سفارش تور


تور آبشار دودوزن

 • کد تور: abshardodvazan13991008
 • قیمت: 199.000 تومان
 • مدت : 1 روزه
 • تاریخ برگزاری : 1399-08-08
 • خدمات تور :

  تور 1 روزه جمعه ها رفت ساعت 4 صبح
  برگشت همان روز ساعت 15:00 (حرکت به سمت تهران)
  رفت و برگشت با اتوبوس 25 نفره vip ،یک وعده صبحانه + یک وعده ناهار+ پذیرایی بین راه، بیمه مسافرتی، راهنمای تور (هزینه ورودیه اماکن دیدنی به عهده آژانس میباشد)


 • تور آبشار دودوزن
 • تور آبشار دودوزن

  تور آبشار دودوزن واقع در استان گیلان و شهرستان خرمکش شفت یکی از بهترین مقاصد برای سفر یک روزه در آخر یک هفته ی شلوغ میباشد. هنگام سفر با تور آبشار دودوزن از مسیر فوق العاده زیبایی گذر میکنید، مسیری که از ناحیه ی کوهستانی سیاهمزکی میگذرد و هم در مسیر و هم در کنار آبشار دودوزن پوشش جنگلی انبوه و رودخانه ای که از میان روستای خرم کش شفت میگذرد مسافران زیادی را به خصوص در آخر هفته ها با تور آبشار دودوزن همراه میکند.

  امکانات تفریحی تور آبشار دودوزن

  در مسیر رسیدن به آبشار دودوزن و در اطراف این آبشار رستوران های محلی و قهوه خانه هایی برای اسکان و خورد و خوراک مسافران وجود دارد. همچنین اگر در فصل تابستان به این آبشار سفر کنید میتوانید در رودخانه ی خروشان گذرا از این منطقه آب تنی کنید. همچنین در هر فصلی به این منطقه سفر کنید میتوانید در محیط کوهستانی اطراف آن کوهنوردی و جنگل نوردی کنید.

  بهترین زمان سفر با تور آبشار دودوزن

  بهترین فصل برای سفر با تور آبشار دودوزن فصل بهار و تابستان است که فضای اطراف این آبشار سبز و چشم نواز است و هوای معتدل و خنک این منطقه آن را به ییلاق مناسبی در فصل تابستان تبدیل کرده است.

  سفر با تور آبشار دودوزن در فصل پاییز

  در فصل پاییز پوشش جنگلی اطراف آبشار دودوزن یکدست به رنگ زرد درمی آید و خزان مهمان این منطقه میشود. اگرچه تابستان و بهار با رنگ سبز از مسافران دلبری میکنند اما در فصل پاییز نیز دیدن رنگ زرد و نارنجی درختان لطفی به خصوص دارد.

  سفر با تور آبشار دودوزن در فصل زمستان

  در فصل زمستان آبشار دودوزن سفیدپوش میشود و هوای سرد اطراف این منطقه را دربر میگیرد اگرچه یخ زدگی و پوشش سفید اطراف آبشار دودوزن زیبایی خاصی به این منطقه داده است اما حتما با تورلیدر و طبیعت گرد حرفه ای به این منطقه سفر کنید. در تور آبشار دودوزن ما شما را با تورلیدری مجرب به سفر خواهیم فرستاد.

  جاذبه های قابل بازدید در تور آبشار دودوزن

  هنگام سفر با تور آبشار دودوزن علاوه بر بازدید از منطقه ی خرمکش شفت و رودخانه ی خروشان و آبشار معروف این منطقه میتوانید از پل چوبی ساخته شده در محوطه ی آبشار دیدن کنید. دریاچه سقالکسار و روستای سیاهمزگی را ببینید یا به سمت فومن و قلعه رودخان و روستای امامزاده ابراهیم و دهکده چوبی شفت و استخر طبیعی چماچا و بقعه امامزاده اسحق بروید.

  روستای سیاهمزگی

  این روستا از روستاهای دیدنی ای است که هنگام سفر با تور آبشار دودوزن میتوانید از آن دیدن کنید. شاید اسم پنیر معروف سیاهمزگی که از پنیرهای معروف این روستاست به گوشتان خورده باشد. روستای سیاهمزگی روستایی زیبا همراه با آب و هوای معتدل و یکی از مقاصد گردشگری برای سفر های خانوادگی کمپینگ و پیک نیک های کوتاه مدت میباشد.

  برنامه سفر با تور آبشار دودوزن

  ساعت  04:00 صبح حرکت به سمت شفت، صرف صبحانه، پیاده روی تا آبشار، تماشای آبشار و آب تنی، گذر از پل چوبی، بازدید از سد منجیل، خرید سوغات از رودبار- برگشت به سمت تهران ساعت 15:00
  جهت کسب اطلاعات بيشتر با کانتر تور داخلی 122و126حاصل نماييد.

  لیست هزینه های سفر با تور آبشار دودوزن

  هزینه هرنفر بزرگسال هزینه هرنفر بزرگسال هزینه کودک فقط صندلی اتوبوس 2 تا 5 سال درخواست تور
  اتوبوس وی ای پی اتوبوس کلاسیک
  199.000 159.000 99.000 درخواست تور

  شرایط دریافت ویزای ایران

  1) ویزای توریستی ایران
  تمامی بازدیدکنندگانی که برای سیاحت و گردش به کشور ایران سفر می‌کنند نیار به دریافت ویزای توریستی خواهند داشت. اگر شما می‌‌خواهید میهمانتان را به ایران دعوت کنید باید به فکر ویزای توریستی برای این عزیزان باشید.

  مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی

  اسکن رنگی پاسپورت میهمان
  اسکن رنگی صفحه اول شناسنامه میزبان
  فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  ۲) ویزای تجاری ایران
  «ویزای ایران» برای افرادی که به منظور تجاری قصد سفر به ایران دارند با عنوان «ویزای شرکتی ایران» و یا «ویزای تجاری ایران» صادر می‌شود. در صورتی که شما قصد تجارت با افراد خارجی دارید می‌توانید از این امکان استفاده نمایید.

  مدارک لازم جهت اخذ ویزا تجاری

  نامه درخواست شرکت با سربرگ، مهر و امضا رسمی مدیر عامل شرکت مبنی بر درخواست صدور ویزا کثیرالمسافره ایران از وزارت خارجه و ذکر علت دعوت از ایشان.
  روزنامه رسمی همراه با آخرین تغییرات شرکت.
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول پاسپورت مسافر (اعتبار گذرنامه بالای 6 ماه)
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول شناسنامه میزبان
  فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

   

  نکته:

  میزبان افراد برای ویزای تجاری ایران باید مدیر عامل شرکت و یا سازمان دعوت کننده تبعه خارجی باشد.

   

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای مولتی

  اصل نامه درخواست شرکت با سربرگ، مهر و امضا رسمی مدیر عامل شرکت مبنی بر درخواست صدور ویزا کثیرالمسافره ایران از وزارت خارجه و ذکر علت دعوت از ایشان.
  روزنامه رسمی همراه با آخرین تغییرات شرکت.
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول پاسپورت مسافر (اعتبار گذرنامه بالای 6 ماه)
  تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول شناسنامه میزبان
  کپی صفحات پاسپورت ورود و خروج ایران در طول یکسال گذشته
  فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

   

  نکات:

  مدت زمان ارائه کد ارجاع (کد رفرنس) برای این ویزا طولانی‌تر از ویزای توریستی ایران است.
  اگر مهمان شما قبلا ویزای تجاری گرفته باشد٬ روند دریافت ویزای مولتی برای ایشان تسهیل می‌شود.

   

  نکته: ویزای ایران ۳ ماه اعتبار دارد و مسافرین می‌توانند ۳۰ روز در کشور ایران اقامت داشته باشند. البته در صورت موافقت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران این مدت تا ۶۰ روز هم قابل افزایش است.
  قوانین و مقررات روادید ایران
  در صورتی که مهمانان شما از اتباع کشورهای سوریه، ترکیه، لبنان، جمهوری آذربایجان، گرجستان، بولیوی و مصر هستند بدون ‌آن‌که به ویزا نیاز داشته باشند، می‌توانند برای مدت زمان مشخصی به ایران سفر کنند.
  اتباع سه کشور آمریکا، انگلیس و کانادا تنها در صورتی امکان دریافت ویزای توریستی ایران را خواهند داشت که در قالب تور به ایران سفر کنند. برنامه سفر اتباع این سه کشور بایستی کاملا مشخص باشد، مواردی مانند اقامت‌گاه، جاذبه‌هایی که مورد بازدید قرار خواهند گرفت، تاریخ دقیق ورود و خروج و در بعضی موارد مسیرهای مورد نظر برای تردد بایستی حتما ذکر شود.
  گردشگران آمریکایی به غیر از الزام به سفر در قالب تور بایستی در تمام سفر همراه یکی از تور لیدرهای تایید شده از طرف میراث فرهنگی، وزارت خارجه و پلیس اتباع خارجی سفر کنند.
  اتباع چهار کشور بنگلادش، افغانستان، پاکستان و سریلانکا امکان اقدام برای گرفتن کد ارجاع (رفرنس کد) از آژانس‌های گردشگری را ندارند.


  برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.