آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

ROYAL ARENA RESORT | هتل رویال آرنا

ROYAL ARENA RESORT

راهنمای هتل

ROYAL ARENA RESORT

هتل 5 ستاره ROYAL ARENA RESORT بدروم – وقتی به تعطیلات فکر می کنید ، به خلیج های فوق العاده ، هتل های پنج ستاره راحت ، دریای آبی عمیق که آرزو دارید خود را در گرمای تابستان رها کنید و موسیقی بی قراری که در طول شب ادامه دارد ، فکر کنید تا به جزیره یونان بروید و به شما نگاه کند و از اوزو لذت ببرید. اگر به دنبال انجام آن هستید و بیش از هر زمان دیگری در زندگی شلوغ زندگی شهری احساس خستگی می کنید ، زمان تعطیلات بدروم فرا رسیده است.

pool v2657681

هنگامی که تصمیم گرفتید به کدام یک از سواحل زیبای بدروم نزدیک باشید ، می توانید هتل پنج ستاره ROYAL ARENA RESORT بدروم را انتخاب کنید. طیف گسترده ای از محل اقامت در مقابل شما ممکن است کمی دلهره آور باشد ، زیرا بدروم ، محبوب ترین مقصد تعطیلات ترکیه ، با افزایش ظرفیت میزبانی مهمان خود در طول سالها ، به یک بهشت ​​گردشگری واقعی تبدیل شده است.

pool v2657663

برای کسانی که خلیج Torba را ترجیح می دهند ، واقع در انتهای شمال شرقی شبه جزیره و حدود هفت کیلومتر از مرکز بدروم ، گزینه های هتل 5 ستاره ROYAL ARENA RESORT زیادی در اینجا وجود دارد. وقتی در ساحل در حال آفتاب گرفتن هستید ، اگر صدایی می شنوید که برای شما آشنا است اما قابل شنیدن نیست ، تعجب نکنید.

pool v2657742

بسیاری از افراد مشهور این منطقه از بدروم را برای تعطیلات خود ترجیح می دهند. به همین ترتیب ، درک اینکه چرا پاپاراتزی ها در ماه های تابستان به این مکان ها رفت و آمد می کنند کار دشواری نیست. Golkoy بیایید یادآوری نکنیم که یکی از فعالیتهای مورد علاقه کسانی که در این مناطق اقامت دارند ، تور قایقرانی در طول ماه کامل و گذراندن یک شب عاشقانه در زیر نور شدید ماه کامل است.

entrance v2657657

بدروم برای کسانی که مدتها آرزو داشتند یکی از جزایر یونان را ببینند ، نقطه حمل و نقل خوبی است. با سفرهای منظم قایق از بدروم در فصل تابستان ، جزیره Kalymnos ، که یک منطقه کوهنوردی زیبا با تپه های آهکی است ، رودز و کوس ، که از محبوب ترین جزایر دریای اژه هستند یا به شمال رودس ، با جمعیتی بسیار زیبا 2500 نفر ، کوچک و بسیار زیبا. می توانید به سیمی ، یک جزیره بروید.

pool v2657658

پس از دیدن قلعه بدروم در مرکز و موزه زیر آب ، جایی که کشتی های باستانی در قلعه دیده می شود و البته برج فرانسوی که بلندترین برج قلعه است ، می توانید با یک شام خوشمزه متشکل از غذاهای دریایی استراحت کنید.مسیر خود را به سمت گوندوغان که بیست و پنج کیلومتر از مرکز بدروم فاصله دارد و در قسمت شمالی شبه جزیره است بچرخانید.

front desk v2657696

با یک تور کوتاه قبل از شام می توانید مقبره های صخره ای ، ویرانه های کلیسا و آسیاب های بادی را مشاهده کنید. همچنین ، اگر می خواهید یک سفر کوتاه 15 دقیقه ای با قایق را در برنامه خود بگنجانید ، می توانید از جزیره خرگوش کوچک دیدن کنید ، یا سنت می توانید به جزیره Apostol بروید و از ویرانه های کلیسای Apostol دیدن کنید. یکی از بارزترین ویژگیهای این کلیسا امپراتور بیزانس دوم در قسطنطنیه است. این معماری از ویژگی های معماری مشابه کلیسای Aya Sofia ساخته شده توسط Justanius برخوردار است.

nargile cafe by the pool with sea

نام قدیمی بیتز “Ağaçlı” بود زیرا اطراف آن توسط باغهای بزرگ نارنگی احاطه شده بود و سفرهای طولانی آرامش بخشی را دعوت می کرد. این روستا ، که منطقه اصلی مسکونی است ، کمی دورتر از ساحل است. بیتز یالاسی به معنی ساحل روستا است. یک داستان عاشقانه غم انگیز که در اینجا تجربه شده است نیز موضوع آهنگ محلی Çökertme بوده است.

panaroma restaurant v2657697

دو جوان ، گلسوم و هلیل ، که با یک زندگی ممنوعه به یکدیگر گره خورده اند ، از چوکرتمه حرکت می کنند تا به آسپات برسند. دوستانشان که فکر می کنند به آنها کمک خواهد کرد ، در واقع یک گیاه آرامبخش در غذای خود قرار می دهند و این دو عاشق چشم خود را در بیتز باز می کنند. عشق ممنوع آنها با آنها در سرزمین های بیتز دفن شده است.

20190630 210132 largejpg

در بیتز بناهای تاریخی زیادی وجود ندارد. فقط یک خانه سنگی و مخازن مربوط به دوره عثمانی وجود دارد. کنسرت های تابستانی که هر ساله توسط شهر بیتز برگزار می شود از جمله رویدادهای مهم این شهر است.بیتز با داشتن باد مناسب برای گشت و گذار در شبه جزیره بدروم ، هر ساله یک جشن بصری با موج سواران رنگارنگ در دریا برگزار می کند. بیتز ، جایی که زمین های تنیس ، فوتبال و بسکتبال واقع شده است ، هم یک استراحتگاه مدرن برای تعطیلات است و هم یکی از استراحتگاه های نادر برای تعطیلات که توانسته فضای روستا را حفظ کند.

20190630 200419 largejpg

بسیاری از مردم شبه جزیره این مکان را برای صرف صبحانه روزهای یکشنبه انتخاب می کنند. عصرهای تابستان ، مسیر پیاده روی آرام و تمیز کنار ساحل ، کافه ها و رستوران های این جاده سرریز است. از نظر بیشتر مردم ، بیتز مکان مناسبی برای اقامت در شبه جزیره است.

royal arena resort spa

شبه جزیره بدروم ، که به استان موگلا متصل است ، در خط ساحلی جنوب غربی آناتولی واقع شده است. بدروم از یک طرف مشرف به خلیج Güllük و از طرف دیگر Gökova ، اولین آدرس برای کسانی است که می خواهند با زیبایی تاریخی ، طبیعی و زندگی رنگارنگ خود تعطیلاتی آرام و سرگرم کننده داشته باشند.

royal arena resort spa

جدا از شبهای خارق العاده و زندگی پرتحرک روز بدروم ، یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد بدروم به عنوان یک مقصد تعطیلات ، بسیاری از خلیج ها ، سواحل و روستاهای آرام و آرام آن در شبه جزیره بدروم است. هیچ مکان دیگری در کنار ترکیه در دریای اژه نمی تواند زندگی سنتی روستای ترکیه را در فاصله چند دقیقه از هیاهوی یک مکان مدرن به بازدیدکنندگان نشان دهد.

royal arena resort spa

بدروم مهمترین شهر تعطیلات ما است که به دلیل زندگی شبانه رنگارنگ شناخته می شود. شخصیت اصلی بدروم سرزندگی و رنگارنگی آن است که در تمام ساعات روز تغییر می کند و همچنین بیشترین جذابیت در زندگی شبانه است.خیابان Cumhuriyet با شروع از میدان Iskele و ادامه دادن به انتهای منطقه Kumbahçe ، به افراد در هر سنی اجازه می دهد تا با میخانه ها ، کلوپ های شبانه ، میخانه ها و بارهای خود که در هر مرحله از راه یافت می شوند ، لذت ببرند. منظره قلعه که مانند جذابیتی باستانی در شبهای بدروم می درخشد ، زیبایی متفاوتی را به عصرهای بدروم می بخشد.

royal arena resort spa

علاوه بر بارهای Cumhuriyet Caddesi ، اماکن تفریحی زیادی در خیابان Banka و بندر داخلی وجود دارد. بدروم شب ها در بارهایی که می توانید به موسیقی جاز از موسیقی میخانه گوش دهید بسیار جذاب است. زندگی شبانه یکی از ضروریات بدروم است. این مکان از محبوب ترین اماکن در بدروم است ، جایی که سرگرمی از ساعات شب تا اولین نور صبح بدون وقفه ادامه دارد …

royal arena resort spa

روش های زیادی برای کشف شبه جزیره بدروم وجود دارد. لذت بخشترین آنها گشت و گذار در خلیج های اطراف و روستاهای ساحلی با قایق های تفریحی روزانه است که از بندرهای محلی خارج می شوند. احتمال دیگر مینی بوس هایی است که به این مکان ها سفر می کنند. مینی بوس هایی که مینی بوس می سازند در ایستگاه ها ، جاده ها و هر کجا که لازم باشد در خدمت مسافران هستند. مقصد هر وسیله نقلیه روی آن درج شده است.

royal arena resort spa

Land View Room

اتاق های نمای زمین که توسط هتل رویال آرنا ROYAL ARENA RESORT به میهمانانشان ارائه می شود ، تجهیزات استانداردی هستند ، اگرچه آنها با مبلمان جدید و مدرن تزئین شده اند. اتاقهای راحت و دارای چشم انداز در رویال آرنا ، که دارای موقعیت عالی بدروم است ، شما را در تعطیلات دارای امتیاز می کند.

Vista a la playa o el mar

جدا از این ، اتاق ها دارای یک صندوق امانات هستند که می توان لپ تاپ شما را به راحتی در آن قرار داد ، یک میز ، یک کتری برای تهیه چای یا قهوه و محصولات ویژه حمام در حمام. رویال آرنا بدروم برای راحتی مهمانان خود تمام جزئیات را به بهترین جزئیات اندیشیده است. رویال آرنا هاله ای بی نظیر از بدروم را با اتاقهای راحت و چشم انداز زمین ترکیب می کند و فرصتی فراموش نشدنی و سرگرم کننده را برای مهمانان خود ارائه می دهد.

Habitación

اگر به دنبال هتلی آرام در Gumbet هستید ، بیش از ROYAL ARENA RESORT  به دنبال آن نباشید. ROYAL ARENA RESORT هتلی ساکت و آرام است که با تلویزیون صفحه تخت ، تهویه هوا و مینی بار در اتاق ها ارائه می شود و در طول اقامت می توانید به راحتی متصل باشید زیرا دسترسی به اینترنت به مهمانان ارائه می شود.

Habitación

Sea View Room

اتاق هایی با منظره دریا که توسط هتل رویال آرنا ROYAL ARENA RESORT به مهمانان خود ارائه می شود با مبلمان جدید و مدرن تزئین شده و دارای تجهیزات استاندارد هستند. اتاق های با دید دریا با نمای عالی بدروم شما را در تعطیلات خود دارای امتیاز می کنند.

Habitación

جدا از این ، اتاق ها دارای یک صندوق امانات هستند که می توان لپ تاپ شما را به راحتی در آن قرار داد ، یک میز ، یک کتری برای تهیه چای یا قهوه و محصولات ویژه حمام در حمام. رویال آرنا بدروم برای راحتی مهمانان خود تمام جزئیات را به بهترین جزئیات در نظر گرفته است.

royal arena resort spa

رویال آرنا ROYAL ARENA RESORT هاله ای بی نظیر از بدروم را با راحتی خود در اتاق های Sea View ترکیب کرده و یک فرصت تعطیلات فراموش نشدنی و سرگرم کننده را به میهمانان خود ارائه می دهد. هتل دارای خدمات اتاق است. بعلاوه ، میهمانان می توانند از استخر و صبحانه رایگان لذت ببرند که این امر باعث شده است این گزینه مورد پسند مسافران بازدید کننده از گومبت باشد.

Habitación

ROYAL SUITE

سوئیت رویال که توسط خانواده رویال آرنا ROYAL ARENA RESORT به میهمانان ما ارائه شده است ، متناسب با نیاز شما تزئین شده است. رویال سوئیت ها که دید کاملی به بدروم دارند ، شما را در تعطیلات دارای امتیاز می کنند.

Habitación

جدا از این ، اتاق ها دارای یک صندوق امانات هستند که می توان لپ تاپ شما را به راحتی در آن قرار داد ، یک میز ، یک کتری برای تهیه چای یا قهوه و محصولات ویژه حمام در حمام. رویال آرنا بدروم برای راحتی مهمانان خود تمام جزئیات را به بهترین جزئیات در نظر گرفته است. رویال آرنا ترکیبی از هاله منحصر به فرد بدروم و تجمل و راحتی در رویال سوئیت است و فرصتی فراموش نشدنی و سرگرم کننده را برای مهمانان خود فراهم می کند.

royal arena resort spa

KING SUITE

مجموعه کینگ ، که توسط خانواده رویال آرنا ROYAL ARENA RESORT به میهمانان ما ارائه می شود ، با توجه به نیاز شما تزئین شده است. سوئیت های King ، با دیدی کامل از بدروم ، شما را در تعطیلات خود ممتاز می کند.

royal arena resort spa

جدا از این ، اتاق ها دارای یک صندوق امانات هستند که می توان لپ تاپ شما را به راحتی در آن قرار داد ، یک میز ، یک کتری برای تهیه چای یا قهوه و محصولات ویژه حمام در حمام. رویال آرنا بدروم برای راحتی مهمانان خود تمام جزئیات را به بهترین جزئیات در نظر گرفته است. رویال آرنا هاله ای منحصر به فرد بدروم را با تجمل و راحتی در King Suites ترکیب کرده و فرصتی فراموش نشدنی و سرگرم کننده را برای مهمانان خود فراهم می کند.

royal arena resort spa

Rena Spa Bodrum

ROYAL ARENA RESORT  لذت ماساژ فراموش نشدنی SPA را در بدروم با درمانگران و ماساژهای خاور دور به شما هدیه می کند. مکانی کاملاً سالم ، تمیز و بزرگ در محیطی که ماساژ می دهد ، ماساژ منحصر به فرد آبگرم و زیرزمین ماساژ شرقی ، بدروم خدمات مهمانان برجسته را ارائه می دهد. همچنین می توانید از تمام خدمات زیر در سالن آبگرم بدروم رنا بهره مند شوید. همچنین می توانید از خدمات جکوزی ، سونا ، استخر سرپوشیده و تناسب اندام موجود به دلخواه خود بهره مند شوید.

Royal Arena Hotel & Resort Spa

Fitness

برخلاف سایر ورزش ها ، هدف این است که عضلات را با ورزش یک به یک با یا بدون ابزار ، سفت و تقویت کنید. اساساً این پایه و اساس همه ورزش ها است. زیرا در هر ورزشی گروه های عضلانی وجود دارد که عمدتا در بدن استفاده می شوند. از تمرینات تناسب اندام برای ایجاد شرایط در این گروه های عضلانی استفاده می شود.

fitness center v2657694

برنامه تمرینی هر هدف متفاوت است. در ورزشهای تناسب اندام هیچ استانداردی وجود ندارد. به عبارت دیگر ، هر سنی ، هر سبک زندگی و نوع بدنی باید شیوه کار متفاوتی باشد که توسط یک متخصص دنبال می شود. شما می توانید این ورزش را در سن 16 سالگی شروع کنید. این ورزش با بدن سازی دو تفاوت دارد: این ورزش در درجه اول برای سلامتی انجام می شود نه برای پیشرفت.

spa v2657728

بعلاوه ، در یک تمرین تناسب اندام ، تمرینات قلبی عروقی (مانند دویدن ، دوچرخه سواری ، که باعث می شود نفس بکشید ، کالری زیادی مصرف کنید و تمرینات تناسب اندام داشته باشید) با تمرین با وزنه همراه است. به همین دلیل ، عضلات رشد زیادی نمی کنند ، فقط سفت می شوند و زیبایی زیبایی پیدا می کنند. مزایا: ورزش در Fitness Bodrum اطمینان حاصل می کند که مقدار زیادی اندورفین ، استروژن یا هورمون تستوسترون در بدن ترشح می شود.

main restaurant by the pool v265

این باعث می شود فرد از نظر روانی احساس بهتری داشته باشد و از تناسب برخوردار باشد. فرم بدن نیز باعث افزایش اعتماد به نفس می شود. متابولیسم را تسریع می کند. باعث افزایش انرژی می شود. خواب را تنظیم می کند. با ایجاد پیشرفت روانی ، استرس را از بین می برد. با سلامتی و سرعت بیشتری فکر می کند. قلب و سیستم عروقی را تقویت می کند. کسانی که به ورزشهای تناسب اندام طولانی مدت می پردازند ، در معرض خطر ابتلا به سرطان و حملات قلبی هستند.

main restaurant by the pool v265

این برای بیماران دیابتی توصیه می شود زیرا کالری سوزی ایجاد می کند. مواردی که نیاز به توجه دارند: قبل از شروع آموزش ، یادگیری خطرات لازم است. باید لباس مناسب پوشیده شود و به انتخاب کفش ورزشی توجه شود. برنامه آموزشی ارائه شده توسط مربیان خبره باید دنبال شود. برای اینکه آسیب نبینید ، باید قبل از تمرین عضلات را با حرکات کششی گرم کنید.

panaroma restaurant v2657676

انجام حرکات منظم در ورزش با وزنه بسیار مهم است. اگر تازه شروع شده است ، باید یک تمرین سبک انجام شود و با گذشت زمان وزن ها افزایش یابد. در غیر این صورت ، چربی سوزی بسیار دشوار خواهد بود.برای مهمانان با وسیله نقلیه ، پارکینگ رایگان در دسترس است.

Royal Arena Hotel & Resort Spa

Meeting and Cocktail Privileges at Royal Arena

BodrumArena Hall

سالن آرنا ROYAL ARENA RESORT سازمانهای بدروم سالن اجتماعات اصلی ما با ارتفاع 4 متر در مساحت 200 متر مربع و بدون ستون است و با تجهیزات پیشرفته فنی آن می توانیم به 300 نفر خدمت کنیم. برای سازمان های بدروم شما ، 2 کارگاه آموزشی با مساحت 110 مترمربع و 120 مترمربع نیز برای جلسات با مشارکت کم ایده آل است.

Sala de reuniones

کوکی ها ، شکلات ها ، آب میوه های تازه ، میوه های فصلی و بسیاری از طعم های خاص منحصر به فرد ROYAL ARENA RESORT لذت استراحت قهوه شما را بیشتر می کند. ما با کمال میل این غذاهای لذیذ را به میهمانان خود که دارای سازمان هایی در ROYAL ARENA RESORT هستند ، ارائه می دهیم.

Sala de reuniones

BANQUET SERVICE

ما می توانیم برای 300 نفر برای عروسی ، کوکتل یا سایر سازمان های ویژه شما که همراه با منظره باشکوه Gumbet شما هستند ، پذیرایی کنیم. متناوباً ، ما میهمانانمان را در رستوران Panorama خود با ظرفیت 250 نفر میزبانی می کنیم.

Área para bodas al aire libre

در حالی که اینجا هستید ، حتماً برخی از رستوران های هندی ، از جمله رستوران رویال ، رستوران اژدهای سرخ و ممتاز محل را که همگی فاصله کمی از ROYAL ARENA RESORT دارند ، بررسی کنید. کارکنان ROYAL ARENA RESORT  مشتاقانه منتظر خدمات شما در سفر آینده شما هستند.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین ازمیر- بدروم- مارماریس
دبدن پکیج کامل تورهای بدروم 

امکانات هتل

 • استقبال فرودگاه
 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • کافی نت
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به فرودگاه
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اتاق بازی برای کودکان
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو ROYAL ARENA RESORT
+90 252 480 01 80
info@royalarena.com
http://www.royalarena.com/
Gumbet Mah. No: 73
48400 Bodrum / Mugla

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته