آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

TREZZINI PALACE HOTEL | ترزینی پالاس

TREZZINI PALACE HOTEL

راهنمای هتل

TREZZINI PALACE HOTEL

هتل 5 ستاره  ترزینی پالاس TREZZINI PALACE HOTEL اقامت شما را در قلب سن پترزبورگ، منطقه ای از آکادمی هنرهای زیبای سنت پترزبورگ و نزدیک به کلیسای سنت ایزاک قرار می دهد. هتل ترزینی پالاس در نزدیکی  کاخ زمستانی و میدان کاخ قرار گرفته است.

رزروبلیط ارزان و آنلاین مسکو و سنت پترزبورگ از اپ آسمان پر ستاره پرشیا تورهای روسیه دیدنی های روسیه

هتل ترززینی TREZZINI PALACE HOTEL که در جزیره واسیلوسکی واقع شده است ، دسترسی سریع به چنین جاذبه هایی را فراهم می کند ، زیرا بورس اوراق بهادار قدیمی و ستون های روسترال 0.9 مایلی فاصله دارند.

TREZZINI PALACE HOTEL

میدان Dvortsovaya Ploshchad با موزه ارمیتاژ 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد. اتاق های زیبا در Trezzini شامل فضای داخلی به سبک عتیقه و تلویزیون صفحه تخت هستند. حمامها با کف گرم و دوش بهداشتی یا بهداشتی ارائه می شوند.

TREZZINI PALACE HOTEL

هتل هنری TREZZINI PALACE HOTEL  در مرکز تاریخی جزیره Vasilievsky واقع شده است ، جایی که 290 سال پیش Dominico Trezzini اولین طرح کلی سن پترزبورگ را توسعه داد و توسعه اولیه شهر را آغاز کرد.

TREZZINI PALACE HOTEL

هتل TREZZINI PALACE HOTEL در گوشه ای از خط 6 عابر پیاده (بلوار Andreevsky) و Bolshoy Prospekt ، در نزدیکی کلیسای جامع Andreevsky واقع شده است. ساختمان هتل در حیاط قبلی کلیسای جامع سنت آندرو است. اینجا احتمالاً سلولهای وزرا بودند. اکنون این اتاق های هتل است که قسمت اصلی آن مشرف به کلیسای جامع است.

TREZZINI PALACE HOTEL

همچنین در نزدیکی جاذبه های اصلی قرار دارد: قلعه پیتر و پل ، ساختمان دوازده دانشکده ، جزیره تف واسیلیفسکی ، موزه مردم شناسی و Kunstkamera ، ارمیتاژ. مجتمع نمایشگاهی Lenexpo و مرکز پیشرفت علم و فناوری نیز در اینجا واقع شده است.

TREZZINI PALACE HOTEL

در هنگام بازسازی ، سیستم های امنیتی مدرن توجه ویژه ای داشتند. در هتل TREZZINI PALACE HOTEL فضای هنری – برای استراحت – و راحتی مدرن – برای تجارت را پیدا خواهید کرد. ما شما را به دیدن ونیز شمال دعوت می کنیم که با کارهای Trezzini در مورد واسیلیفسکی آغاز شد ، جایی که زندگی هنری و تجاری سنت پترزبورگ بهم آمیخته بود.

TREZZINI PALACE HOTEL

بلوارهای سن پترزبورگ نادر است و حتی بیشتر در جزیره واسیلیفسکی. در سال 2001 ، Vasileostrovites “Nevsky Prospect” خود را گرفتند – با نوازندگان خیابانی ، چشمه ها ، تخت گل های زیبا و تعداد زیادی از موسسات مختلف. تقریباً در هفت سال از عمر خود ، بلوار Andreevsky توانسته است به یکی از محبوب ترین مکان ها برای پیترزبورگ تبدیل شود.

TREZZINI PALACE HOTEL

بهتر است پیاده روی در امتداد بلوار Andreevsky را از “منبع” اصلی آن آغاز کنید. از تقاطع Sredny Prospect جزیره واسیلیفسکی. در ابتدای بلوار Andreevsky ، یک ترکیب مجسمه ای وجود دارد که اسب هایی را نشان می دهد که کنار یک تراموای اسب ایستاده اند.

TREZZINI PALACE HOTEL

در همین مکان بود که اولین راه آهن اسب سوار در اواخر قرن نوزدهم ظاهر شد. این ترکیب بسیار ماهرانه اجرا می شود و علاوه بر لذت بصری کار مجسمه سازان ، نقشی عملی نیز دارد. در تراموا با شرکتی شرکتی وجود دارد که بلیط هواپیما و راه آهن می فروشد.

TREZZINI PALACE HOTEL

بلوار Andreevsky مملو از تعداد زیادی فروشگاه ، رستوران و کافه در آن است. هر میهمان پایتخت شمال ، فقط چند متر پیاده روی ، به راحتی می تواند موسسه ای را مطابق سلیقه و جیب خود برای یک شب دلپذیر از سن پترزبورگ پیدا کند.

TREZZINI PALACE HOTEL

یکی از ساختمانهای دانشکده فلسفه دانشکده ایالتی سن پترزبورگ در پشت رستوران “Biergarten” واقع شده است که به سبک آلمانی در میان پیترزبورگ و نه تنها ساکنان جزیره واسیلیفسکی معروف است.

TREZZINI PALACE HOTEL

روح دریا که در خلیج فنلاند ذاتی است ، در حالی که قسمت غربی این جزیره بندرگاه و بندر اصلی سن پترزبورگ است ، در بلوار Andreevsky مانند هیچ جای دیگر احساس نمی شود. علاوه بر رستوران های مختلف که نمایانگر سنت های غذاهای ژاپنی ، آلمانی ، اروپایی هستند ، در بلوار Andreevsky موسساتی وجود دارد که اساس آن غذاهای دریایی و عالی است.

TREZZINI PALACE HOTEL

در مرکز بلوار یکی از مشهورترین مجسمه ها در جزیره واسیلیفسکی وجود دارد – بنای یادبود ستوان واسیلی. از آنجا عبور نکنید – فرمانده افسانه ای یک باتری توپخانه کنار توپ او نشسته و به رهگذران لبخند می زند.

TREZZINI PALACE HOTEL

بزرگسالان برای کسل کردن کودکان ، که فکر می کنند مونهاوزن است ، یک افسانه معروف می گویند – این ستوان بود که پیتر بزرگ ، بنیانگذار سن پترزبورگ ، هنگام فرستادن شخصی به جزیره ای که آن زمان نامش نبود ، به واسیلی در ذهن داشت.

TREZZINI PALACE HOTEL

17 اتاق راحت از دسته های مختلف – از کلاس اقتصادی گرفته تا اتاق عروسی و سوئیت را ارائه می دهد. دیگر امکانات هتل ترزینی پالاس TREZZINI PALACE HOTEL مجهز بودن به آب گرم، اینترنت بیسیم، نگهداری از کودکان می باشد.

TREZZINI PALACE HOTEL

اتاق های هتل ترزینی پالاس TREZZINI PALACE HOTEL با طراحی متفاوت است. اتاق های هتل  تزینی پالاس مجهز به مینیبار و پخش دی وی دی، تلویزیون های پلاسما 55 اینچ و اینترنت بیسیم رایگان است. برای راحتی مهمانان در حمام ها سشوار و حوله و لوازم آرایشی قرار داده شده است.

TREZZINI PALACE HOTEL

هتل TREZZINI PALACE HOTEL دارای رستوران لوکس که مهمانان این هتل می توانند از این رستوران به صورت بیست وچهار ساعت استفاده کنند و از خدمات بیست وچهار ساعته  اتاق بهره مند می شود.

غذاهای خاص اروپایی و همچنین غذاهای روسی در رستوران TREZZINI PALACE HOTEL سرو می شوند و کوکتیل در بار ارائه می شود. ایستگاه مترو Vasilyeostrovskaya 0.6 مایل از هتل TREZZINI PALACE HOTEL  فاصله دارد.

 هتل ترزینی پالاس TREZZINI PALACE HOTEL در نزدیکی کاخ نیکولایفسکی، باغ گیاهشناسی، مجسمه اسب سوار برنز، دانشگاه ایالتی سنت پترزبورگ، کلیسای نجات دهنده در خون ریخته شده، استادیوم سنت پترزبورگ و… قرار گرفته است.

هتل TREZZINI PALACE HOTEL به عنوان خدمات اضافی: اتاق ملاقات برای حداکثر 10 نفر ، دسترسی رایگان به اینترنت و مکالمه در سطح شهر ، تلویزیون ماهواره ای ، گاوصندوق در اتاق ها ، سیستم تهویه مطبوع “کنترل آب و هوا” ، انتقال به ایستگاه و فرودگاه ، ویزا پشتیبانی ، پیشنهادات عروسی ، خدمات رزرو / بلیط هواپیما و بلیط هواپیما ، سفارش گردش ، خدمات خشکشویی و خشکشویی ، کپی اسناد.

 هتل ترزینی پالاس TREZZINI PALACE HOTEL تا فرودگاه پولوکو 15.3 کیلومتر فاصله دارد، تا ایستگاه متروی 1.5کیلومتر فاصله دارد، تا ایستگاه قطار 4.2 کیلومتر فاصله دارد.در صورت درخواست سرویس حمل و نقل به فرودگاه Pulkovo 15.3 مایل ارائه می شود. طبق بررسی های مستقل ، این منطقه مورد علاقه مهمان ما از سن پترزبورگ است.

هتل TREZZINI PALACE HOTEL که 12 دقیقه پیاده تا موزه Kunstkamera در شهر سن پیتبورگ فاصله دارد ، از طراحی به سبک عتیقه و Wi-Fi رایگان بهره می برد. کلیسای جامع سنت ایزاک 15 دقیقه پیاده فاصله دارد.

زوجین به ویژه موقعیت مکانی را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره آن را 9.5 ارزیابی کردند.

رزروبلیط ارزان و آنلاین مسکو و سنت پترزبورگ از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
تورهای روسیه
دیدنی های روسیه
هتل های سنت پترزبورگ
تور روسیه
جاذبه های گردشگری مورد بازدید

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خشکشویی
 • فضای سبز
 • لابی
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اتاق بازی برای کودکان
 • رستوران

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته