آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

SUHAN 360 HOTEL | هتل سوهان 360

SUHAN 360 HOTEL

راهنمای هتل

SUHAN 360 HOTEL SUHAN 360 HOTEL

SUHAN 360 HOTEL هتل سوهان 360 کوش آداسی در ماه آوریل 2015 تاسیس شده و یکی از مجلل ترین هتلهای کوش آداسی می باشد. هتل سوهان 360 کوش آداسی در مکانی واقع شده است که به صورت پیاده می توانید به مرکز شهر کوش آداسی دسترسی پیدا کنید  و با فرودگاه بین المللی ازمیر 75 کیلومتر فاصله دارد.

SUHAN 360 HOTEL

همۀ اتاق های لوکس هتل سوهان کوش آداسی SUHAN 360 HOTEL دارای بالکن و مجهز به درب الکتریکی،  تلفن مستقیم، سشوار، صندوق امانات الکترونیک، سیستم تهویۀ مرکزی، سیستم گرمایشی، و تلویزیون LCD می باشد.

SUHAN 360 HOTEL

SUHAN 360 HOTEL با تلفیق روح نوآور و خلاق معماری به مدل منحصر به فرد و ستاره ای درخشان در قلب عمیق کوش آداسی تبدیل می شود.در همه اتاق ها بالکن / تراس ، کف موکت ، درب الکترونیکی ، صندلی راحتی ، مینی بار ، آبگرمکن ، سرویس قهوه چای ، Wi-Fi ، تلویزیون ماهواره ای ملی و بین المللی تلویزیون LCD ، تلفن مستقیم ، صندوق الکترونیکی ( با اندازه لپ تاپ) تهویه مطبوع مرکزی قابل تنظیم ، سشوار در کشو ، توالت ، دوش ، تلفن ، در اتاق های خصوصی ما همچنین وان ماساژ آبی و تراس آفتاب.

SUHAN 360 HOTEL

STANDARD ROOM WITH LAND VIEW

اتاقهای ما با مساحت 35 مترمربع و نمای زمین این فرصت را دارند تا در تعطیلات خود به منظره بی نظیر Kuşadası نگاه کنید. اتاق های ما به سبک ارگونومیک و با آسایش مهمانان ما طراحی شده اند.

SUHAN 360 HOTEL

ظرفیت: 2 بزرگسال + 1 کودک یا 3 بزرگسال. جزئیات اتاق بالکن ، منظره شهر ، تلفن ، کانالهای ماهواره ای ، تلویزیون صفحه تخت ، صندوق امانات ، کف موکت ، عایق صدا ، کمد لباس / کمد ، دوش ، سشوار ، لوازم بهداشتی رایگان ، مینی بار ، کتری برقی ، بیدار شدن از خواب ، وای فای رایگان موجود است

SUHAN 360 HOTEL

STANDART SEAVIEW ROOM

اتاق های پانوراما به چشم انداز دریا و جزئیات دریا با عرض 35 مترمربع این فرصت را دارند تا در تعطیلات به رنگ آبی بی نظیر کوش آداسی نگاه کنید. اتاق های ما به سبک ارگونومیک و با آسایش مهمانان ما طراحی شده اند.

SUHAN 360 HOTEL

ظرفیت: 2 بزرگسال + 1 کودک یا 3 بزرگسال. جزئیات اتاق بالکن ، منظره دریا ، تلفن ، کانالهای ماهواره ای ، تلویزیون صفحه تخت ، صندوق امانات ، کف موکت ، عایق صدا ، کمد لباس / دوش ، سشوار ، سشوار ، لوازم بهداشتی رایگان ، مینی بار ، کتری برقی ، بیدار شدن از خواب ، وای فای رایگان در دسترس

SUHAN 360 HOTEL

DELUXE SWIM UP ROOM

اتاقهای SUHAN 360 HOTEL بصورت آپارتمان مجزا در یک ساختمان دو طبقه طراحی شده اند. مساحت عمومی 650 مترمربع ، استخر روباز با عمق 1.40 سانتی متر و بار ، تعطیلات را در ذهن شما در تمام زندگی نگه می دارد.

SUHAN 360 HOTEL

جزئیات اتاق بالکن ، منظره دریا ، تلفن رو به باغ ، کانالهای ماهواره ای ، تلویزیون صفحه تخت ، صندوق امانات ، کف موکت ، عایق صدا ، کمد لباس / دوش ، سشوار ، سشوار ، لوازم بهداشتی رایگان ، مینی بار ، کتری برقی ، سرویس بیدار شدن از خواب ، رایگان WiFi در دسترس است

SUHAN 360 HOTEL

اتاقهای SUHAN 360 HOTEL بصورت آپارتمان مجزا در یک ساختمان دو طبقه طراحی شده اند. مساحت عمومی 650 مترمربع ، استخر روباز با عمق 1.40 سانتی متر و بار ، تعطیلات را در ذهن شما در تمام زندگی نگه می دارد.

SUHAN 360 HOTEL

SUITE ROOMS

اتاقهای سوئیت 60 مترمربعی SUHAN 360 HOTEL دارای بالکن ، فضای نشیمن و مبل هستند. اتاق ها دارای یک اتاق خواب دونفره و یک کاناپه ارگونومیک است. اتاق های درب متصل دارای نمای جزئی از دریا و نمای شهر هستند.

SUHAN 360 HOTEL

ظرفیت: 2 بزرگسال + 1 کودک یا 3 بزرگسال. جزئیات اتاق بالکن ، تلفن ، کانالهای ماهواره ای ، تلویزیون صفحه تخت ، صندوق امانات ، کف موکت ، عایق صدا ، کمد لباس / کمد ، دوش ، سشوار ، لوازم بهداشتی رایگان ، مینی بار ، کتری برقی ، سرویس بیدار شدن ، وای فای رایگان در دسترس است

SUHAN 360 HOTEL

FAMILY ROOMS

اینجا یک اتاق ایده آل برای خانواده است. اندازه لباس های خانوادگی 60-70 متر مربع است ، دارای یک اتاق خواب دو نفره و یک اتاق تخت یک نفره. شما می توانید تمام زیبایی های تعطیلات خانوادگی را در این اتاق ها تجربه کنید.

SUHAN 360 HOTEL

ظرفیت: 2 بزرگسال + 2 کودک یا 3 بزرگسال + 1 کودک. جزئیات اتاق بالکن ، تلفن ، کانالهای ماهواره ای ، تلویزیون صفحه تخت ، صندوق امانات ، کف موکت ، عایق صدا ، کمد لباس / کمد ، دوش ، سشوار ، لوازم بهداشتی رایگان ، مینی بار ، کتری برقی ، سرویس بیدار شدن ، وای فای رایگان در دسترس است.

SUHAN 360 HOTEL

SUPERIOR ROOM WITH JACUZZI

وقتی فکر می کنید تعطیلات گاهی اوقات آرامش دارد ، گاهی تجمل به ذهن خطور می کند. جکوزی اختصاصی 35 متر مربعی ، که هر دو زندگی مشترک با شریک زندگی یا عشق شما را با هم ترکیب می کند ، رویاهای شما را به واقعیت تبدیل می کند.

SUHAN 360 HOTEL

در انتظار شما برای گذراندن تعطیلات در اتاق های ما با تراس های آفتاب گیر. ظرفیت: 2 جزئیات اتاق بزرگسال بالکن جکوزی ، تلفن ، کانالهای ماهواره ای ، تلویزیون صفحه تخت ، صندوق امانات ، کف موکت ، عایق صدا ، کمد لباس / دوش ، دوش ، سشوار ، لوازم بهداشتی رایگان ، مینی بار ، کتری برقی ، سرویس بیدارباش ، WiFi رایگان در دسترس است

SUHAN 360 HOTEL

KING SUITE

مجموعه های کینگ سوئیت SUHAN 360 HOTEL که با ایده ها و طرح های مختلف هر سلیقه ای را مجذوب خود می کنند ، متشکل از یک منطقه 90 متری با یک اتاق خواب اصلی و یک اتاق نشیمن است. اتاق های ما دارای فضای نشیمن خصوصی در تراس و یک جکوزی اختصاصی در بالکن شما هستند.

SUHAN 360 HOTEL

ظرفیت: 2 بزرگسال. جزئیات اتاق جکوزی ، تراس ، گروه نشیمن تراس ، بالکن ، تلفن ، کانالهای ماهواره ای ، تلویزیون صفحه تخت ، صندوق امانات ، کف موکت ، عایق صدا ، کمد لباس / کمد ، دوش ، سشوار ، لوازم بهداشتی رایگان ، مینی بار ، کتری برقی ، بیدار کردن- خدمات ، WiFi رایگان در دسترس است

SUHAN 360 HOTEL

مجموعه های کینگ سوئیت SUHAN 360 HOTEL که با ایده ها و طرح های مختلف هر سلیقه ای را مجذوب خود می کنند ، متشکل از یک منطقه 90 متری با یک اتاق خواب اصلی و یک اتاق نشیمن است. اتاق های ما دارای فضای نشیمن خصوصی در تراس و یک جکوزی اختصاصی در بالکن شما هستند.

SUHAN 360 HOTEL

TASTE THE BEST…

بدون شک انتخاب های کام از فردی به فرد دیگر متفاوت است ، اما سرنوشت برخی از سلیقه ها این است که مورد علاقه قرار گیرند. مطمئن باشید که ما در Suhan 360 Hotel & SPA به هر طعم و مزه ای که می چشید و تجربه می کنید ، توجه جدی نشان داده ایم.

SUHAN 360 HOTEL

SUHAN 360 HOTEL به شما تضمین می کنیم که در تصمیم گیری در مورد انتخاب غذاهایی که در بوفه روباز شامل برخی از بهترین نمونه های غذاهای جهان انتخاب خواهید کرد ، با مشکل روبرو خواهید شد.

MAIN RESTAURANT

قدردانی از غذای خوب به همان اندازه که خوب طبخ شود نیز تخصص دارد. سلیقه های خوشمزه ایجاد شده توسط سرآشپزهای برجسته ما در آشپزخانه رستوران Suhan360 با تخصص و تجربه آشپزهای برجسته ما را برای شما زنده می کند. ما خوشحال خواهیم شد که از میهمانانمان که به کام خود اهمیت می دهند با غذاهای مخصوص همراه با دکوراسیون مدرن و مناظر دلپذیر پذیرایی کنیم.

SUHAN 360 HOTEL

LOBBY BAR

گذراندن وقت در بار لابی که با جزئیات معماری 360 تزئین شده یک امتیاز واقعی است. شما در Lobby Bar به نوعی مورد استقبال قرار می گیرید و احساس خاص بودن می کنید.

SUHAN 360 HOTEL

می توانید مخلوط های تهیه شده توسط متقاضیان باتجربه را برای یک روز منظم ویژه 24/7 با جعبه های منحصر به فرد زیبا که راحتی جدا شدن از محیط اطراف را فراهم می کند ، میل کنید. این احساس را داشته باشید که میهمان ویژه یک میزبان خاص باشید و زیبایی دیگری به خاطرات خود اضافه کنید.

SUHAN 360 HOTEL

SNACK & POOL

کمی از لذت بردن از استخر و آفتاب استراحت کنید و طعم غذاهای آغازین و نوشیدنی های ما را که بسیار فراتر از نوشیدنی هستند ، میل کنید. هر چیزی که از منوی میان وعده ما دوست داشته باشید در آنجا منتظر شما خواهد بود تا طعم آن را بچشید.

SUHAN 360 HOTEL

COOKY STORY

یک وقت استراحت شیرین ، دارچین و طعم پرتقال چطور؟ این کلاسیک اوقات فراغت در کشورهای اروپایی در طول روز بین وعده های غذایی کمی زیاد است. SUHAN 360 HOTEL  شما و داستان کوکی را گرد هم آورده تا در تعطیلات نیز این پرواز را تجربه کنید.

SUHAN 360 HOTEL

رایحه های قهوه فوری و قطره ای با خاص ترین رایحه های داستان کوکی جدا از طراحی و ظرافت آن ، تأثیر واقعی در ذهن شما ایجاد می کند. آیا آماده اید که خودتان را با کروسان ، ماکارون ، بیسکویت و یک منوی بسیار غنی لذت ببرید؟ Cookie Story در کنار استخر با منظره دریا خوشحال خواهد شد که با پیشنهادات ویژه شما را برای مهمانی های تولد خود میزبانی کند.

49037236

CLOUD 360

SUHAN 360 HOTEL فضایی شگفت انگیز برای خارج شدن از روال زندگی و دور شدن از استرس. تراس روباز با منظره ای از خلیج اژه و جزیره ساموس ، موسیقی Chill-Out ، منوی کوکتل های ویژه و نوشیدنی ها همه با هم جمع شده اند تا اوقات خوشی را سپری کنید.

Ephesus Spa

وقت آن است که به خودتان هدیه دهید … هر لحظه ای که در Sphes Ephesus می گذرانید برای روح شما مفید خواهد بود … با خطوط معروف مراقبت از پوست که توسط تیم حرفه ای ما اعمال می شود ، پوست شما احیا می شود در حالی که با تشریفات ماساژ ما به آرامش خواهید رسید. خود را در این جشن آرام در آغوش روح خود بپوشانید.

SUHAN 360 HOTEL

Skin Care

چه کسی نمی خواهد پوستی کامل داشته باشد؟ محصولات مراقبت از پوست که توسط متخصصین پوست معروف جهان تولید شده اند در اختیار تیم حرفه ای 360 SPA قرار گرفته تا پوستی شگفت انگیز برای شما فراهم کنند.

SUHAN 360 HOTEL

تنها آدرسی که به ذهن شما خطور می کند ، AuraSpa خواهد بود ، هنگامی که می خواهید با مراقبت های مختلف از ماسک شکلات حاصل از محصولات ارگانیک گرفته تا پوست شیرین و حمام های شیر گرفته تا وان های گرم با گلاب ، احساس خاصیت کنید.

SUHAN 360 HOTEL

Fitness

SUHAN 360 HOTEL با انجام برنامه های یوگا ، پیلاتس ، استپ هوازی ، تناسب اندام یا زومبا با مربیان حرفه ای خود ، مرکز تناسب اندام خود را برای میهمانانی که می خواهند تناسب اندام خود را حفظ کنند ، توصیه می کنیم. ما هرگز تعطیلات خدمات مجلل شما را با ارائه تجربه یک مربی شخصی قطع نمی کنیم.

SUHAN 360 HOTEL

Birthday & Wedding Anniversary Concept

برای مهمانانمان SUHAN 360 HOTEL که می خواهند تولد یا سالگرد ازدواج خود را جشن بگیرند ، ما یک سبد میوه و شراب به اتاق می فرستیم. ما همچنین در صورت درخواست خدمات ماساژ را در اتاق ارائه می دهیم. همچنین وظیفه ما این است که هر سال در این روزهای خاص از مهمانان خود یاد کنیم.

SUHAN 360 HOTEL

Honeymoon Concept

شما اولین قدم را در راه ازدواج برداشتید و اکنون در حال برنامه ریزی تعطیلاتی هستید که هرگز در زندگی فراموش نخواهید کرد. شما دقیقاً همان جایی هستید که قرار است باشید. SUHAN 360 HOTEL در هنگام خدمت به میهمانان خود عاشقانه عاشق یکدیگر محدودیتی نمی داند.

12149692312583

زوج هایی که ما را برای ماه عسل ترجیح می دهند ، با یک سبد میوه ، شراب گازدار و یک صفحه شکلات بسیار خاص و همچنین صبحانه صبح روز در اتاق ، به غیر از فرصت هایی مانند تخفیف ماه عسل و رزرو A la Carte ، استقبال گرم ما را احساس می کنند رستوران ما معنادارترین لحظات زندگی شما را به رویایی تبدیل می کنیم که هرگز نخواهید از آن بیدار شوید.

SUHAN 360 HOTEL

Meetings And Banquets

هتل SUHAN 360 HOTEL که می تواند در ظرفیت های مختلف پذیرای گروه های جلسات و سمینارها باشد ، همچنین دارای یک ضیافت در فضای باز (عروسی ، کنسرت) است.

SUHAN 360 HOTEL

انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 60% کل هزینه تور ویژه کوش آداسی زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • سالن کنفرانس
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • جکوزی
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته