آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

قلعه Schadau سوئیس

قلعه Schadau سوئیس

قلعه Schadau سوئیس

یکی از انتخاب های عالی در تور اروپا و سیاحت در قاره سبز برای افرادی که به معماری و بناهای تاریخی علاقه مند هستند و از طرفی از طبیعت زیبا نیز لذت می برند، تور سوئیس است.

اگر به مقصد دریاچه تون در این کشور سفر کردید، دیدن قلعه Schadau سوئیس را به هیچ وجه از دست ندهید.قلعه Schadau سوئیس دقیقا در کنار دریاچه تون واقع شده است. اگر کلی تر موقعیت آن را بیان کنیم، باید گفت که در کانتون برن و در شهر تون و در کنار دریاچه زیبای تون جای گرفته است.

این قلعه که در بخش جنوبی رودخانه Aar واقع شده، در گروه میراث ملی سوئیس قرار دارد.قلعه Schadau سوئیس در منطقه Schaudaupark واقع شده است. تاریخ ساخت این قلعه با شکوه را میان سال های 1846 تا 1854 میلادی تخمین زده اند.

گفته شده این بنا بر اساس طرح Pierre-Charles Dusillon و بر اساس سبک گوتیک برای یک بانکدار به نام Abraham Denis Alfred de Rougemont ساخته شده است.در تاریخچه این کاخ بسیار خوش ساخت آمده است که از سال 1925 این مکان به مالکیت شهر تون در آمده است.

از جمله نکات جالب توجه باید به وجود یک رستوران و همین طور موزه غذای سوئیس در این بنا اشاره داشت.در سال 1922 بخش جلویی و نمای قلعه توسط معدنچیان شهر بازسازی شده است.

یک نگار گری قدیمی که در سال 1814 توسط MarquardWocher کشیده شده است و یک روز معمولی را در شهر تون سوئیس نمایش می دهد، در قلعهSchadau سوئیسنگهداری می شود.

قلعه هایی با معماری زیبا و قدمت های طولانی تنها یکی از جاذبه هایی است که مسافران را از نقاط مختلف جهان به کشور سوئیس هدایت می کند.با آسمان پرستاره پرشیا برای دریافت بهترین و مناسب ترینپیشنهادات تور سوئیس تماس حاصل فرمایید.

رزروبلیط ارزان اروپا از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
قلعه تون سوئیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته