آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT | هتل پالم وینگ افسوس بیچ

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

راهنمای هتل

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT با ظرافت های محلی و جهانی ، سالن های کنگره-کنفرانس-جلسات ویژه طراحی شده در استانداردهای جهانی ، موقعیت ساحلی ، 450 اتاق که بالکن منظره دریا در Ephesus-Pamucak Bay منتظر شما هستند.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

بالکن ، تراس ، سرویس اتاق ، تهویه مطبوع ، صندوق امانات ، تلویزیون در اتاق های هتل PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT  وجود دارد که به نظر می رسد برای کسانی که می خواهند از هر جنبه ای از امتیاز دهکده تعطیلات زندگی کنند. ساحل: ساحل اختصاصی پرچم آبی فاصله ساحلی: کنار دریا طول ساحل: 500 متر ویژگی های دریای ساحل: شن و ماسه

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

هتل PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT همچنین دارای امکاناتی مانند اینترنت بی سیم ، آرایشگاه ، ماساژ ، مرکز تناسب اندام ، استخر کودکان و زمین بازی و سرسره آب است.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

در هتل ما که می توانید در کنار خانواده خود یک تعطیلات سرگرم کننده داشته باشید ، در حالی که بچه های شما در مینی کلوپ مشغول تفریح ​​هستند ، می توانید از دریا ، شن و آفتاب لذت ببرید یا در مرکز SPA استراحت کنید.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

می توانید در ساحل PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT  با ورزش های آبی مانند موز ، دوچرخه دریایی ، جتسکی ، کانو ، کاتاماران و موج سواری سرگرم شوید. برای مهمانان ماجراجو ما فرصت گشت و گذار با چتر را داریم. همچنین می توانید در هتل ما اوقات خوشی را با بازی بیلیارد داشته باشید.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

شما می توانید این آزمایش را برای چشیدن غذاهای دریایی بی نظیر ، غذاهای ایتالیایی ، ترکی و کشف بهترین نمونه های غذاهای مکزیکی در رستوران های A La Carte ما داشته باشید. هتل PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT  فقط 8 کیلومتر با مرکز کوش آداسی فاصله دارد و همچنین بسیار نزدیک به ویرانه های شهر باستانی افسس است.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

هتل PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT  با اسکله ، سکوی آفتاب گرفتن و ساحل شن و ماسه پرچم آبی به طول 500 متر در ساحل واقع شده است و در انتظار شماست. همچنین تختخواب ، چتر ، تشک و حوله ساحل به صورت رایگان به مهمانان ما در ساحل ارائه می شود.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

هتل PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT از همه امکاناتی برای گذراندن اوقات خوش برخوردار است. دمای اتاق شما با تهویه مطبوع مرکزی / کولر گازی اسپلیت قابل تنظیم است. در طول اقامت خود در اتاقهای استاندارد ما می توانید از تلویزیون ، تلفن و صندوق امانات استفاده کنید.

Standard Room

ساختمان اصلی PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT  اتاق استاندارد؛ حداکثر 2 بزرگ + 1 کودک یا 3 بزرگ می توانند اقامت کنند. آنها اتاقهایی کاملاً بازسازی شده هستند. کفپوش ها با پارکت لمینت پوشانده شده اند. حمام دارای دوش و صفحه شیشه ای است. در ساختمان اصلی از 2.- تا 11. طبقه. اتاق ها دارای منظره دریا هستند.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

Large Room with Bunk Bed

ساختمان اصلیPALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT : اتاق بزرگ با ویژگی های تختخواب سفری: حداکثر 2 کودک بزرگ + 2 کودک می توانند در آن اقامت کنند. آنها با تراس و کاملاً بازسازی شده اند. کفپوش ها با پارکت لمینت پوشانده شده اند. حمام دارای دوش با شیشه پنلی است. در ساختمان اصلی طبقه 1 اتاق ها بدون دید هستند.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

Family Room

ویژگی های اتاق خانواده باغ PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT : حداکثر 3 بزرگ + 2 کودک یا 4 بزرگ می توانند اقامت کنند. آنها اتاقهایی کاملاً بازسازی شده هستند. این اتاق که از 2 اتاق خواب تشکیل شده است یک درب میانی است.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

کفپوش ها با پارکت لمینت و سرامیک پوشانده شده اند. حمام دارای شیشه دوش و پنلی است. این اتاق ها در منطقه باغ ما واقع شده اند و از 4 بلوک در 4 طبقه تشکیل شده اند. آنها بالکن دارند و از منظره استخر برخوردار هستند. آنها آسانسور دارند.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

Swim-Up Family Room

استخر در دسترس (اتاق شنا) اتاق خانواده باغ PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT : حداکثر 3 بزرگ + 2 کودک یا 4 بزرگ می توانند اقامت کنند. آنها اتاقهایی کاملاً بازسازی شده هستند. این اتاق که از 2 اتاق خواب تشکیل شده است یک درب میانی است. کفپوش ها با پارکت لمینت و سرامیک پوشانده شده اند.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

حمام دارای دوش و شیشه پنلی است. این اتاق ها در منطقه باغ ما واقع شده اند و در طبقه 1 اتاق خانواده قرار دارند و به استخر دسترسی دارند. آنها بالکن و چشم انداز استخر دارند. فقط 8 سال به بالا به دلایل امنیتی در این اتاقها پذیرفته می شوند. آنها آسانسور دارند.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

FOOD & BEVERAGES 

هتل PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT  صبحانه ، ناهار و شام وعده های غذایی بوفه رایگان ارائه می دهد. برخی از نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی محلی به صورت رایگان 24 ساعته به میهمانان ما ارائه می شود.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

رستوران های a la carte 1 روز قبل رزرو و پرداخت می شوند. اگر تعطیلات شما 7 شب و بیشتر است ، می توانید با رزرو از رستوران های a la carte بدون هزینه استفاده کنید.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

رستوران های a la carte یکشنبه ها تعطیل هستند. مینی بارهای اتاق های شما هر روز پر از آب می شوند. دیسکو ما طبق مفهوم بین ساعت شب 00:00 – 02:00 کار می کند.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

A La Carte Restaurants

رستوران A la Carte مکزیکی رستوران A la Carte ماهی رستوران A la Carte ایتالیایی رستوران ترکی A la Carte جزئیات مفهوم Allinclusive صبحانه: 07: 00 – 10:00 صبحانه دیرهنگام: 10: 00 – 11:00 ناهار: 12: 30 – 14:00 میان وعده: 11:00 – 12:00 کلوچه: 12: 00 – 18:00 شیرینی و کیک: 14: 00 – 18:00 استراحت قهوه: 16: 30 – 18:00 بستنی: 12: 00 – 17:00 شام: 19: 30 – 21:30 رستوران A la Carte: 19: 30 – 21:30 لابی بار: 24 ساعته نوار استخر: 10:00 – 00:00

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

رزرو و پرداخت در رستوران های a la carte ضروری است. اگر تعطیلات شما حداقل 7 شب باشد ، 1 شام به صورت رایگان و رزرو شده در رستوران های a la carte ما خواهید داشت.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

صبحانه ، ناهار و شام وعده های غذایی بوفه رایگان ارائه می شود. برخی از نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی داخلی در مارک هایی که مرکز تعیین کرده است به مدت 24 ساعت رایگان هستند. نوشیدنی های برتر ، نوشیدنی های بطری شده و آب میوه های تازه فشرده شده هزینه های اضافی را در بر دارند.

ACTIVITIES 

Palm Wings Ephesus Beach Resort در طبیعتی آرام و سرسبز دارای یک ویژگی برجسته است. تفریح ​​در تمام ساعات روز برای میهمانان ما امکان پذیر است. در طول روز می توانید با فعالیت های ورزشی و بازی های استخر لذت ببرید.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

بعد از روز می توانید با موسیقی زنده یا نمایش های انیمیشن در دیسکوها به لذت خود ادامه دهید. Palm Wings Ephesus Beach Resort دارای والیبال ساحلی ، زمین های تنیس ، مراکز تناسب اندام و آبگرم ، استخرهای سرپوشیده و سرپوشیده در استخر است تا اوقات خوشی را داشته باشید.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

در تعطیلات نیز لحظات فراموش نشدنی در هتل ما خواهید داشت. در ساحل پرچم دار آبی ما می توانید از تابش آفتاب و دریای اژه لذت ببرید. امکانات و زمینه های دیگری مانند مینی فوتبال ، تنیس ، بسکتبال ، والیبال ساحلی ، مرکز تناسب اندام ، ژیمناستیک در آب ، دارت ، بیلیارد و تنیس روی میز وجود دارد که شما می توانید تعطیلات فعال تری را در Palm Wings Ephesus Beach Resort داشته باشید.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

شما همچنین می توانید از ورزشهای آبی پولی که شامل جت اسکی ، دوچرخه دریایی ، موج سواری ، موز ، کاتاماران و غیره در ساحل هتل ما هستند ، استفاده کنید. اگر تنیس را در شب ترجیح می دهید ، ما خدمات روشنایی ساعات شب را با شارژ داریم.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

ما با داشتن امتیازات Palm Wings Ephesus Beach Resort تعطیلات بسیار لذت بخشی را ارائه می دهیم که در آن می توان به باشگاه کودکان ، زمین بازی کودکان ، استخر کودکان و سرگرمی های انیمیشن اشاره کرد.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

هتل ما دارای یک کلوپ مخصوص کودکان است که برای گروه های سنی مختلف طراحی شده و با تفریح ​​و سرگرمی از مهمانان کوچک ما پذیرایی می کند. ما با فعالیت های کوچک برای کودکان 4-7 ساله و فعالیت های میدی برای کودکان 8-12 ساله در خدمت شما هستیم.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

اگر خانواده ها مسئولیت را شخصاً بر عهده بگیرند و آنها در کنار فرزندان خود باشند ، مهمانان کوچکتر ما که زیر 4 سال ندارند می توانند از فعالیت ها و مینی کلوب های ما استفاده کنند.

از پیوستن به ما و یافتن دوستان جدید در هر گوشه دنیا لذت ببرید. در حالی که کودکان یک تجربه رنگارنگ و مستقل از والدین خود دارند ، Palm Wings Ephesus Beach Resort به کودکان اجازه نمی دهد بدون اجازه خانواده از مینی کلاب خارج شوند و ورودی و خروجی های خود را کنترل کنند.

SPA WELLNESS

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT در خدمت شماست تا در هنگام استراحت در هنگام استراحت ، احساس سرحالی کنید. مرکز آبگرم بهترین آدرس برای میهمانان ماست که می خواهند انرژی مثبت خود را با اتاق های ماساژ با تزئین دقیق ، برنامه های استراحت و تصفیه و گزینه های مختلف در بوی عجیب و غریب تجدید کنند.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

بدن خود را در روش هایی که درمانگران حرفه ای تماس خود را با مارک های آرایشی و بهداشتی معطر تمرین می کنند ، آرام و شاداب کنید. با استراحت در سونا ، حمام ترکی ، جکوزی ، اتاق استراحت و همام می توانید آرامش و آرامش را احساس کنید.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

خود را آماده کنید تا تجربه متفاوتی را در حمام معتبر ترکی تجربه کنید ، جایی که لذت حمام و استراحت را در کنار یکدیگر زندگی خواهید کرد. حمام ترکی سنتی را با ماساژ آرام و برنامه های اسکراب به همان اندازه که دوست دارید لذت ببرید.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

برای یک تجربه خاص SPA که خود را خراب می کند ، از لذت مرکز آبگرم که با سونا ، حمام بخار و منطقه استراحت ما طراحی شده لذت ببرید. مرکز تناسب اندام ما در خدمت شما است بنابراین می توانید در تعطیلات به ورزش خود ادامه دهید و از فرم خود محافظت کنید. خدمات سونا و همام ما رایگان است. خدمات پرداخت شده ما SPA ، ماساژ ، خدمات اسکراب ، مراقبت از زیبایی ، مرکز زیبایی نیاز به پرداخت اضافی دارند.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

سالن کنفرانس

هتل PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT  فراتر از اینکه بهشتی منحصر به فرد برای تعطیلات باشد ، با میزبانی کامل ، مفهوم خدمات با کیفیت و سالنی کاملاً مجهز برای کلیه جلسات و سازمان های کنگره ، یک ترجیح ویژه و ممتاز برای کل دنیای تجارت است.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT  با سالن های بزرگ و راحت خود با تجهیزات فنی ، صوتی ، سیستم تهویه تا 1000 نفر به روزهای خاص شما ارزش می دهیم. با 815 متر مربع ، سقف بلند و بدون ستون ، با بزرگترین مرکز همایش ها در منطقه خدمت می کنیم.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

تجهیزات فنی، بلندگوی کابینه فعال میکسر عرشه 24 کانال مجموعه میکروفون بی سیم هندپیس دوتایی میکروفن سیمی میکروفون Lectern نوع میز میکروفون تنظیم سیستم کنفرانس 10 صدا سیستم پرتابل 1000 وات 10 کانال دستگاه پروجکشن ایسر 2 دستگاه پروجکشن 2 قاب پروجکشن موبایل

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

سالن عروسی و مراسم

عروسی رویایی خود را در هتل PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT  زندگی کنید. درخشش شادی شما خاص ترین روز شما را روشن می کند. این که آیا یک عروسی روستایی است یا یک جشن عروسی باشکوه در رویاهای شما.

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT

هتل PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT با داشتن مفاهیم خاص در سالن های داخلی منحصر به فرد یا فضای باز ، شادترین روز شما را به عنوان یک رویای فراموش نشدنی رقم می زند. هر آنچه را که نیاز دارید ، حتی شما حتی به آن فکر نمی کنید. تمام جزئیات را به ما بسپارید. شما فقط لذت خود را بردارید.

اگر PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT نتواند به تعداد محل اقامت لازم برسد ، هتل حق تغییر کل مفهوم یا محتوای مفهومی را دارد. اطلاعات مکان فاصله تا فرودگاه: 120 کیلومتر تا فرودگاه Milas-Bodrum (BJV) ، 70 کیلومتر تا فرودگاه Adnan Menderes (ADB) ظرفیت اتاق: 450 اتاق مساحت تأسیس شده: 54.000 متر مربع فاصله تا مرکز شهر: 8 کیلومتر تا Kuşadası فاصله دارد.

ارسال 70%کل هزینه تور زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • نزدیک به فرودگاه
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اتاق بازی برای کودکان
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • اسکله قایق سواری
 • پاراسل
 • پارک آبی
 • جکوزی
 • دارت
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • کافی شاپ

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته