آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

SUSESI LUXURY RESORT | هتل سوسه سی

SUSESI LUXURY RESORT

راهنمای هتل

SUSESI LUXURY RESORT

هتل 5 ستاره تاپ SUSESI LUXURY RESORTدارای ساختمانهای تراس دار و استراحتگاه مجلل بلک با استخرهای گسترده ، نخل های بلند و باغ سبز احاطه شده اند. این هتل دارای یک ساحل شنی در امتداد مدیترانه و یک مرکز آبگرم لوکس است.

std room Susesi Luxury Resort
کلیه اقامتگاه های بزرگ SUSESI LUXURY RESORT  درمجهز به تلویزیون های صفحه تخت هستند. برخی از سوئیت ها دارای استخر تراس اختصاصی ، بالکن بادی و وان ماساژ آبی هستند. اتاق های لوکس در ساختمان اصلی و قسمت دریاچه خانه واقع شده اند. این اتاق ها با مساحت 40 مترمربع از جمله بالکن ، با ظاهری منحصر به فرد طراحی شده اند و منظره دریا و زمین را دارند. 1 تخت دونفره یا 2 تخت یک نفره ، توالت فرنگی ، حمام با دوش یا وان. حداکثر ظرفیت: 2 بزرگسال + 2 کودک (زیر 11 سال)

Superior room

 SUSESI LUXURY RESORT در طبقه اول و دوم خانه های دریاچه واقع شده اند. این اتاق ها با مساحت 63 مترمربع شامل یک بالکن یا تراس ، با دید استخر یا زمین به نیازهای شما پاسخ می دهند.

1 تخت دونفره یا 2 تخت یک نفره ، توالت فرنگی ، حمام با دوش یا وان. دو مبل اتاق ها با یک صفحه نمایش از هم جدا شده اند. تمام مهمانان ما ممکن است در تراسهای آفتابی اطراف استخر آفتاب بگیرند. حداکثر ظرفیت: 4 بزرگسال یا 3 بزرگسال + 1 کودک (زیر 11 سال)

 Family Triplex SUSESI LUX

اتاق های ما در خانه های دریاچه ای در طبقه چهارم قرار دارند. اتاق های 115 متر مربعی شامل یک اتاق نشیمن در طبقه همکف هستند. در کل سه اتاق خواب وجود دارد که دو اتاق خواب در طبقه دوم و یک اتاق در طبقه سوم وجود دارد. سومین اتاق خواب در طبقه آخر برای کودکان طراحی شده است.

بنابراین ، ورودی مستقلی ندارد اما از طریق اتاق دیگر قابل دسترسی است. در پله ها یک دروازه ایمنی کودک وجود دارد که از اتاق خواب به اتاق نشیمن منتهی می شود. اتاق های Terrace Family Triplex شامل 3 مینی بار است.

هر اتاق خواب دارای حمام اختصاصی ، توالت ، خط موازی و تلویزیون پلاسما است. اتاق های Family Triplex از طریق پله های بالکن به استخر دریاچه دسترسی دارند و به همه مهمانان ما امکان آفتاب گرفتن در اطراف استخر را می دهند.

23 هتل Family Triplex در هتل ما وجود دارد. 3 اتاق خواب (1 تخته دو نفره و 2 تخت یک نفره) حداقل 1 بزرگسال / حداکثر 6 بزرگسال + 1 کودک (زیر 11 سال) + 1 کودک (0 – 6 سال)

Susesi Luxury Resort

Senior Suite SUSESI LUX

در ساختمان اصلی و قسمت خانه های دریاچه واقع شده اند. این اتاقها با مساحت 76 مترمربع ، شامل بالکن اختصاصی ، و منظره دریا و زمین ، از یک اتاق خواب (1 تخت دو نفره) و یک اتاق نشیمن تشکیل می شود که می تواند به یک اتاق خواب ، توالت و یک حمام با دوش تبدیل شود. یا وان. حداکثر ظرفیت: 4 بزرگسال + 1 کودک (0-11 تا 99 سال) + 1 کودک (0 تا 6 سال)

Love Lake SUSESI LUX

به شکل خانه های جداگانه ساخته شده اند ، در هر طبقه دو طبقه در بلوک های دو طبقه در استخر دریاچه در قسمت خانه تراس قرار دارد. این سوئیت های 80 مترمربعی شامل یک اتاق خواب (1 تخت دو نفره) و اتاق نشیمن ، توالت ، یک حمام با دوش یا وان و یک حمام با جکوزی است. حداکثر ظرفیت: 3 بزرگسال یا 2 بزرگسال + 2 کودک (زیر 11 سال)

جونیور رویال سوئیت ها SUSESI LUX
در ساختمان اصلی واقع شده اند و مساحت آن 165 متر مربع است که شامل یک تراس با منظره دریا می باشد. این اتاق ها منحصراً برای راحتی شما طراحی شده اند و یک تخت دونفره و یک تخته دوقلو ، اتاق استراحت ، توالت و حمام با جکوزی را در اختیار شما قرار می دهند. حداکثر ظرفیت: 4 بزرگسال + 2 کودک (زیر 11 سال)

Royal Suites SUSESI LUX
واقع در ساختمان اصلی ، مساحت 206 مترمربع شامل تراس با منظره ای نفس گیر از دریای مدیترانه را شامل می شود. هر سوئیت رویال شامل دو اتاق خواب (1 تخته دو نفره و 2 تخته دوقلو) و یک اتاق نشیمن ، با سرویس بهداشتی و جکوزی در سرویس بهداشتی است. این سوئیت ها با مفهومی مدرن و برای راحتی مهمانان ما طراحی شده اند و دارای استخرهای 20 متر مربعی و صندلی مخصوص آفتابگیر با صندلی های راحتی هستند. حداکثر ظرفیت: 4 بزرگسال + 2 کودک (زیر 11 سال)

VIP Villas SUSESI LUX

طراحی شده برای میهمانانی که احساس آزادی و تجمل خود را گرامی می دارند ، در داخل هتل با باغ و استخرهای جداگانه واقع شده است. ویلاهای دو طبقه با مساحت 750 متر مربع سالن ، اتاق ناهار خوری ، آشپزخانه ، بار و اتاق کارکنان در طبقه اول و همچنین یک استخر داخلی 30 متر مربع ، یک مرکز تناسب اندام (تردمیل – دوچرخه) ، یک سونا و یک اتاق بخار. طبقه دوم شامل یک اتاق خواب مستر با جکوزی داخل اتاق ، و سه اتاق خواب اضافی با امکانات اختصاصی است. استخر روباز 90 متری و محل های آفتاب گرفتن محیطی خلوت تر به این ویلاهای بزرگ شخصی ارائه می دهد. حداکثر ظرفیت: 8 بزرگسال + 2 کودک (زیر 11 سال)

رستوران های À la Carte ساعات کاری افتتاح تاریخهای بسته شدن SUSESI LUX

Tuğra À la Carte (غذای ترکی) 19:00 – 22:30                                01.05.2020 – 15.10.2021

Susesi Luxury Resort
آدا لا کارته (غذاهای مکزیکی) 19:00 – 22:30                                   01.05.2020 – 15.10.2021

Susesi Luxury Resort
تومانا À la Carte (رستوران گریل) 19:00 – 22:30 12   
ماه

Susesi Luxury Resort
Paprica À la Carte (غذای ایتالیایی) 19:00 – 22:30 12  ماه

Susesi Luxury Resort
Cassia À la Carte (غذاهای شرق دور) 19:00 -22:30 12  ماه

Susesi Luxury Resort
Alesta À la Carte (ماهی و غذاهای دریایی) 19:00 – 22:30               01.05.2020 – 15.10.2021

