آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

دریاچه زریوار

دریاچه زریوار

دریاچه زریوار

یکی از جاذبه های گردشگری برتر در استان کردستان، دریاچه زریوار است.این دریاچه به ویژه در فصل بهار و تابستان بسیار دیدنی می نماید.انواع و اقسام تفریحات در حاشیه این دریاچه وجود دارد و ساعت های طولانی سرگرم خواهید بود.

دریاچه زریوار

مناظر زیبای اطراف و درختانی که تا چشم کار می کند، ادامه دارند؛ به این ناحیه از استان کردستان اعتبار گردشگری فراوانی بخشیده است.از جمله تفریحات در این ناحیه باید به قایق سواری و کمپینگ اشاره کرد.اگر بتوانید در یک آب و هوای خوب و مطلوب به این ناحیه سفر کنید، گذراندن یک روز در کنار دریاچه عالی خواهد بود.

دریاچه زریوار کجاست؟

دریاچه زریوار در بخش غربی شهر مریوان و در 3 کیلومتری آن قرار گرفته است.این دریاچه در شمار منابع طبیعی استان کردستان بوده و به اندازه 1285 متر از سطح دریا بالاتر است.

طول دریاچه زریوار به 5 کیلومتر رسیده و عرض آن نیز چیزی نزدیک به 1.6 کیلومتر است.این دریاچه آب شیرین در عمیق ترین نقطه خود، 5.5 متر عمق دارد.

دریاچه زریوار

جالب است بدانید که هیچ چشمه ورودی به این دریاچه نداریم و تمام آب آن از طریق ذوب شدن آب کوه های اطراف تامین می شود.همین طور در کف این دریاچه نیز چندین چشمه جوشان وجود دارد.

اگر در بهار و تابستان به حاشیه دریاچه زریوار در استان کردستان سفر کنید، پرنده نگری در این منطقه نیز جریان خواهد داشت.گونه های مختلف پرندگان زیبایی که رنگ و لعابشان محصورتان می سازد، در این جا یافت می شود.

دریاچه زریوار

همچنین اگر اهل ماهیگیری باشید، در قسمت های آزاد می توانید به این تفریح جذاب و آرامش بخش بپردازید.کافی ست کمی تجهیزات به همراه داشته و ماهی هایی را که خود صید کرده اید، کباب نمایید.این یک روز عالی و به یاد ماندنی را ساخته و لحظه لحظه پر از شادی و نشاط خواهد بود.

ارسال 70%کل هزینه تور زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان و آنلاین سنندج  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا

هتل های سنندج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته