Ramee Dream Resort | رامایی دریم ریزورت

  • Ramee Dream Resort

Ramee Dream Resort

عمان یکی از کشورهایی ست که به تازگی مسافران بسیاری را به خود جلب می کند. در این کشور هتل های مختلفی ساخته شده است، تا ضمن اسکان مسافران امکان رفاهی مختلفی در اختیارشان قرار گیرد. یکی از این هتل های خوب عمان، هتل Ramee Dream Resort می باشد.

معرفی Ramee Dream Resort

 Ramee Dream Resort یکی از هتل های سه ستاره عمان است. این هتل در فاصله 15 دقیقه‌ای از فرودگاه بین المللی مسکات، واقع شده و در آن اینترنت رایگان وجود دارد. مرکز شهر از هتل 6.2 مایل دورتر است و ساحل Seeb در فاصله 5 دقیقه‌ای این هتل واقع شده است. از اقامتگاه به بازار سنتی، گارد سلطنتی عمان و تمام جاذبه های فرهنگی و تجاری منطقه دسترسی آسان وجود دارد. در این هتل یک رستوران، بار و کافی نت وجود دارد. در رستوران این هتل انواع غذاهای بین المللی با کیفیت بسیار بالا برای مسافران سرو می شود.  

خدمات هتل شامل سرویس 24 ساعته اتاق، خدمات لباسشویی و خشکشویی، روزنامه، ترانسفر فرودگاهی و … می باشد. همچنین خدمات مربوط به ویزا، فروشگاه هدیه و مرکز کسب و کار از جمله سایر خدمات هتل محسوب می شود.  

اتاق های این هتل به اتاق های استاندارد سینگل، اتاق های استاندارد دابل و سوئیت های مخصوص تقسیم می شوند. در تمامی این اتاق ها امکانات رفاهی مختلفی برای مسافران مد نظر قرار گرفته تا آسایش آن ها تامین شود.

در این هتل استخر، استخر کودکان، مرکز سلامتی، چترهای ساحلی وجود دارد. Ramee Dream Resort دارای سیستم تهویه مطبوع می باشد و مسافران می توانند از این مکان ماشین کرایه کنند. ضمن آنکه امکانات تجاری مانند فکس، فتوکپی، اتاق جلسه و … برای استفاده مسافران در این هتل فراهم است.
چنانچه قصد سفر به کشور عمان را دارید، Ramee Dream Resort از هتل های سه ستاره، گزینه ای مناسب برایتان خواهد بود.

اطلاعات تماس

  • وب سایت: https://www.rameehotels.com

فیلتر دسته:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *