آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

RIXOS PREMIUM GOCEK | ریکسوس پریمیوم گو چک

راهنمای هتل

این منطقه در استان موغلای ترکیه واقع شده است. و یکی از بهترین نقاط دریای اژه و سواحل مدیترانه می باشد. گوچک بین شهر فتحیه و دالامان واقع شده و دارای جزایر زیادی می باشد.
هتل رکسوس پریمیوم گوچگ با مساحتی بالغ بر 76500 متر مربع، در فاصله 20 کیلومتری فرودگاه دالامان و 28 کیلومتری شهر فتحیه قرار دارد. این هتل دارای ریزوت و ساحل اختصاصی می باشد. ویلاهای این هتل در ساحل دریای مدیترانه و در دل جنگلی زیبا با نمای رو به دریا بنا شده و دل هر رهگذری را چنان مجذوب خود ساخته است که آرامشی خاص نصیب مقیم آن می کند. برای رفتن به این ویلاها باید بوسیله شاتل، مسافت 10 دقیقه ایی را طی کرد. این شاتل هر نیم ساعت یکبار از اسکله به سمت ساحل خصوصی و ویلاها حرکت می کند.
این هتل دارای 140 سویت زیبا(45متری)، 44 سویت خانوادگی(55 متری)، 5 ویلای مخصوص(55 متری)، 3 ویلای پانوراما(252 متری)، 11 ویلای ویژه(210 متری) در بخش جنگل به همراه سه ویلای سوپریور(420 متری) می باشد. در واقع در دل جنگل این هتل دارای 14 ویلای خاص با معماری زیبا و پلاژ اختصاصی آنان میباشد. صرف صبحانه در این ویلاها با طلوع آفتاب، چنان لذتی به انسان می بخشد که تمام مشکلات خود را از یاد می برد. هرکدوم از این ویلاها دارای استخر اختصاصی با دسترسی مستقیم به ساحل، اتاق های جادار با دو یا پنج اتاق خواب می باشد.
این هتل دارای سرویس ULTRA INCLUSIVE می باشد. شش رستوران Turquoise, People’s, AJA, Daiadala, Layali, Exclusive Club محلی برای صرف وعده های غذایی شما با انواع غذاهای بین الملل می باشد.

امکانات هتل

  مکان هتل در نقشه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات هتل

  لوگو RIXOS PREMIUM GOCEK

  برچسب ها

  شبکه های اجتماعی ما

  تماس با آژانس

  02122887100

  پشتیبانی 24 ساعته