Susesi Luxury Resort

snak bar SUSESI LUX 

ساعات کاری تاریخ افتتاح و بسته شدن  اسنک بارهای هتل
صندل 13:00 – 18:00 15.04.2020 – 15.10.2021
Susesi Luxury Resort
تاکاتوکا 12:00 – 16:00 01.05.2020 – 15.10.2021

Susesi Luxury Resort

گوشه پنکیک توگرا 11:00 – 16:00 01.05.2020 – 31.10.2021

Susesi Luxury Resort

شیرینی پزی Asiyan 16.00 – 00.00 01.05.2020 – 15.10.2021

Susesi Luxury Resort

یکی از بهترین راه ها برای لذت بردن از زندگی داشتن زندگی فعال است. به منظور برآوردن خواسته های مهمانانمان که می خواهند زندگی را به یک جشنواره سرگرم کننده ، فعال ، ورزشی و سالم تبدیل کنند ، ما ده ها فعالیت را در بسیاری از گروه های مختلف همراه با مربیان ارائه می دهیم. اگر می خواهید تناسب اندام و تناسب داشته باشید ، با شرکت در فعالیت هایی که برای شما آماده کرده ایم ، چه در ساحل ، استخر یا دریا ، زیر نظر مربیان حرفه ای ، احساس بهتری خواهید داشت.

انواع ورزش ها و فرصت های فعالیتی که می توانید به آن فکر کنید ، از والیبال ساحلی گرفته تا مسابقات اسکواش ، از تمرینات یوگا و پیلاتس گرفته تا ورزش های آبی ، در محدوده استراحتگاه لوکس SUSESI LUX در انتظار شما هستند. فقط می خواهم ورزش کنم فوتبال کوچک ، تنیس روی میز ، والیبال ساحلی ، اسکواش ، پیلاتس ، دارت ، بوکیا ، ژیمناستیک استخر ، دوره رقص ، ایروبیک استپ ، زومبا ، تنیس ، بازی های استخر ، بسکتبال ، تناسب اندام

اسپای La Calisse 2 استخر گرم شده با سقف شیشه ای ، 2 همام مرمر و عالی ترین درمان های زیبایی ارائه می دهد. ماساژ سنگ درمانی ، آیورودا و کف توسط پرسنل بسیار آموزش دیده SUSESI LUX  انجام می شود.

هتل SUSESI LUX سوسیسی لوکس ریزورت گزینه های جذابی را با فعالیت های سرگرم کننده برای کسانی که نمی خواهند یک دقیقه از وقت خود را به طور کامل بگذرانند و نمی خواهند یک دقیقه از وقت خود را بگذرانند ارائه می دهد.

SUSESI LUX  که شب ها به یک مرکز نمایش واقعی تبدیل می شود ، وعده می دهد تعطیلات خود را با نمایش های رقص ، نمایش های DJ ، برنامه های سرگرم کننده و آتش بازی به فضای جشنواره تبدیل کند. در فعالیت های شبانه ما در هتل تفریحی لوکس سوسیس ، نمونه های برجسته ای از رقص ، موسیقی و تجارت نمایش شما را تا ساعات اولیه صبح همراهی می کنند. نمایش هایی که باور نمی کنید ، مهمانی های پرانرژی با دی جی های معروف ، هماهنگی برجسته از جاز گرفته تا اجرای زنده موسیقی محبوب به شما امکان می دهد ریتم زندگی را بدست آورید.

“زمین کودکان مبارک” همه میهمانان ما بدون توجه به سنشان در SUSESI LUX دارای امتیاز هستند. با این حال ، کودکان ، آنها کمی بیشتر ممتاز هستند ، بنابراین ما یک جهان ویژه برای آنها در هتل سوسیسی لوکس ریزورت ساختیم و آنها را به کارمندان آموزش دیده خود سپردیم. ما می خواستیم هم سرگرم شوند و هم یاد بگیرند.

MİNİLER 4-7 ساله – MİDİLER 8-12 ساله 2 استخر با سرسره های آبی ، زمین بازی ، اتاق بازی ، سینما ، رستوران بوفه روباز ، کلوپ سرگرمی ، مینی تناسب اندام ، دوربین های امنیتی و کلوپ کودکان caretta در تمام طول روز بچه های کوچکی که با فعالیت های سرگرم کننده سرگرم می شوند ، در سالن آمفی تئاتر مینی SUSESI LUX روی صحنه می روند عصرها نمایش های خود را به والدین خود نشان دهند.


فعالیت ها در SUSESI LUX  • تور قایق موزی • نمایش مینی پخش • نمایش پایلاکو • نمایش شعبده باز • اسب سواری • بازی های استخر • بازی های بومیان آمریکا • درس های رقص • نقاشی صورت • مسابقات بولینگ • نمایش استعدادهای درخشان • مینی آشپزخانه • مسابقات مینی گلف • روزهای بادبادک • بسکتبال • فوتبال • مسابقات دارت • ژیمناستیک صبح • میکادو • اریگامی • ساخت ماسک گچ • بازی های Korasn • ساخت کیک و کلوچه

SUSESI LUX – COOL AGE

باشگاه نوجوانان Cool Age که یک مکان ملاقات ویژه برای جوانان 13-16 ساله از هر کشور است ، مجهز به فعالیت های تمام روز ، Playground ، DJ Set-up و DJ Course ، نوار غیر الکلی ، اینترنت ، تلویزیون و بازی های گروهی است. یک باشگاه جوانان است در باشگاه نوجوانان Cool Age ، که هدف آن معاشرت جوانان در هنگام سرگرمی و آشنایی با این زبان ها از طریق ملاقات با جوانانی است که به زبان های دیگر صحبت می کنند ، هم تیمی های آموزش دیده ما که متخصص برقراری ارتباط با جوانان هستند ، کار می کنند. فعالیت ها؛ • تور قایق موز • اسب سواری • بازی های استخر • درس های رقص • مسابقات بولینگ • بسکتبال • فوتبال • مسابقات دارت • تناسب اندام و موارد دیگر.

استراحتگاه لوکس  SUSESI LUX با 17 اتاق جلسات دارای بزرگترین مراکز کنگره در منطقه مدیترانه است که بزرگترین آنها 1800 متر مربع است و سالن ورودی 3600 متر مربع با نور روز ، در مجموع 6600 متر مربع منطقه جلسات بسته است. با داشتن تیم بسیار مجرب و حرفه ای و تجهیزات پیشرفته فناوری ، کاملاً میزبان همه سازمان ها از کنگره های بزرگ گرفته تا راه اندازی ها ، نمایش های مد و مراسم است.

Susesi Luxury Resort
SPORTACCORD-SUSESI LUX

یکی از بزرگترین کنگره های ورزشی در جهان ، ICCA ، که به عنوان کنگره کنگره ها ، اجلاس سران ناتو با حضور وزرای خارجه و هیئت های نمایندگی 46 کشور ، از جمله 28 عضو ناتو ، مالزی ، سنگاپور ، روسای جمهور و هیئت ها پذیرفته می شود. در اجلاس G20 که در بلک ، آنتالیا برگزار شد ، هیئت آرژانتینی ، سازمان ملل ، بانک جهانی ، صندوق بین المللی پول ، دبیرکل ILO و هیئت های نمایندگی تعدادی از آنها هستند.


امتیازات مرکز کنگره SUSESI LUX

یک سرسرا با 3600 متر مربع نور روز • امکان دسترسی مستقیم از اتاق جلسات و سالن سرسرا به اتاقها ، رستوران اصلی ، لابی و مناطق خارج • دسترسی از ناحیه سرسرای بالایی به ناحیه سرسرای پایین توسط پله برقی ، آسانسور ، مسیرهای مارپیچی و پله ها • برای ورودی های گروهی پذیرش خصوصی و منطقه ورود به سیستم طراحی شده است • جاده شاتل دسترسی مستقیم به سالن استراحت و سالن مسافرتی را فراهم می کند • ورود اتومبیل مسافری و مینی بوس به سالن استانبول و محوطه سالن مخصوص راه اندازی وسایل نقلیه • قسمت مخصوص آشپزخانه و بار برای فعالیتهای ضیافت در سالن استانبول و سالن های سالن کنگره استفاده می شود • پشتیبانی تجهیزات فنی در صورت درخواست

مرکز SPA La Calisse

 4 سوئیت VIP SPA دو تخته با تزئینات اصلی و خدمات ویژه ، 2 اتاق آیورودا ، 20 اتاق مراقبت و ماساژ ، 2 حمام (1 مورد VIP) ، سونا ، حمام بخار ، اتاق حمام آبی ، دوش حمام ، بخش آرامش ، این سرویس در SUSESI LUX با مساحت عظیم 4.500 متر مربع با یک نوار ویتامین ، 2 استخر داخلی و یک مرکز تناسب اندام مجهز به حرفه. کارمندان باتجربه و متخصص La Calisse SPA فضای عجیب و غریب خاور دور را با سنت های ترکی ترکیب کرده و تعطیلاتی سالم و آرام را با مراقبت ها و شیوه های زن و مرد برای شما فراهم می کنند. وقتی می خواهید زمان را کاهش دهید و از استرس و خستگی زندگی روزمره دور شوید ، آبگرم La Calisse برای شما به واحه ای تبدیل خواهد شد.

ماساژ بالی در SUSESI LUX
روش سنتی Balinese Massage با لمس های طولانی ، انعطاف پذیر و م accompanied همراه با روغن های آروماتراپی بر روی بدن شما اعمال می شود. با یک ماساژ آرام و آرام بخش “سنتی بالی” فلسفه جامع شرق دور را احساس خواهید کرد. ماساژ سنتی بالی برای تسریع جریان خون ، اکسیژن و انرژی در بدن شما اعمال می شود و آرامش عمیقی را برای بدن ایجاد می کند. با استفاده از فشار متوسط ​​با ضربات و فشارهای متوسط ​​به زیر لایه های عضلانی می رسد. این ماساژ به تعادل مراکز انرژی و بهبود ادغام سیستم داخلی شما کمک می کند. ماساژ سنتی بالی 3 بار در هفته توصیه می شود. این ماساژ جریان خون در سیستم لنفاوی را تسریع می کند ، که سموم و زباله های بدن ما را تمیز می کند.

Susesi Luxury Resort
BALI LULUR SCRUB- SUSESI LUX
یک اسکراب بدن که با دست با آرد برنج ، زردچوبه ، دانه شنبلیله و چغندر خرد شده تهیه می شود. از لولور بالی آورده شده است. پس از درمان مراقبت ، می توانید در حمام گل غنی شده با روغن های گیاهی استراحت کنید. این حمام به پوست کمک می کند تا رطوبت پیدا کرده و ماهیچه ها را شل کند. نوشیدنی های گیاهی که سیستم هضم را آرام می کنند بعد از استحمام می توان نوشید.

Susesi Luxury Resort

سالن بولینگ ، یوگای صبحگاهی و دوره های ترکی از جمله فعالیت های ورزشی و انیمیشن است که شبانه روز ارائه می شود. زمین گلف و زمین های تنیس نیز وجود دارد.
زوجین به ویژه موقعیت مکانی را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره آن را 9.0 ارزیابی کرده اند.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدن همه هتل های آنتالیا

امکانات هتل

 • استقبال فرودگاه
 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فروشگاه در هتل
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • نزدیک به فرودگاه
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اتاق بازی برای کودکان
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • اسکله قایق سواری
 • پارک آبی
 • جت اسکی
 • جکوزی
 • زمین تنیس
 • زمین فوتبال
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • کلاس‌های یوگا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو SUSESI LUXURY RESORT
+90 (242) 710 24 00
https://www.susesihotel.com/tr
Susesi Luxury Resort
İskele Mevkii 07450 - Belek Antalya

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته