از آکیارلار زندگی کنید.

 انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور بدروم 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 70% کل هزینه تور بدروم 6 شب زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین استانبول – آنتالیا – ازمیر- بدروم – مارماریس
دیدن همه هتل های تور بدروم

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • اتاق بازی برای کودکان
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • پارک آبی
 • تنیس روی میز
 • جت اسکی
 • جکوزی
 • زمین تنیس
 • زمین فوتبال
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • کلاس‌های یوگا
 • ماساژ
 • ماهیگیری
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • مینی گلف
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته