آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تور آبشار دودوزن (برگزار شده)

تور آبشار دودوزن

اطلاعات تور

مدت: 1 روزه
تاریخ برگزاری: 1398-08-08
نوع وسیله نقلیه: 1
توضیحات: تور 1 روزه جمعه ها رفت ساعت 4 صبح
برگشت همان روز ساعت 15:00 (حرکت به سمت تهران)
رفت و برگشت با اتوبوس 25 نفره vip ،یک وعده صبحانه + یک وعده ناهار+ پذیرایی بین راه، بیمه مسافرتی، راهنمای تور (هزینه ورودیه اماکن دیدنی به عهده آژانس میباشد)

قیمت تور

راهنمای تور

تور آبشار دودوزن

تور آبشار دودوزن واقع در استان گیلان و شهرستان خرمکش شفت یکی از بهترین مقاصد برای سفر یک روزه در آخر یک هفته ی شلوغ میباشد. هنگام سفر با تور آبشار دودوزن از مسیر فوق العاده زیبایی گذر میکنید، مسیری که از ناحیه ی کوهستانی سیاهمزکی میگذرد و هم در مسیر و هم در کنار آبشار دودوزن پوشش جنگلی انبوه و رودخانه ای که از میان روستای خرم کش شفت میگذرد مسافران زیادی را به خصوص در آخر هفته ها با تور آبشار دودوزن همراه میکند.

امکانات تفریحی تور آبشار دودوزن

در مسیر رسیدن به آبشار دودوزن و در اطراف این آبشار رستوران های محلی و قهوه خانه هایی برای اسکان و خورد و خوراک مسافران وجود دارد. همچنین اگر در فصل تابستان به این آبشار سفر کنید میتوانید در رودخانه ی خروشان گذرا از این منطقه آب تنی کنید. همچنین در هر فصلی به این منطقه سفر کنید میتوانید در محیط کوهستانی اطراف آن کوهنوردی و جنگل نوردی کنید.

بهترین زمان سفر با تور آبشار دودوزن

بهترین فصل برای سفر با تور آبشار دودوزن فصل بهار و تابستان است که فضای اطراف این آبشار سبز و چشم نواز است و هوای معتدل و خنک این منطقه آن را به ییلاق مناسبی در فصل تابستان تبدیل کرده است.

سفر با تور آبشار دودوزن در فصل پاییز

در فصل پاییز پوشش جنگلی اطراف آبشار دودوزن یکدست به رنگ زرد درمی آید و خزان مهمان این منطقه میشود. اگرچه تابستان و بهار با رنگ سبز از مسافران دلبری میکنند اما در فصل پاییز نیز دیدن رنگ زرد و نارنجی درختان لطفی به خصوص دارد.

سفر با تور آبشار دودوزن در فصل زمستان

در فصل زمستان آبشار دودوزن سفیدپوش میشود و هوای سرد اطراف این منطقه را دربر میگیرد اگرچه یخ زدگی و پوشش سفید اطراف آبشار دودوزن زیبایی خاصی به این منطقه داده است اما حتما با تورلیدر و طبیعت گرد حرفه ای به این منطقه سفر کنید. در تور آبشار دودوزن ما شما را با تورلیدری مجرب به سفر خواهیم فرستاد.

جاذبه های قابل بازدید در تور آبشار دودوزن

هنگام سفر با تور آبشار دودوزن علاوه بر بازدید از منطقه ی خرمکش شفت و رودخانه ی خروشان و آبشار معروف این منطقه میتوانید از پل چوبی ساخته شده در محوطه ی آبشار دیدن کنید. دریاچه سقالکسار و روستای سیاهمزگی را ببینید یا به سمت فومن و قلعه رودخان و روستای امامزاده ابراهیم و دهکده چوبی شفت و استخر طبیعی چماچا و بقعه امامزاده اسحق بروید.

روستای سیاهمزگی

این روستا از روستاهای دیدنی ای است که هنگام سفر با تور آبشار دودوزن میتوانید از آن دیدن کنید. شاید اسم پنیر معروف سیاهمزگی که از پنیرهای معروف این روستاست به گوشتان خورده باشد. روستای سیاهمزگی روستایی زیبا همراه با آب و هوای معتدل و یکی از مقاصد گردشگری برای سفر های خانوادگی کمپینگ و پیک نیک های کوتاه مدت میباشد.

برنامه سفر با تور آبشار دودوزن

ساعت  04:00 صبح حرکت به سمت شفت، صرف صبحانه، پیاده روی تا آبشار، تماشای آبشار و آب تنی، گذر از پل چوبی، بازدید از سد منجیل، خرید سوغات از رودبار- برگشت به سمت تهران ساعت 15:00
جهت کسب اطلاعات بيشتر با کانتر تور داخلی 122و126حاصل نماييد.

لیست هزینه های سفر با تور آبشار دودوزن

هزینه هرنفر بزرگسال هزینه هرنفر بزرگسال هزینه کودک فقط صندلی اتوبوس 2 تا 5 سال درخواست تور
اتوبوس وی ای پی اتوبوس کلاسیک
199.000 159.000 99.000 درخواست تور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته