آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

قلعه Oberhofen در سوئیس

قلعه Oberhofen در سوئیس

قلعه Oberhofen در سوئیس

قلعه Oberhofen در سوئیس یکی از سازه های معماری با شکوه ومیراثی تاریخی و ملی در کشور سوئیس است.این قلعه زیبا در کانتون برن واقع شده است و یکی از جذابیت های این منطقه برای حضور گردشگران است.

قلعه Oberhofen در سوئیس - دیدنی های سوئیس - تورهای سوئیس - شهرهای سوئیس

آسمان پرستاره پرشیا شما را بیشتر با این قلعه و تاریخچه آن در جریان معرفی مقاصد دیدنی در تور سوئیس آشنا خواهد نمود.یکی از نقاط قوت و علل شهرت قلعه Oberhofen در سوئیسرا اگر بخواهیم برشماریم باید به معماری متمایز قرون وسطایی قلعه و همین طور برجک کنار دریاچه آن اشاره داشته باشیم.

دیدنی های سوئیس - تورهای اروپا - تور سوئیس | آژانس آسمان پر ستاره پرشیا

سازه هایی ماندگار و تماشیایی در کرانه های آبی دریاچه Thun که هر بیننده ای را به خود مشغول می نماید.قلعه ای رمانتیک که داستان آن در تاریخ، به سال 1200 میلادی باز می گردد که صاحبان بسیاری را در طول تاریخ باشکوهش به خود دیده است.

دیدنی های سوئیس - تورهای اروپا - تور سوئیس | آژانس آسمان پر ستاره پرشیا

قلعه Oberhofen در سوئیس در سال 1844 توسط فردی به نام Albert de Pourtalès خریداری شد و به محلی برای اقامتگاه تابستانی خانوادگی وی تبدیل شد.آن چه که به عنوان کلیت ظاهر مدرن امروزه این بنا تلقی می گردد، توسط وی ایجاد شده است.

در سال 1954 در قلعه Oberhofen در سوئیس یک موزه برای نمایش تاریخچه ساکنان سابق آن دایر گردید.اتاق مخصوص سیگار در بالای برج نمایی عالی از دریاچه و کوهستان را به صورت سراسرنما به بازدیدکنندگان عرضه می دارد.

همچنین در کلیسای این قلعه نقاشی های دیواری تاثیر گذاری که مربوط به قرن 15 میلادی هستند، مشاهده می شوند. چشم انداز باغ های قلعه Oberhofen در سوئیسکه به سبک انگلیسی در ابعاد مینیاتوری و کوچک است، نمایی نفس گیر از کوه های آلپ در برن را نمایان می کند.

هوای معتدل این منطقه نیز در گرایش گردشگران در فصول گردشگری تاثیر به سازایی دارد.آسمان پرستاره پرشیا راهی مطمئن برای تور اروپا با هزینه هایی بهینه.

رزروبلیط ارزان اروپا از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
قلعه اسچاداو سوئیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته