آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

صومعه نقره قدیمی

صومعه نقره قدیمی

صومعه نقره قدیمی

یکی از این انتخاب ها، بازدید از صومعه نقره قدیمی است که البته نه در خود کاپادوکیا که در نزدیکی آن قرار گرفته است. گردشگرانی که با انتخاب هوشمندانه خود تور کاپادوکیا را در میان چندین و چند تور مختلف از تور ترکیه انتخاب می نمایند، این نوید را خواهند گرفت که آثار تاریخی بی نظیری را در لیست مکان هایی که باید بازدید کنند، خواهند داشت .

آسمان پرستاره پرشیا در این مقاله از زیبایی ها و شگفتی های ساخت صومعه نقره قدیمی که در نزدیکی کاپادویا قرار گرفته است خواهد گفت. پس به این منظور اسب چموش خیال را زین کرده و قدم در مسیر شناخت مکان هایی تاریخی خواهیم گذاشت که امروزه در صنعت گردشگری کشورها نقشی ایفا می نمایند.

صومعه نقره قدیمی- دیدنی های کاپادوکیا - تور ترکیه | آژانس آسمان پر ستاره پرشیا

صومعه نقره قدیمی یک بنای تاریخی و مذهبی قدیمی است که قدمت بالایی دارد.برای تماشای این بنای تاریخی اما باید کمی متحمل زحمت شد و مسافتی را از کاپادوکیا طی نمود. برای ردسترسی به این سازه تاریخی باید به 10 کیلومتری شمال غربی شهر نگیده در جنوب کاپادوکیا سفر کرد.

اگر در تور کاپادوکیا به دیدن کلیساهای تاریخی با نقاشی ها و دیوار نگاری های زیبای آنها بروید، متوجه خواهید شد که صومعه نقره قدیمی چیزی از آن ها کم ندارد. این صومعه نیز که در گروه کلیساهای سنگی قرار دارد، از دیوار نگاری های قابل ملاحظه ای بهره برده است که بازدید کنندگان را شگفت زده می نماید.

صومعه نقره قدیمی

نقاشی ها و دیوار نگاره های صومعه نقره قدیمی با موضوعات مذهبی طراحی شده اند و قدمتی طولانی نیز دارند.این نقش و نگارها قدمتی مربوط به قرن 11 میلادی دارند که در گذر زمان و خطراتی که پشت سر گذاشته اند، تا به امروز باقی مانده اند. در این مکان، مجموعه ای از تونل ها نیز وجود دارند که به تازگی در دسترس بازدید کنندگان قرار گرفته اند.

تورهای ترکیه
دیدنی های ترکیه
رزروبلیط ارزان ازمیر و بدروم و مارماریس از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته